Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Dámské účesy s vyholením – troufnete si taky?

Mnohé ženy už dávno omrzely dlouhé hřívy a chtěly změnu, ale ne jen tak ledajakou. Změnit si délku vlasů nebo je radikálně obarvit?  Ne, to nestačilo. A tak se zrodil trend vyholení části hlavy. Možná si říkáte, že to je šílenost, ale tahle šílenost oslovila řadu hereček, kterým to opravdu hodně sluší.  Rozhodně se ale tento účes ale netýká jen „mladých hlav“.

Pokud už delší dobu prahnete po změně, máte právě teď příležitost.Vyholená část hlavy ještě nikdy nebyla tak sexy, jako je teď!

účesy s vyholenou částí hlavy

Vyholená část hlavy můžete bát právě pro vás to pravé. Zdroj: www.goldwell.ru

Ovšem, není to pro každého a rozhodně bych vám doporučovala si zajít k profesionální kadeřnici, která vám zároveň poradí, kterou stranu vyholit (protože jak jistě víte, každá půlka obličeje je trošku jiná a někdo má lepší a někdo horší profil, je fajn se podle toho řídit). Také je důležité přizpůsobit tomu zbytek hlavy – nechat vlasy stejně dlouhé nebo je sestříhat a nebo je celé ostříhat na krátko. Navíc si musíte uvědomit, že vlasy budou časem dorůstat a už to nebude tak pěkné. Takže přemýšlejte nad tím, jestli jste ochotná si vlasy holit, až začnou znovu růst, nebo jestli si zbytek vlasů přes vyholené místo přehodíte a budete trpělivě čekat, až dorostou (s tím dorůstáním to není taková hrůza, protože čerstvě střižené vlasy rostou o hodně rychleji, než ty dlouhé).

Dlouhé vlasy s vyholenou půlkou

To je varianta pro ženy, které si nejsou jisté zkrácením vlasů a nebo jim krátké vlasy nesluší. Já to třeba řeším zapletením francouzského copu a silnou vrstvou laku,a bych docílila „hladké části“ hlavy, některé slečny jsou ale odvážnější než já a hlavu si nechají vyholit. A já to naprosto zbožňuji! Vypadá to skvěle a odvážně a navíc ještě sexy. Pokud se vaše rebelská povaha právě po letech probudila, neváhejte a běžte do toho! Navíc, pokud jsou vaše vlasy delší a vám se vyholená lebka časem přestane líbit, tak vlasy z druhé půlky jednoduše přehodíte zpátky a vyholenou část tím zakryjete.

účesy s vyholenou částí hlavy

I celebrity jako Natalie Dormer podlehly vyholené hlavě.

Vyholené mikádo

Mikádo bylo vždy moje srdcová záležitost, asi kvůli tomu, že jsem ho vždycky chtěla, ale nikdy neměla. Tak dlouho jsem si svoje dlouhé vlasy pěstovala, že mi jich pak bylo hrozně líto. Každopádně pokud o vyholené hlavě uvažujete, ale chcete změnit váš dosavadní střih, tak běžte do mikáda nebo podkovy. Pozor jen vy dámy, které máte kulaté obličeje-k těm se vždy hodí delší vlasy. Také k sobě buďte kritické a ty, které z vás nemají zrovna rovný nos (ne, ani já ho nemám), tak s mikádem opatrně.

dámský účes s vyholením na boce

Mikádo krásně koresponduje s vyholenou půlkou hlavy. Zdroj: www.giyimcesitleri.com

Vyholené ornamenty na hlavě

Ozvláštnit váš účes ještě můžete tím, že si do vyholené části necháte vyholit ornamenty. Vypadají velmi žensky a romanticky. Pokud nechcete dělat dojem drsňačky, tak vám tyto ornamenty přijdou vhod. Navíc, když už máte vyholenou hlavu, proč neposunout ještě ty pomyslné hranice?

vyholené části účesy ženy

Ornamenty vaši vyholenou část hlavy ještě více ozvláštní. Zdroj: www.hair-hairstyles.com

Krátký střih s vyholenou částí hlavy

Ideální varianta pro ženy a dívky, které disponují symetrickým ženským obličejem. Jak to poznáte? Jednoduše se odličte a vlasy si pevně stáhněte do culíku, ohon potom zastrčte do vlasů pinetkami. Jak vypadáte? Jako chlap? Tak tenhle účes vzdejte. Vypadáte pořád žensky a roztomile? Ano, pak je to pro vás. Vždycky se snažím myslet na následky mých činů, tudíž domýšlím i to, jak budu vypadat, když se odlíčím a vlasy stáhnu. Léta se přemlouvám na zrz, ale bojím se vymývání a tak stále zůstávám blond. Jednoduše si musím někde zkusit rezavou paruku, abych měla alespoň představu. Takže, pokud chcete své poklady ostříhat a mít jistotu slušivosti, zajděte si do prodejny s parukami nebo si zkuste ten malý trik s culíkem.

účesy s vyholenou částí hlavy

I s krátkými vlasy a vyholenou částí hlavy můžete stále vypadat žensky. Zdroj: www.prettydesigns.com

Vyholená spodní část hlavy

Máte mikádo nebo podkovu? Chcete si tento typ účesu ponechat, ale na druhou stranu ho ozvláštnit? Nechte si vyholit spodní část vlasů u krku. Sice to nepůjde vidět s rozpuštěnými vlasy, ale když je dáte do culíku, tak se odhalí vaše rebelská část. Vyholení je vhodné i pro majitelky dlouhých vlasů, které si chtějí dlouhé vlasy ponechat, ale mají dost nudy monotónního účesu. Ještě lépe uděláte, když si vyholenou část nabarvíte odlišnou barvu a nejlépe nějakou výraznou, vždyť je léto, můžete si to dovolit!

sestříhaná strana hlavy účes pro ženy

Zde se jedná o tzv. „podholení“ a je to skvělá varianta pro ženy, které nerady radikálně mění svůj styl vlasů. Zdroj: www.loshairos.com

Tak co, troufnete si na tento účes i vy?

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *