Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Hity v barvení vlasů – s těmito odstíny budete hvězda

Platí pro vás pravidlo nová sezóna=nová barva vlasů, nebo jen toužíte po změně? Zkuste některý z těchto tří tipů. Jedná se o opravdu žhavé sezónní hity v barvení vlasů, kde je v první řadě hlavně důraz na přirozenost a podtržení ženské krásy.

Hity v barvení vlasů

Hity v barvení vlasů. © Glamour. Zdroj: www.glamourmagazine.co.uk

1. Hit v barvení vlasů – Bronde

S nejrůznějšími barevnými styly i s barvicími technikami se v poslední době doslova roztrhl pytel a nikoho již nepřekvapí nejrůznější kombinace hnědých odstínů a blond. Velkým trendem této barevné kombinace bylo například Ombre a později také jeho umírněnější verze Sombre. Nyní ale přichází ke slovu hit pod názvem Bronde. Bronde vzhled je tvořen hnědými odstíny a odstíny blond, a to v takovém poměru, aby byl výsledek co nejpřirozenější. Je tedy ideální pro ženy, které chtějí změnu, ale ne tak výraznou, nebo se zkrátka nemohou rozhodnout pro nějaký konkrétní barevný odstín. Na rozdíl od Ombre, které se mnoho žen nebálo vytvořit v domácích podmínkách, u Bronde stylu se rozhodně doporučuje návštěva kadeřníka. Dobrý kadeřník přeci jen nejlépe rozpozná, jaké barvy namíchat, aby žena vypadala přirozeně. Bronde má tedy nekonečně mnoho podob, každá je originální a jedinečná, stejně jako žena, která Bronde nosí.

Bronde

Bronde ve stylu Gigi Hadid. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Bronde

Bronde. © James Augustus. Zdroj: www.hji.co.uk

Bronde

Bronde podle Cary Delevingne. © Glamour. Zdroj: www.glamourmagazine.co.uk

2. Hit v barvení vlasů – Tmavá čokoláda

K podzimu a zimě neodmyslitelně patří tmavé barvy vlasů. Nikoho proto nepřekvapí, že na síle nabývají hnědé odstíny tmavé čokolády. Před pár lety jsme mohli zaznamenat velký boom zesvětlování a odbarvování vlasů, nyní se děje pravý opak. V módě je zejména klasický jednolitý hnědý odstín, který si každá z nás může snadno vytvořit doma. Jediným úskalím by mohl být výběr správné barvy, která se může vyznačovat studenými nebo naopak hřejivými odlesky, takže se pak může snadno stát, že si s nesprávným odstínem připadáme jako šedé myšky. Je rozhodně lépe se o správné barvě poradit. Tento styl je velmi elegantní.

Čokoládově hnědá

Čokoládově hnědá. © Getty. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Tmavě hnědá

Tmavě hnědá Belly Hadid. © Getty. Zdroj: www.marieclaire.com

Světle hnědá

Světlejší odstín čokoládové. © Getty. Zdroj: www.cosmopolitan.com

3. Hit v barvení vlasů – Marsala

Vedle brunetek a blondýnek si mohou módní výsluní užívat i rusovlásky. Dá se říci, že v módě jsou veškeré zrz odstíny, počínaje měděnými tóny, až po klasickou červenou. Tím největším hitem je ovšem odstín zvaný Marsala. Této barvě dalo název Sicilské červené víno a jedná se v podstatě o kombinaci červeného a hnědého odstínu. Tento trend jsme mohli zaznamenat napříč celým módním spektrem (u oblečení, doplňků, i u bytových dekorací). Barva je přitom přirozená, nikoli křiklavá, ale rozhodně nenudí. Problémem je ovšem blednutí barvy, což je u červených odstínů běžné. Rozhodně se vyplatí přípravky pro zvýšený lesk, které barvu oživí. Marsala vzhled je přirozeně sexy.

Marsala

Marsala. © Getty. Zdroj: www.instyle.com

Červená Marsala

Červenější odstín. © Wardrobe. Zdroj: www.wardrobelooks.com

Tmavá Marsala

Tmavá Marsala. © Jonty Davies. Zdroj: www.hji.co.uk


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *