Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Svatební šaty od značky Nanay

Blíží se váš svatební den a vy stále váháte jaké šaty si vybrat? Chtěla byste, aby váš velký den byl nezapomenutelný, a kouzelné okamžiky vám rozzářily tvář štěstím a radostí, a přitom jste se ve svých šatech cítila pohodlně a zároveň nádherně jako princezna?

Nechte se proto inspirovat svatebními šaty šitými na míru od značky Nanay a zaručeně si vyberete ty své.

Svatební šaty Nanay

Svatební šaty od značky Nanay, zdroj: www.facebook.com/NANAY.fashion

Značka Nanay

Pokud jste ještě neslyšeli o značce Nanay, ráda vás s ní seznámím. Značka Nanay představuje exkluzivní šaty šité na míru, prozatím není zas tak známá, ale čas ukáže, že kvalitní zpracování, jedinečné modely a samotný přístup návrhářky Naili Afandiyeva se ve světě neztratí a bude mít své místo pod sluncem.

Výjimečnost šatů propůjčuje jejích samotné zpracování, jsou totiž šité podle vaši míry a podle vašich představ. Individuální přístup návrhářky vám zaručí, že budete mít šaty podle vašeho přání a budete v nich vypadat elegantně a svá. Cena šatů není drahá, je v poměru ceny a kvality na trhu. Značka Nanay nevyrábí žádné sériové modely, ani nemá žádné standardní vzory, jsou ušité přímo na vás k prodeji nebo si je můžete také zapůjčit. Šaty od značky Nanay vyzdvihne vaše přednosti a zdůrazní přirozenou krásu a ženskou eleganci.

Elegantní šaty

Elegantní šaty, zdroj: www.facebook.com/NANAY.fashion

Návrhářka Naila Afandiyeva

Návrhářka se narodila v roce 1979 v ázerbájdžánském Baku. Ke tvorbě, šití a navrhování jí přivedla její maminka, která jí pomáhala a radila už od útlého věku. Je držitelkou bakalářského a magisterského titulu v oboru výtvarného umění ze státní univerzity Ázerbajdžánu a koncem 90. let se též specializuje na umělecké oděvní návrhářství. Dříve pracovala 5 let jako návrhářka kovo-výrobků.

V roce 2009 se rozhodla změnit svůj život a začala cestovat po Evropě. Nakonec odjela do České republiky, kde zůstala. Po přistěhování do Prahy začínala návrhářka od nuly. Nevěděla, co bude dělat, kde bude pracovat, rozhodla se podle rady své kamarádky, ať začne dělá to, co umí nejlépe, tedy tvořit, šít a navrhovat. Později si otevřela ve Vinohradech svůj vlastní ateliér a dnes je velmi hrdá na svůj tým, který tvoří fotografka Iveta Šafránková, vizážistka Kateřina Gabriel.

Módní návrhářka Naila Afandiyeva

Módní návrhářka Naila Afandiyeva, zdroj: www.facebook.com/NANAY.fashion

Značka Nanay si díky své trpělivé a precizní práci vydobyla působivý úspěch, kdy vytvořila během tří let více než stovku svatebních i koktejlových šatů a její tvorba je již známá i po Evropě.  Její návrhářská tvorba je odrazem jejího nadšení pro čistý individuální přístup ke každé klientce, zdůrazňuje ručně vytvářené dekorace na šatech v té nejvyšší kvalitě i v těch nejmenších technických detailech, je velmi pozorná a její uvážlivý přístup k navrhování a zpracování šatů je odrazem její osobnosti a jedinečnosti.

Skvostné svatební šaty Nanay

Skvostné jemné šaty od Nanay, zdroj: www.facebook.com/NANAY.fashion

nanay svatební šaty

Luxusní svatební šaty, zdroj: www.facebook.com/NANAY.fashion, Foto: Eva Šafránková

Ženskost ve svatebních šatech Nanay

Ženskost ve svatebních šatech značky Nanay, zdroj: www.facebook.com/NANAY.fashion

Něžné svatební šaty

Něžné svatební šaty, zdroj: www.facebook.com/NANAY.fashion, Foto: Eva Šafránková

Křehkost a něžnost ve svatebních šatech

Křehkost a něžnost ve svatebních šatech, zdroj: www.facebook.com/NANAY.fashion, Foto: Eva Šafránková

Módní návrhářka popisuje svoji tvorba „Designing with Love“slovy: To je krása, harmonie, elegance, sebejistota – to je láska, štěstí, je to sen, je to vkus, je to odstín barev, je to pocit, otevřenost, kvalita v každém detailu, je to prostě unikátní možnost pro každou ženu být jedinečnou.

A když se jí zeptáte co pro ni znamená elegance, říká, že v dnešní době se hodně potlačuje ženskost a to je škoda, v ženské kráse je plno inspirace, ve své tvorbě se snaží a chce podtrhnout přirozenou krásu a právě ženskost. Říká, že všechny ženy nejsou stejné, tak nejsou stejné ani její šaty.

Návrhářka s jedinečnou osobností a jménem, které znamená „dosahuj cíle“ se nechala inspirovat módní návrhářkou Chanel, která hodně dávno citovala, že každá žena by měla mít ve skříni černé šaty. Avšak podobný velký cíl a sen návrhářky Naili je, aby každá žena měla ve své skříni šaty od značky Nanay.

Svatební šaty s krajkou

Svatební šaty s krajkou, zdroj: www.facebook.com/NANAY.fashion

Půvabné svatební šaty

Půvabné svatební šaty, zdroj: www.laguzina.com, Foto: Oxana Laguzina

jedinečné svatební šaty

Jedinečné svatební šaty, zdroj: www.facebook.com/NANAY.fashion, Foto: Eva Šafránková


Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *