Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Už jste slyšely o chokers? Jestli ne, pak je tohle článek pro vás.

Pokud jste ještě neslyšela o chokers, tak v tom případě asi nevíte, že se jedná o náhrdelníky, které jsou upnuté na krku. Možná už víte, co tím myslím, protože tyhle náhrdelníky a řetízky frčely už za našich babiček.

Je to opět něco starého, co se do módy vrací v novém kabátu. Chokers si oblíbila řada celebrit a obchody jsou jimi přeplněné. A co vy, zamilujete se do nich také?

chokers náhrdelníky

Chokers si zamiluje každá žena! zdroj: www.oystermag.com

Dlouho jsem po tomhle náhrdelníku toužila, ale za boha jsem ho nikde nemohla najít, všichni je mají rázem na krku a já jsem si pouze říkala, kde je sehnat a jak se jim vlastně říká. Možná vás napadne, že se hodí pouze do vintage nebo grunge stylu, to ale není pravda. Nosí je teď úplně všichni! Stojí pár korun a vypadají skvěle, rázem váš look ožije. Mám ráda tyhle malé vychytávky, kterými se téměř celá vaše vizáž změní. Ať už jdete na nějaké letní festival, party nebo prostě na sobě „něco“ změnit (a to já chci v jednom kuse, akorát, že se nemůžu rozhodnout, jestli změním vlasy nebo šatník).

chokers náhrdelník

Letoším trendem jsou chokers náhrdelníky. Zdroj: www.thefashiontag.com

K čemu chokers nosit

Nejlepší je, když k nim svůj styl přizpůsobíte, nemusíte hned měnit celý šatník, stačí, když oprášíte pár věcí, které vám už dlouho leží v šatníku. Například nějaké ošoupané džíny, volné květované halenky, chokers se hodí k vintage, grunge nebo hippie stylu. V těchto stylech máte hodně výběr a můžete tak použít spoustu věcí, které už doma nejspíš máte.

Chokers náhrdelník

Chokers se hodí úplně ke všemu, pozvedněte svůj look! Zdroj: www.becauseimaddicted.net

Vlasy

K chokers náhrdelníkům se hodí ledabylý styl, vlasy nechte volně rozpuštěné (mohou být rovné i navlněné)  a nebo je sepněte do ledabylého drdolu, ze kterého budou prameny volně vlát. Pokud jste ale trochu sběhlé v copáncích a v jejich pletení, byla by škoda toho nevyužít. Zapleťte si francouzský cop, dva copánky nebo obyčejný rybí cop.

vlasy k chokers náhrdelníkům

Vlasy k chokers náhrdelníkům noste ledabyle upravené. Zdroj: www.myfashioncents.com

Líčení

Abyste vypadaly co nejvíc „vintage“, rozhodně se vám k chokers budou hodit černé kočičí oční linky. Nebojte se to trošku přehnat a linky hodně vytáhnout k obočí. Zbytek líčení je na vás, ať už se rozhodnete pro přirozený vzhled nebo si k namalovaným očím dáte ještě sytou rtěnku.

líčení k chokers

Líčení volte do retra, jděte do kočičích očních linek! Zdroj: www.aliexpress.com

U chokers náhrdelníků se vám prostě nestane, že by se vám nezalíbily a že byste se do nich nezamilovaly. Jak vyzkoušíte jeden, hned jich budete chtít víc! Navíc když si ho koupíte a on za nedlouho vyjde z módy, můžete si být jisté, že se do té módy zase vrátí. Protože v módě se prostě vracíme pořád do minulosti. Tyto náhrdelníky byly populární dokonce už v 18. století! Není to krásné? Některé věci se zkrátka vyplatí si nechat, nikdy totiž nevíte, kdy se zase vrátí.

chokers náhrdelníky

Ať zvolíte jednodušší nebo s nějakých přívěskem a stuhou, vždy budete vypadat skvěle. Zdroj: www.nomadicstore.com.au

chokers náhrdelník

Chokers už si oblíbila i Katy Perry. Zdroj: www.vanitatis.elconfidencial.com

· · ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *