Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Nej sportovní účesy pro jarní workout!

Některé z nás ještě stále přenášejí nadbytečná kila získaná mlsáním vánočního cukroví a už je právě na čase s tím něco udělat! Je čas vyrazit ven a začít sportovat! Ale sportování si samozřejmě žádá náležitou přípravu. Vyrazte za svým jarním workoutem stylově a předveďte světu trendy sportovní účesy!

Sportovní účesy

Stylové sportovní účesy – pro jarní workout jak má být! © @kristin_ess. Zdroj: www.fashionisers.com

Sportovní účesy – Culík „vývrtka“

Culík je nejoblíbenější a také nejpraktičtější sportovní účes. Skvěle se hodí do fitka i na sportování venku. Co ale tenhle obyčejný culík trochu ozvláštnit? Zkuste to zaplétáním! Stačí si udělat klasický culík, vzniklý ohon pečlivě rozčesat po celé délce a začněte odshora zaplétat. Zaplétáním pomalu sestupujte dolů. Konečky se pletením přirozeně zvlní a dodají culíku šmrnc.

Culík s copem

Culík „vývrtka“. © @missysueblog. Zdroj: www.fashionisers.com

Sportovní účesy – Culík s postranními copy

Tento nádherný a slušivý účes dokážete bez obtíží vykouzlit během pěti minut! Postranní pramínky, které mají tendenci spadat při sportu do obličeje, se krásně upevní. Stačí je jen trochu zaplést po obou stranách a poté stáhnout do gumičky se zbylými vlasy. Zapomeňte na dlouhé úpravy a nechte vlasy v culíku přirozeně zvlněné. Dosáhnete tím příjemného objemu.

Culík s postranními copy

Culík s postranními copy. © Twist me pretty. Zdroj: www.fashionisers.com

Sportovní účesy – Členitý culík s holandským zaplétáním

Rozlétané pramínky dlouhých jemných vlasů mohou být při sportovních aktivitách obzvlášť nepříjemné. Výborným řešením pro jejich zkrocení může být culík členěný po celé délce pomocí gumiček. Ještě zajímavějšího efektu docílíte, pokud vlasy rozdělíte na segmenty už u hlavy ve stylu holandského zaplétání.

Členitý culík

Členitý culík. © N/A. Zdroj: www.fashionisers.com

Sportovní účesy – Dva copy

Se dvěma roztomilými copy nadělá spoustu parády každá žena. Vlasy krátké nebo dlouhé, jemné nebo velmi husté – vše zkrotí dva copánky. Jsou krásné, praktické a hned hotové.

Dva copy

Klasické dva copy. © @stefaninurdingxx. Zdroj: www.fashionisers.com

Dva copánky mohou být skvělými krotiteli také pro ženy a dívky s kudrnatou hřívou. Pokud začnete s pletením již u hlavy (boxer braid), vytvoříte dokonale pevný a kompaktní sportovní účes.

Copy pro kudrnaté vlasy

Dva copy pro kudrnaté vlasy. © @amylara_squaresalon. Zdroj: www.fashionisers.com

Sportovní účesy – Dva drdůlky

Když už jsme zabrousili k těm roztomilým účesům, určitě musíme zmínit také dva drdůlky. Vlasy stačí rozdělit centrální pěšinkou a uvázat do vysokých culíků. Pokud si chcete dodat trochu objemu, culíky lehce natupírujte, zamotejte do drdůlků a zafixujte pinetkami.

Dva drdoly

Dva roztomilé drdůlky. © @ashleyymari3. Zdroj: www.fashionisers.com

Sportovní účesy – Vysoký drdol

Velmi praktickým účesem nejen na sport ale i ke každodennímu nošení je vysoký drdol. Někdy se nenamáháme, sepneme v rychlosti vlasy a nezabýváme se pramínky, které z drdolu vyklouznou. Když se tak stane, může nám rafinovaně pomoci čelenka.

Drdol s čelenkou

Rozevlátý drdol s čelenkou. © N/A. Zdroj: www.fashionisers.com

Pokud ale máme čas, rády si se svým drdolem trochu vyhrajeme. Snadno a efektně jej můžeme ozdobit copánkem. Stačí rozdělit vlasy na dvě části. Z té menší upleteme copánek, zatímco tu větší zamotáme do drdolu, který upevníme gumičkou. Okolo gumičky poté obtočíme zapletený pramínek a zafixujeme pinetkami. Snadné, rychlé, krásné.

Zapletený drdol

Zapletený drdol. © @morphic. Zdroj: www.fashionisers.com


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *