Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Prodlužování vlasů nebylo nikdy jednodušší!

Prodlužování vlasů je čím dál tím víc trendy a nebylo nikdy jednodušší! Jsou tu různé metody, odstíny, délky a nejen, že si je můžete nechat udělat u vaší kadeřnice, ale dokonce to zvládnete i doma! Chcete je také vyzkoušet? Máme pro vás pár triků a rad, jak vaše vlasy budou naprosto dokonalé.

Prodlužování vlasů je skvělým řešením pro dámy, které jsou nespokojené s délkou či hustotou svých vlasů. Vyzkoušejte je i vy!

krásné prodloužené vlasy

Zkusíte prodloužení vlasů také? Zdroj: www.fustany.com

Clip in nebo keratin?

Mám tu pro vás hned několik rad, jak lze vlasy prodloužit. Metod je víc a doporučuji vybrat si tu pravou pro vás, protože nejen, že chcete mít krásné dlouhé nebo husté vlasy, ale musíte se o ně také umět starat, což je velmi klíčový bod.

Clip-in prodloužení vlasů

Jedná se o pásky vlasů v různých šířkách (obvykle od 5 cm do 20 cm), na trsech vlasů jsou našité sponky s protiskluzovou páskou, tyto se pak připnou k vlasům a zajistí bohatý a prodloužený účes. Vlasy si můžete vybrat buď lidské, které velmi doporučuji, jelikož sama nosím „clipy“ a kvalita je zde opravdu znát, nebo umělé z japonského kanelokonu. Pokud se rozhodnete pro lidské vlasy, nejčastěji se používají vlasy asijského typu (čínské, indické), nebo vlasy evropského typu – jsou sice dražší, ale mnohem více kvalitnější, proto radím kupovat spíše tento typ.

Tyto vlasy lze zakoupit v různých délkách, které se pohybují od zhruba 38 cm až po 70 cm. Stejně tak je to i s hustotou. Na internetu nebo u vaší kadeřnice si můžete vybrat hned z několika typů, je zde hustota vlasů od 70 g do 110 g , od 110 g do 130 g a nakonec je tu i možnost extra hustých vlasů nebo Delux clip in a dokonce i Maxi dvojité sady, které váží od 160 g až po 230 g. S délkou a hustotou se mění ale i cena. Já doporučuji si připlatit za hustější sady, nejlépe Delux nebo Maxi dvojité, které vydrží až 2 roky (podle péče) a zaplatíte za ně od 3000 kč a výše. Tato metoda je navíc bezbolestná!

blond clip in vlasy

Nejsnadnější metoda prodloužení a zahuštění, bez vytrhávání vlasů! Zdroj: www.hotstyle.com

clip-in metoda prodloužení vlasů

Zkuste tuto bezbolestnou metodu také! Zdroj: www.proextensions.com

před a po clip in vlasy

Před a po přidělání clip-in vlasů. Zdroj: www.pinterest.com

Clip-in vlasy naleznete také v různých odstínech a přijdou si na své i ženy, které mají vlasy melírované. Zkrátka, vybere si každá! Pokud si nevíte rady v jakých internetových obchodech nakupovat, já doporučuji vyzkoušet e-shopy jako jsou www.hotstyle.cz, www.top-vlasy.eu anebo www.profibeauty.cz.

Keratinová metoda prodlužování vlasů

Nejčastější metoda, která se řadí mezi jednu z nejoblíbenějších. Keratin je umístěn na začátku každého pramene vlasů a pomocí speciálních tepelných kleští se roztaví a připevní na vlasy. Cena závisí na počtu pramenů, délce a kvalitě. Obvykle za takové prodloužení a zahuštění účesu zaplatíte kolem 4000 kč a více, jelikož platíte jak za práci kadeřníka, tak za prameny vlasů.

keratin prodlužování vlasů

Prodloužení vlasů pomocí keratinu? Proč ne! Zroj: www.facebook.com/prodluzovanivlasunicole/info

Tato metoda není tak úplně bezbolestná, ale pro krásu se musí trpět, že ano? Jednak bolí natavování vlasů a počítejte s tím, že se nejspíš pár dní nevyspíte, spoje dost tlačí. Výhodou této metody ale je, že vlasy máte pořád na hlavě a jen tak neupadnou – na rozdíl od clip-in vlasů, které by se měly sundávat každý večer, aby se nezacuchaly a také protože by tlačily na hlavě. Nevýhodou je každopádně cena a posunování vlasů každé 3 měsíce. Také je zde opět klíčová starost o vlasy. Je nutné je pravidelně mýt a používat kondicionéry a masky, aby vlasy zůstaly hladké a nezkrepatěly.

prodlužování vlasů keratinem

Buďte se svými vlasy spokojené! Zdroj: www.facebook.com/prodluzovanivlasunicole/

Prodlužování pomocí lepících pásků

Velmi jednoduchá, rychlá a bezbolestná metoda. Pásky jsou připevněné pomocí našitých lepících pásků, které se poté lepí přímo na vlasy. A světe div se – opravdu drží! Při této metodě se nedoporučuje používat mastné olejíčky nebo vlasové masky, vlasy by mohly vlivem mastné konzistence sklouznout.

prodlužování vlasů pomocí lepících pásků

Dlouhé vlasy za pár minut! Zdroj: www.top-prodluzko.webnode.cz

Pokud pořád nevíte, jestli si chcete nechat prodloužit vlasy, radím vám jediné – běžte do toho! Určitě nebudete litovat. Po krásné a husté hřívě touží přece každá žena a výhodou prodloužení vlasů je jednoznačně to, že nemusíte čekat roky, než vám vysněné vlasy narostou. Co víc si přát? Dále již neotálejte a proměňte své vlasy k nepoznání!

· ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *