Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Palm cuffs: Mějte módu na dlani!

Patříte mezi milovnice doplňků? V tom případě máme pro vás žhavou novinku, kterou uvedly do módního světa návrhářky a majitelky značky Gaydamak Jewellery. Takzvané „palm cuffs“ nebo hand cuffs“ jsou speciálně tvarované náramky, které „sedí“ uprostřed dlaně, aniž by sjížděly k zápěstí. Ať už je zkombinujete s čímkoliv, vždycky vám dodají styl a půvabný nádech, který zaručeně upoutá pozornost vašeho okolí. Buďte IN i HOT zároveň a ozdobte svůj hřbet ruky tímto trendy kouskem!

Zejména známé celebrity jako Heidi Klum, Jennifer Lawrence, Jamie Chung, Sarah Jessica Parker nebo Rihanna milují tento originální druh šperku. Už před několika měsíci jsme mohli spatřit palm cuffs na jejich dlaních. A není divu, když módu milují a drží s ní poctivě krok.

rihannapalmcuff

Rihanna doplňky rozhodně nešetří. Tentokrát zvolila palm cuff s masivními „cuffs“ značky Chanel. Zdroj: www.secretcloset.pk

Palm cuffs značky LeiVanKash

Anglická šperkařská značka LeiVanKash byla založena v roce 2011 mladou, talentovanou a velmi půvabnou designérkou Leilou Kashanipour. Vyznačuje se zejména svým energickým, mnohdy exotickým lookem svých luxusních produktů, které jsou vždy jedinečné a autentické. Vyrábí šperky nejen pro ženy, ale také pro muže. Nabízí svým zákazníkům širokou škálu šperků vysoké kvality a neopomíjí ani hand cuffs, které rozhodně mají styl i glanc.

lvkpalmcuff

Hand cuff ve tvaru křídla s bílou nebo šedivou perlou značky LeiVanKash. Zdroj:www.leivankash.com

silverfeatherpalmcuffleivankash

Stříbrný 22 karátový palm cuff z kolekce „Totem“ značky LeiVanKash. Zdroj: www.leivankash.com

Nebojte se také výraznějších motivů. Můžete zkombinovat i více palm cuffs najednou. Když to na vaší ruce vypadá zatraceně dobře, proč ne?

palmcuffsleivankash

Palm Cuffs z kolekce „Flora“ značky LeivanKash. Zdroj: www.leivankash.com

Hand cuffs značky Gaydamak

Krásné ruské sestry Sonia a Katia Gaydamak se rozhodly spojit své zájmy i síly a vytvořit tak stejnojmennou šperkařskou značku Gaydamak. Tuto značku si oblíbily známé tváře jako jsou např. Natalia Vodianova, Alicia Keys nebo Salma Hayek. Své produkty nabízí na svých oficiálních webových stránkách ve velmi atraktivním a luxusním provedení. Palm cuffs jsou na modelkách vždy nafocené tak, abyste si je na první pohled okamžitě zamilovaly. 

palmcuffsgaydamak

Luxusně provedená nabídka palm cuffs na oficiálních stránkách značky Gaydamak. Zdroj: www.gaydamakjewellery.com

Palm cuffs značky Fallon

Americká luxusní šperkařská značka Fallon je levnější „sestřičkou“ značky Fenton. Je vyhledávaná nejen mladými dívkami a ženami, ale také světově populárními hvězdami jako jsou Sarah Jessica Parker, Miley Cyrus nebo Rihanna. Den ode dne nabývá díky svému mladistvému designu na popularitě. Navíc zakladatelka značky Fallon, Dana Lorenz, patří mezi první designéry, kteří představili své šperky na přehlídce New York Fashion Week.

palmcuffsarahjessicaparker

Sarah Jessica Parker již před pár měsíci spatřena s „palm cuff“ značky Fallon. Zdroj: www.stylebistro.com

Fallon nabízí svým zákaznicím nové kousky palm cuffs poseté perličkami od proslulé šperkařské značky Swarowski. Co na ně říkáte?

palmcuffsfallon

Perlové pallm cuffs značky Fallon k dostání ve třech variantách. Zdroj: www.fallonjewelry.com

Palm cuffs jiných značek

Hand cuffs nabízí mimo jiné také např. značky Jade, Deedra Rattley, Bottica nebo Jenny Bird.  Můžete se také podívat na stránky ASOS.com.

jennybirdpalmcuff

Hand cuffs značky Jenny Bird. Zdroj: Instagram

TIP! Skvěle vypadá kombinace hand cuffs s několika prstýnky. Vždy zvolte takové prsteny, aby vaše ruka nepůsobila přezdobeným až kýčovitým dojmem.

· ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *