Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Originalita nade vše: náušnice na jedno ucho

Chystáte se na nějakou neobvyklou společenskou událost jako ples či nějaká párty? Hledáte svoje oblíbené náušnice, ale nemůžete je najít a ostatní se k vašemu outfitu nehodí? Mám tu pro vás řešení, náušnice na jedno ucho je skvělou volbou!

Pojďme si přečíst kde takovou náušnici najít a jak s ní vypadat skvěle a stylově.

náušnice na jedno ucho

Náušnice na jedno ucho, zkuste to jinak! Zdroj: www.savethelastpinker.com.au

Proč náušnice jen na jedno ucho?

Jasně, že přesný důvod netuším, ale my módou poznamenaní tušíme, že to má co dělat s vkusem. Dovedete si představit, že takové náušnice máte na obou uších? Ani ne, že? Je to prostě příliš, zde ZASE platí jednoduché pravidlo, že více je méně! Výrazná náušnice s vloženou extravagancí je opravdu tak akorát na jedno ucho, a to nemluvím ani o tom, jak je těžká.

Já jsem si nedávno jednu takovou pořídila. Musím ale uznat, že jsem ji sháněla po všech čertech a pořád mi žádná nebyla dost dobrá. Až jsem jednu našla na internetu a objednala si ji, vypadala skvěle ale nasazuje se jako naslouchátko! Takže pozor na to, hledejte spíše náušnici, kterou si nasadíte do ušní dírky, a která má na konci klip připínající se na vrchní část ucha. Bude vám lépe držet a nepadat.

náušnice na jedno ucho

Originalita nadevše! Zdroj: www.lovethispic.com

U tohoto typu šperku je důležité, aby vám ladil ke zbytku outfitu, většinou k psaníčku nebo náramku/prstýnku. Hledejte šperk s podobnými tvary jako je náušnice a nebojte se extravagance! Pozor ale na to, abyste náušnici zkombinovaly pouze s JEDNÍM z těchto šperků, takže buď prstýnek, nebo náramek. Stejně tak to platí pro outfit. Kombinujte jednoduché věci s výraznými, dávejte pozor, aby vám oblečení ladilo se šperkem a zároveň se tyto dvě věci doplňovaly. Nikdy nepřehánějte! Ať nevypadáte jako pouliční vetešnictví.

extravagantní náušnice na jedno ucho

Extravagance se vůbec nebojte, jen dejte pozor, aby vám k outfitu náušnice ladila! Zdroj: www.chicobsession.com

Jaký účes k náušnici na jedno ucho nosit

Asi už tušíte, že by náušnice měla jít vidět, takže první tip: vlasy na jednu stranu. Pokud jste jedna z těch, co ráda nosí rozpuštěné vlasy, tak si vlasy zkuste navlnit a dát je na bok, pokud vlasy nedrží zajistěte je zezadu pinetkou nebo je spleťte do copu na jednu stranu. Náušnice tak vynikne a do druhého ucha už stačí dát jen pecku. Další klasickou variantou je tzv. koňský ohon. Tedy culík vyčesaný hodně vysoko. Pokud máte pocit, že náušnice příliš vyčnívá a vy se cítíte jako elf ze Santovy továrny, vyndejte si z culíku pár pramenů vlasů a nechte je volně splývat kolem obličeje. No a třetí varianta: vlasy s překlopenou patkou. Abych vám to vysvětlila, vlasy si přehoďte přes celou hlavu pouze na jednu stranu a na druhé straně nad ušima zapleťte směrem dozadu francouzský copánek jako Cara Delevingne, pro odvážné si půlku hlavy vyholte, herečka Natalie Dormer tak učinila a vskutku se jí to povedlo!

účes s náušnicí na jedno ucho

Natalie Dormer, Emma Watson a Cara Delevingne s náušnicí na jedno ucho. Zdroj: www.harpersbazaar.co.uk, www.irishexaminer.com, www.becauseiamfabulous.com

Kde náušnici na jedno ucho hledat?

Určitě doporučuji www.mango.com, kde tuto krásnou náušnici najdete, také není na škodu zavítat do prodejny Takko a nebo H&M. Podobný typ jako má Emma Watson prodává i Tally Weijl. Určitě si ji ale před zakoupením vyzkoušejte! Neměla by vám padat nebo odstávat.

Takže dámy, pokud opravdu uvažujete nad něčím originálním, co skoro nikdo nenosí a vypadá to naprosto božsky, máte jasno – kupte náušnici na jedno ucho!

· ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *