Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Svatební účesy aneb buďte dokonalá!

Váš dokonalý den se blíží a vy máte už skoro vše, šaty, ženicha, kytici, ale největším problémem je účes a co teď? Jste v koncích a nevíte si rady s vlasy? Máte posledních pár minut před obřadem a ještě pořád máte na hlavě hnízdo a nevíte co s ním? 

Poradím vám pár trendy triků a šik účesů, které zvládnete dokonce i sama!

svatební účes

Líbí se vám? Tento účes může být jednodušší než se zdá! Zdroj : www.pinterest.com

V jednoduchosti je krása

Svatba je dost náročný den, ne že bych o tom měla vlastní zkušenosti, ale byla jsem svědkem zařizování a je tu opravdu plno věcí, které musíte stihnout. A teď vůbec nemluvím o výzdobě, jídlu nebo nájmu restaurace, mluvím  o manikérce, která vám udělá skvělé gelové nehty nebo o vizážistce, která vás nalíčí. Poslední věc, kterou musíte řešit, je váš účes, minuty se krátí a vy nestíháte a nevíte co s vlasy. Takže dámy, tady platí heslo v jednoduchosti je krása. Jak prosté ,že? Zapomeňte na složité kreace s vašimi vlasy, které vám pak kadeřnice zalakuje tunou laku a vy to budete na druhý den s pláčem rozčesávat.

Vlny jsou IN!

Ano, přesně tak. Každá chce vypadat jako princezna na své svatbě a vlnité vlasy tento dojem opravdu splní. Teď ale pozor! Nemyslím prstýnkové kudrny přímo od hlavy, ale jemné přirozené vlny, na jedné straně třeba sepnuté sponou nebo do vlnitých vlasů zapleťte čelenku z květin ( pozor, aby květiny na čelence ladily s vaší kyticí) a nebo jednoduše nechte vlasy bez zásahu sponkami a z vlasů nad ušima upleťte okolo hlavy copánek.

 

vlnité vlasy na svatbu

Nechte přirozenost vyniknout měkkými vlnami! Zdroj: www.www.avedacolumbus.com

Květinové věnce? Proč ne!

Hodně jsem si v poslední době všimla, že si ženy na svatbu nechají vyrobit na hlavu věnce z květin, které ladí s květinou, kterou poté drží při obřadu v ruce. Musím uznat, že nic stylovějšího jsem ještě neviděla! Opravdu originální a krásný nápad, nevěstu to hned oživí a vypadá jako lesní víla. Naprosto dokonalé spojení přírody s člověkem a také velmi vkusné. Žádné kýčovité mini růžičky nebo třpytky, ani složité účesové kreace, které na hlavě vytvoří úl a skladiště pro všechny nečistoty ale opravdu velmi milé, nenásilné věnce. Takové věnce si můžete nechat vyrobit na zakázku a nebo ( jestli jste šikovné a zručné) si je vyrobit doma sama. Stačí si jen koupit gumu (která se později sešije do kruhu) nebo nějaký drátek a spoustu umělých květin, které potom kolem drátku nebo gumy připevníte.

květinové věnce na svatbu

Buďte za lesní vílu ve svůj velký den! Zdroj: www.weddingbells.ca, www.weddingomania.com, www.brides.com

Profesionální účes? Ale kdepak!

 Když jsem se dívala na obrázky svatebních účesů, uvízlo mi v hlavě pár opravdu nádherných a já jsem si říkala, že jsou určitě složité a pracné, ale potom jsem narazila na tzv. “ tutorialy“ což jsou návody, jak daný účet vytvořit a byla jsem příjemně překvapená! Svůj svatební účes si tak můžete vytvořit naprosto a jednoduše sama a nikoho dalšího k tomu nepotřebujete! Dám vám sem pár opravdu povedených návodů, sama budete překvapená!

návod na svatební účes

Vytvořte si svatební účes úplně sama! Zdroj: www.pinterest.com

návod na svatební účes

Buďte kreativní a vytvořte si svatební účes sama! Zdroj: www.hairstyleupdo.com

 Jednoduché že? Dám vám ještě jednu radu, nezapomeňte, že účes by vám měl ladit s šaty. K typickým „princeznovským “ šatům s několika vrstvami tylových sukní bych doporučila spíše jednoduchý drdol, který vytvoříte pomocí speciální drátěnky do vlasů. Návod jak tuto speciální drátěnku na drdol použijete najdete pod článkem.Ke krajkovým přiléhavým šatům volte něco jemného a romantického,třeba zrovna květinový věnec, o jakém jsem zde psala. Pokud máte šaty krátké, nebojte si je navlnit a vplést do nich i několik živých květin, rozhodně netvořte pravidelné vlny a vsaďte na ledabylost, bude to působit přirozeně a romanticky.

návod na svatební účes s drátěnkou

pomocí speciální drátěnky si vytvořte krásný drdol! Zdroj: www.bonesincouture.blogspot.com

Tak co, budoucí nevěsty? Už jste se rozhodly, jaký si vytvoříte nebo necháte vytvořit na svatbu účes? Variant je opravdu několik, tak se nebojte experimentovat. Buďte originální a zapojte fantazii, v té se přece meze nekladou!


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *