Tereza Podešvová

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Tereza Rýparová

Veselá blondýnka, která bere život s nadhledem a humorem, který vkládá i do svého psaní.

Iva Češková

Milovnice všeho krásného, originálního a nevšedního, ráda čtenáře inspiruje a předává jim své zkušenosti a nápady.

Josefina Hadincová

Módu považuji za umění, ve kterém lze uplatnit svou kreativitu i improvizaci. Díky ní vyjádříte svoji osobnost bez jediného slova.

Michal Kulla

Mám rád ženskou krásu, rafinovanost, svéráznost. K ženám neodmyslitelně patří i móda. A nejen proto jsem založil web HerStyle. Chci podporovat jedinečné vyjádření módy každé ženy. Vždy uvítám i vaši kritiku a nápady na zlepšení.

Neaktivní redaktorky

Šárka Peková

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Markéta Vlková

Trendologička a kreativní spisovatelka se smyslem pro detail. Ve volném čase navrhuje a šije společenské šaty a další módní kousky.

Pavla Janíčková

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Petra Tabáková

Bývalá spolupracovnice, šikovná redaktorka s všestranným zájmem.