Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Na Instagramu frčí obří náhrdelníky, troufnete si na ně taky?

Schválně zmiňuji Instagram, protože ten je momentálně populárnější než Facebook (díky bohu, že někdo přišel na to, kam strkat všechny ty fotky zahlcující Facebook). Ale teď k věci, na Instagramu je plno stránek o módě a já, jelikož jich sleduji opravdu hodně, jsem si všimla, že jsou zahlceny obrovskými maxi náhrdelníky.

Pojďme se podívat na pár ukázek a třeba vám tento trend padne zrovna do oka!

obrovský náhrdelník maxi

Maxi náhrdelníky jsou letos opravdu hitem! Zdroj: www.kissofthechic.com

Náhrdelníky tu byly vždycky, ale v takové velikosti v jaké jsou teď, už dlouho ne. Může se vám to zdát možná trochu přehnané a nevkusné, pokud se ale budete držte jednoduchých pravidel (nebo tomu říkejte klidně rady), tak vám žádné faux pas nehrozí. Teď se ještě vrátím k Instagramu, záměrně jsem použila fotky díky „print screen“ z této stránky, protože věřte nebo ne, ale najít vhodný obrázek je kolikrát pořádný oříšek nebo zdaleka nevystihuje text nad ním. A také musím podotknout, že to na druhou stranu článek trochu ozvláštní.

velký náhrdelník

Na Instagramu velké náhrdelníky frčí, troufnete si na něho také? Zdroj: www.rewrewkachoochoo.tumblr.com

K čemu maxi náhrdelníky nosit?

Určitě zde platí mé platinové pravidlo „méně je více“, takže obrovský náhrdelník nekombinujte s dalšími šperky, výrazné náramky úplně vynechejte a také nekombinujte se zlatou nebo stříbrnou látkou (topem, kraťasy…). Držte se jednoduchosti – takže mé další pravidlo „v jednoduchosti je krása“, zde platí rovněž.  Využijte různých basic topů, košil nebo halenek. K propracovanému střihu se příliš nehodí, náhrdelník by střih zbytečně rušil a zastínil, nikoli zvýraznil. Pokud máte velký náhrdelník ve stříbrné barvě, přizpůsobte tomu i zbytek outfitu, To znamená, že byste měly dbát na barvu zipů a přezek u kabelky a pásku, popřípadě zipu u bot. Vše by mělo být ve stříbrné (no jo, jsem puntíčkářka, také na to dbám).

maxi náhrdelníky

K velkým náhrdelníkům vyzkoušejte basic trika nebo halenky, které náhrdelník „neuzemní“. Zdroj: www.instagram.com/fashionistasdaily.com

Stříbrný nebo zlatý maxi náhrdelník?

V prvé řadě se řiďte barvou pleti. Růžovější pleti prospěje spíše stříbro, opálenější zlato (pozor ale na brunetky, které by zlatem mohly trošku utrpět, protože zlato se hodí spíše starším ženám). Zrzkám doporučuji zlatou, černovláskám stříbro. Není to vlastně až tak důležité, každá žena snad ví, co jí sluší, já se ale přesvědčila, že i když miluji zlatou, tak mi sedí spíše stříbro.

velký náhrdelník maxi

Nebojte se zariskovat s velkým náhrdelníkem, je čas se vymknout zažraným „trendům“! Zdroj: www.wheretoget.it

Pokud se v obchodě necítíte na tak velký náhrdelník, doporučuji si to vyzkoušet s něčím, s čím byste ho nosily, takže klidně v obchodě poberte nějaké oblečení a sestavte si „cvičný“ outfit“ něčeho podobného, co máte doma nebo něčeho, co byste si rády do budoucna pořídily. Věřte mi, že jakmile se uvidíte v utvořeném outfitu, budete nadšené! Já to ani jinak nedělám, prostě si to v obchodě zkusím a buď si koupím celý outfit nebo pohledám doma něco podobného, funguje to na 100%.

velký náhrdelník

Vytvořte si „cvičný“ outfit přímo v obchodě a uvidíte, k čemu se bude hodit. Zdroj: www.wefollowpics.com

Už tak nějak nevím, co bych vám k tomu ještě dodala, snad jen, ať se řídíte svými smysly při výběru a pokud jdou vaše smysly stranou, a vy jste nerozhodné nebo nevíte, jak na to, tak vřele doporučuji navštívit pár stránek na Instagramu (pro ty, které Instagram nemají, zkuste pohledat pár stránek na Facebooku, jako je například Dressed to kill apod.), kde poberte inspirace až až, hodně štěstí!

maxi náhrdelník

Nepřehánějte to příliš s dalšími doplňky, tento obrovský náhrdelník vám vynahradí veškeré šperky. Zdroj: www.impossibleb4.blogspot.com

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *