Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Boxer’s braids nejen do ringu

Boxer’s braids neboli česky boxerské copánky. Pochybuju, že jste si ještě nevšimly davů žen, které tomuto trendu propadly. Všude kolem se to jen hemží slečnami i dívkami se zapletenými copánky. Ještě jste tomuto trendu nepřišly na chuť? Pak se to po tomto článků nejspíš změní!

K čemu copánky nosit a jak se vypořádat s tímto trendem vám popíšu hned následovně a myslím, že si tento účes hned zamilujete, už jen díky jeho pohodlnosti.

boxer braids boxerské copy

Boxerské copánky můžete plést na několik způsobů. Zdroj: www.thefashiontag.com

Jeden z nejpraktičtějších účesů na světě si právě dobyl přehlídková mola a srdce většiny žen, v horkých letních dnech přijdou tyto pletené copánky více , než jen vhod. Pokud máte s vlasy stejný problém jako já, že se vám v létě hodně mastí a navíc den po umytí už vypadají katastrofálně, pak víte, o čem mluvím. Stačí si je jeden den trošku nalakovat a je konec, znova mytí, sušení a tak dále.Prozíravost ale přišla v ten nejvhodnější okamžik, na scéně se objevily boxer’s braids, jinak už zmiňované boxerské zapletené copánky. Jejich největší výhodou je, že i když si je na hlavě necháte tři dny, pořád budou vypadat skvěle a jejich ledabylý rozcuchaný look po vyspání bude působit o to uvolněněji.

boxerské copánky

Ikonické copánky musíte zkusit i vy. Zdroj: www.byrdie.com

Navíc se hodí na koupaliště, i mokré vám totiž udrží hezký vzhled, na rozdíl od toho, když máte vlasy rozpuštěné, následně se ponoříte do chlorované vody, která vám vlasy vysuší, takže při postupném schnutí vypadají jako chemlon. Ideálka, co říkáte? Šikovné ženy si je mohou udělat doma, já je bohužel zvládnu pouze na „cizí hlavě“, místo na té svojí. Každopádně zaplétaných copů využívám hojně, je to rychlé, vypadá to kouzelně a hlavně je to praktické. Pojďme se tedy inspirovat!

boxer braids boxerské copánky

Boxerské copánky vhodné nejeden do ringu. Zdroj: www.enfemenino.com

Boxerské copánky k šatům

Že se k šatům nehodí? Právě naopak! Eleganci můžete spojit se sportovním stylem a docílíte tak unikátního výsledku. Už dávno neplatí zajetá pravidla, že se k sobě například šaty a tenisky nehodí, znamená to tedy, že se boxerské copánky nehodí k ženskému, elegantnímu oblečení? Nesmysl!  Tyhle copánky v kombinaci se šaty si oblíbila i známá Kim Kardashian. Ne, že bych ji uznávala, jedno se jí ale musí přiznat, že má styl a dobrý vkus. Troufněte si na boxerské copánky doplněné šaty.

Tip: Pokud se pro tuto kombinaci rozhodnete, obujte si místo podpatků tenisky a stejně tak vaši kabelku nechejte doma a vyměňte ji za batůžek.

boxerské copánky

K šatům a teniskám, tento letní look vás neomrzí. Zdroj: www.avarsha.com

Boxerské copánky a sportovní elegance

Na zaplétaných boxerských copáncích je nejlepší asi to, že si je můžete zaplést naprosto ke všemu a vždycky to bude vypadat naprosto dokonale. Dokonce i k oblečení, které by se vám k nim nehodilo. Chcete-li docílit holčičího looku, vsaďte na crop top, šortky a košili uvázanou kolem pasu. Košile vám přijde určitě vhod k chladnějšímu letnímu večeru. Když máte naopak chuť jít za slušňačku, místo crop topu zvolte lehký pletený svetřík ve stylu školních uniform. Za prvé budete vypadat o hodně mladší, za druhé je to až nesnesitelně pohodlné.

Tip: Nebojte se copánků ani do práce nebo na rande, rozhodně tím nic nepokazíte a navíc je přece fajn občas změnit vizáž, ne?

boxer braids boxerské copánky

Drsňačka nebo slušňačka? To je na vás! Zdroj: www.niinasecrets.com

Boxerské copánky na formální příležitost

Mnoho lidí je zbytečně spoutáno konvencemi, které jim určuje móda, morálka a podobně. Proč? Bojíte se vystoupit z davu a dělat věci jinak? Slyším spoustu lidí říkat „ne nebojím, ALE…“ a právě to „ale“ je zabijákem všeho dobrého, co nás v životě čeká. Žijte tady a teď! Líbí se vám husté květinové věnce do vlasů, ale bojíte se, co by na to lidé řekli? Stejně tak je to i s boxerskými copánky. Měla jste už přes 30 a tak se držíte ošuntělých nepsaných pravidel, která jsou dána? Zbytečně! Pokud se v copáncích cítíte dobře, pak je noste!

Tip: To, že se bojí jiní neznamená, že se musíte bát i vy experimentovat.

boxer braids boxerské copánky

Boxerské copánky na pohovor nebo rande? Žádný problém, tyhle copánky se hodí na všechno. Zdroj: www.lefreaks.com

boxerské copánky

Na horké letní se vám copánky hodit, jsou nesmírně praktické. Zdroj: www.louboutinsandlove.com

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *