Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Originální svatební šaty od Very Wang

Svatba je za rohem a vy si děláte starosti s šaty? Chcete být dokonalá, krásná a originální ve svůj velký svatební den? Hledáte šaty, které by se vám nejen líbily, ale perfektně vám seděly a cítila byste se v nich pohodlně?

Potom jsou svatební šaty od Very Wang pro vás to pravé!

Značka Vera Wang

Pokud jste ještě neslyšela o značce Vera Wang, jedná se pravděpodobně o nejznámější značku jak svatebních, tak společenských šatů. Tato značka ovšem nenabízí pouze nádherné a originální svatební šaty v celé škále barev, ale nabízí také jedinečné parfémy.

Sněhobílé svatební šaty od Very Wang

Sněhobílé svatební šaty jsou prostě klasika. Zdroj: www.verawang.com

Bílé nebo červené svatební šaty?

Troufám si tvrdit, že originalitou se jiným svatebním šatům prostě nevyrovnají! Nejen, že pozvedla laťku na vyšší úroveň krejčovského umění, díky zajímavým kreacím na jejích šatech, ale také vytvořila jakýsi koncept květin, zakomponovaný do celkového vzhledu šatů. Výsledkem jsou úchvatné módní kreace a nenahraditelný vzhled, který doslova ochromí každou nevěstu! A samozřejmě musím zmínit, že šaty lichotí ženské postavě a jako bonus si můžete vybrat hned z několika barev. Vera se totiž neomezila pouze na bílou či krémovou barvu, v jejím repertoáru najdete svatební šaty v černé, růžové nebo dokonce červené barvě. 

bílé šaty na svatbu pro nevěstu

Klasické bílé šaty pro nevěstu od Very Wang. Zdroj: www.verawang.com

svatební šaty vera wang

Chcete být originální nevěsta? Pak zvolte svatební šaty v černém odstínu! Zdroj: www.verawang.com

červené svatební šaty

Buďte na své svatbě originální s červenými svatebními šaty. Zdroj: www.verawang.com

šedé svatební šaty nevěsta

Výběr šatů je zcela na vás, co takhle zkusit šedé svatební šaty? Zdroj: www.verawang.com

Návrhářka Vera Wang

Vera Wang se narodila 27. června roku 1949, pochází z New York City. Vera byla vychována čínskými rodiči v New Yorku, později však studovala na Pařížské univerzitě, kde získala titul v oboru historie umění.

Vera Wang návrhářka šatů

Vera Wang Zdroj: www.bridalguide.com

Nejprve pracovala Vera jako editorka amerického Vogue, kde ji ale brzy nahradila cílevědomější Anna Wintour, pak se objevila jako spolu-designérka v salonu Ralpha Laurena. Tam si ale uvědomila, že navrhování kostýmků a sáček není nic pro ni a dala se na samostatnou dráhu. Po čase otevřela v New Yorku svůj vlastní ateliér, kam v průběhu let zavítaly i slavné hvězdy.

Šaty Very Wang se staly brzy oblíbenými a žádanými, a proslavily se v známých seriálech jako je Sex and The City nebo Gossip Girl. Její večerní róby se často objevují na červených kobercích různých prestižních předávání cen (Oscary, Grammy, Tony) a Vera samotná byla oceněna mnoha cenami kritiků i veřejnosti.

vera wang svatební šaty

Různé střihy, materiály i barvy nabízí značka svatebních šatů Vera Wang. Zdroj: www.verawang.com

Této energetické a kreativní ženě je 65 let, přesto se ještě na důchod necítí. Se svým manželem se příležitostně stará o vnoučata, ráda cestuje a poznává nové věci a lidi. Její každoroční kolekce obdivují ženy v New Yorku, Londýně, Paříži, Milánu, Sydney i Tokiu. V rozhovoru se vyjádřila, že objednané šaty na míru ráda šije zcela sama, pokud možno ručně.

Chcete šaty od Very Wang, ale nechcete se zruinovat?

Pokud toužíte právě po těchto šatech, ale nemíníte za ně dát svoji roční výplatu, vyhledejte si některý ze svatebních butiků, který tyto šaty nabízí. Půjčit si je můžete za přijatelnou cenu, za krátké šaty např. od  3 000 kč, za dlouhé od 8 000 kč.

vínové svatební šaty

Je libo vínové šaty? U Very Wang si každá nevěsta vybere! Zdroj: www.verawang.com

smotanové svatební šaty

Smotanově bílé svatební šaty s černou mašlí. Zdroj: www.verawang.com


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *