Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Zimní DIY manikúra: vyzkoušejte 3D pletený vzor!

Pečlivě pěstěné a upravené nehty dokonale podtrhují styl každé ženy. Letošní zimu jsme si oblíbili zvláště nehtové umění s 3D efektem pletených svetrových vzorů. Jestli chcete o vánoční dovolené také okouzlit své okolí nádhernou manikúrou, podívejte se, jak tento 3D efekt vytvořit snadno v pohodlí domova.

DIY manikúra - 3D pletený vzor

DIY manikúra – zimní 3D pletený design. © Instagram user vanessa_w0205. Zdroj: www.popsugar.com

DIY manikúra: Proč pletený vzor?

Trendy pletený nehtový design se ve světě stal velkým zimním hitem. Vždyť co k zimě pasuje lépe než měkoučké pletené svetry? Máte také nějaký oblíbený? Se zajímavým vzorkem? Nechte se jím inspirovat! Existuje mnoho kreativních způsobů, jak vykouzlit na svých nehtech romantický vzorek, a fotografie těchto experimentů doslova zaplavily instagram.

Zimní nehtový design

Krásný romantický design podle vzoru pletených svetrů. © Instagram user muffilicious. Zdroj: www.popsugar.com

Trojrozměrný design připomínající pletený svetřík nejlépe vynikne ve světlých pastelových barvách a není ani nutné, aby byl na všech prstech stejný, naopak báječně vypadá i v kombinaci se třpytivými kamínky, perličkami nebo třeba i s metalickými odstíny laku. A co je nejlepší, toto romantické umění zvládnete hravě samy doma. Tak směle do toho!

Pletený vzor a šperky

Pletený vzor s dalšími prvky skvěle ladí. © Instagram user jackpotberry. Zdroj: www.popsugar.com

DIY manikúra: Jak na to?

Samozřejmostí je příprava nehtů, která zahrnuje jejich čištění a zarovnání do požadovaného tvaru. Tuto přípravu nepodceňujte. Čím pečlivější bude, tím více vaše nehty vyniknou. První vrstvu by měl tvořit bezbarvý podkladový lak na nehty, který by měl mít zpevňující a vyživující funkci, a díky kterému budou další barevné vrstvy lépe držet.

Manikúra v psatelové barvě

Precizní vzor v pastelové barvě. © Instagram user deceitfulword. Zdroj: www.popsugar.com

Další vrstvou by měl být lak světlé pastelové barvy jako je třeba růžová, modrá, písková, bílá nebo třeba i šedá. Základem úspěchu je gelový lak, kterým je možné vytvořit právě tyto nádherné 3D vzory. Tento lak nanášejte speciálním tenkým aplikátorem určeným právě k dekoraci nehtů. Na závěr přetřete bezbarvým lakem pro větší trvanlivost a vyšší lesk vašeho díla.

Šedý lak na nehty

I šedá může vypadat skvěle. © Instagram user naileditczestochowa. Zdroj: www.popsugar.com

·

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *