Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Postupně sestříhané vlasy vás dostanou!

Každý rok se trendy účesy mění, zatímco ještě před rokem to byly extra dlouhé vlasy s duhovými pramínky na styl ombré (letos frčí taky mimochodem), dnes je v módě něco úplně jiného a to krátká mikáda a postupně sestříhané vlasy, takže konec stejným délkám!

Postupně sestříhané vlasy jsou znovu v módě a nabízí spoustu předností a sluší každému typu oličeje, nevěříte? Tak se pojďte podívat!

postupně sestříhané vlasy

Rovným stejně dlouhým vlasům už je konec! Nebojte se nůžek! Zdroj: www.kosmetika.doktorka.cz

Výhody

Výhod je bezpočet a já se s vámi o ně musím podělit, protože není tomu tak dávno a já sama jsem si nedokázala představit, že bych měla sestříhané vlasy, protože jsem se bála, že mi to nebude slušet a nebo že mi to potom nedoroste. Pak jsem se ale přesvědčila, že to byla ta nejlepší věc, co jsem mohla udělat a hned vám řeknu proč.

1.sestříhání vám zváší objem

Ano opravdu, když si vlasy necháte sestříhat, nebudou tolik splihlé a vytvoří objem, navíc, když použijete přípravky na objem a kulatý kartáč při foukání vlasů (nezapomínejte používat difuzér, který rozprostří vzduch a vám to nebude ničit vlasy-vzduch používejte spíše chladný, ne ten horký) budou vaše vlasy nadýchané a ne „uťáplé“.

postupně sestříhané vlasy

Sestříhané vlasy podpoří objem a vy už se nikdy nemusíte bát zplihlých vlasů. Zdroj: www.imgpicta.co

2.dokáže vytvarovat obličej

Zní to trochu přiblble, ale ženy by se opravdu měly zaměřit na to, jaký mají obličej (i postavu) a podle toho volit střih vlasů. Například, když je žena malého vzrůstu, dlouhé vlasy po zadek jí na výšce moc nepřidá, naopak, když je žena plnějších tvarů, největší chybou je krátký střih nebo mikádo. Pamatujte si to. Sestříhané vlasy okolo obličeje totiž dokáží zúžit obličej a zalichotit mu, navíc správně zvolená ofina (na stranu, „na Kleopatru“ a podobně) podpoří vaši krásu a rysy obličeje.

postupně sestříhané vlasy

Správně sestříhané vlasy dokáží zúžit obličej a podpořit rysy vašeho obličeje, nebo je dokonce pozměnit. Zdroj: www.georgya.info

3.odlehčí vaším vlasům

Pokud nemáte husté, kvalitní, nebarvené, nepoškozené a nevysušené vlasy, asi vás to nemusí zajímat, každopádně my Češky to většinou takhle nemáme a do svých vlasů musíme hodně investovat, aby vypadaly skvěle. Postupné sestříhání tak ulehčí vašim vlasům a ty budu mít čas (díky zkrácení) na regeneraci.

postupně sestříhané vlasy

Odlehčete svým vlasům a dopřejte jim pořádnou péči. Zdroj: www.americansalon.com

4.každý účes bude vypadat skvěle

Ano, s postupně sestříhanými vlasy si jde krásně hrát a žádný účes už nebude ulízaný. Díky sestříhání vykouzlíte různé druhy účesů a můžete také experimentovat a různě vlnit, přehazovat, zaplétat. Váš účes už prostě nebude nudný.

postupně sestříhané vlasy

I krátké vlasy snesou sestříhání a potom každý účes bude vypadat skvěle, můžete žehlit, krepovat, vlnit a natáčet! Zdroj: www.instagram.com

5.změna je život

A to je poslední důvod, proč si nechat postupně sestříhat vlasy. Samozřejmě do toho nemusíte jít teď hned, každá změna nemusí být hned jistě výhrou, každopádně tahle stojí za to. Přestaňte se bát nůžek a novinek a jděte do toho! Moje rozhodnutí bylo to nejlepší, ale musím vám říct, doma to raději nezkoušejte a raději zajděte za profesionálem, který vám poradí a sestříhá vlasy tak, aby to vašemu obličeji neuškodilo ale podpořilo vaši přirozenou krásu.

postupně sestříhané vlasy

Dlouhé a nebo krátké? Postupné sestříhání jim dodá objem, šťávu a kouzlo! Zdroj:www.fustany.com


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *