Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Nehty na svatbu aneb buďte dokonalá nevěsta!

Chystáte svatbu, ale musíte toho zařídit tolik, že vám na řešení nehtů, ozdob do vlasů a jiných „prkotin“ nezbývá vůbec čas? Přitom ale stále chcete být nejkrásnější nevěsta na celém světě a chcete, aby vše bylo perfektní?

Pak tu pro vás mám článek právě o jedné z těch „prkotin“ a to o svatebních nehtech. Pro vás je to možná maličkost, ale je to přece jenom součást vašeho velkého dne.

nehty na svatbu

Buďte dokonalá nevěsta s perfektními nehty! Zdroj: www.weddingpartyapp.com

Každá žena by měla mít pěstěné nehty a starat se o ně, není nic horšího, než odlupující se laky na nehty nebo zažloutlé tóny vašich nehtíků. Jistě, ne vždy máme čas na to si nehty nalakovat, ale dnes už je to neměnná součást naší image a každodenního života. A co teprv, když se vdáváte a potřebujete, aby vaše nehty byly perfektní! Tohle prostě nesmíte zanedbat, i když se říká, že improvizace na poslední chvíli dopadají nejlépe, vy byste to na poslední chvíli nechávat neměla. Z prvé proto, že na poslední chvíli budete řešit tisíc dalších věcí a za druhé pro to, že vás to nebude okrádat o drahocenný čas, který uplatníte na účes nebo co já vím, třeba na natření opalovacím krémem.

nehty na svatbu

Využijte inspirace v mém článku na svůj svatební den. Zdroj: www.instagram.com/wedding_nails

Svatební nehty pro nevěsty, které nestíhají

A nebo také pro ty, které nerady vyhazují peníze za takovou maličkosti a říkají si, že to doma zvládnou stejně tak. To je sice pravda, ale bude to chtít velkou dávku trpělivosti. Rozhodně můžu doporučit matující laky na nehty, které rychle zasychají a vykouzlí na vašich nehtech jemný, matný povrch. Pokud použijete například bílý matný/lesklý lak, který po uschnutí přetřete třpytkovým stříbrným nebo zlatým (záleží na tom, jaké doplňky si na svatbu berete), tak bude výsledný efekt působit kouzelně a profesionálně.

nehty na svatbu

Pokud nestíháte a zvládáte si lakovat nehty sama, nemusíte za vaše svatební nehty tolik utrácet. Zdroj: www.styletic.com

nehty na svatbu

Využijte kouzlo matných laků na vás svatební den. Zdroj: www.brides.com

Svatební nehty ve stylu ženicha a nevěsty

Originalita se cení v módě a stejně tak i na svatbách. Každá nevěsta chce být trošku jiná a každá nevěsta má také jiné požadavky. Ale jistě nenajdete nevěstu, které by bylo vše jedno. Pokud je originalita vaší prioritou, tak využijte profesionálních nehtových studiích, které se vám pokusí splnit každé vaše přání. Třeba i takové, abyste na svých nehtech měla ženicha i nevěstu.

nehty na svatbu

Chcete opravdu originální nehty na svatbu? Pak to budou právě tyhle! Zdroj: www.vitaminfoodpro.com

Svatební nehty pro náročné nevěsty

Někdo chce velkou svatbu v kostele se 150 hosty, třicet různých jídel, kvarteto a šaty od Very Wang, jiní zase touží po skromné svatbě za účasti členů rodiny a těch nejbližších v lese, kde na stromech visí lampióny a na jídlo se podávají vlastnoručně udělané dobroty. Každý touží po něčem jiném, některé nevěstě  stačí nehty přetřené světlým lakem, který se koupila v drogerii za směšnou cenu, ale některá je hold náročnější a chce, aby její nehty byly skutečné umělecké dílo. Pro takové případy jsou tu nehtová studia a vyškolené profesionálky, které mají k dispozici nespočetně drobností a ozdůbek, které vám na nehty můžou připlácnout. Chcete nehty ve stylu kvetoucích sakur? Pro tyto lidi není problém vám na nehtech udělat i draka, pokud budete chtít.

nehty na svatbu

Plastické ozdůbky krásně doladí váš celkový svatební outfit. Zdroj: www.instagram.com/wedding_nails

nehty na svatbu

Umělé nehty s plastickými květinami jsou pro náročné nevěsty ideální. Zdroj: www.cortesdecabelloparadama.com

Svatební nehty ála Francie

Asi už tušíte, o čem mluvím. Jedná se o francouzskou manikúru. Je velice univerzální a můžete ji po svatbě dále nosit, aniž by se nad tím někdo pozastavoval. Šikovnější nevěsty ji doma zvládnou i samy, pro ty méně šikovné jsou tu nehtová studia nebo zručné kamarádky. Někdy nemusíte využít nalepených nehtů, ale stačí, když svoje nehty máte pevné a tvrdé, na ty vám poté nanesou gel a lak. Sem tam si na nehty můžete nechat dát kamínek nebo nějakou drobnůstku, nic příliš kýčového. Také si můžete vybrat z několika tvarů, poslední dobou frčí špičaté nehty, které ale v jistých případech působí jako drápy čarodějnice, spíše se držte jednoduchosti a s délkou ani tvarem to příliš nepřehánějte.

nehty na svatbu

Klasikou nikdy nic nepokazíte. Zdroj: www.blog.theweddingaffair.co.uk

· ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *