Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Nejkrásnější místa k žádosti o ruku

kde požádat o ruku
3829

Svatba je opravdu krásná věc. Dva lidé se společně rozhodnou uzavřít sňatek, vyměnit si snubní prstýnky a před zraky všech si slíbí svou věrnost a lásku. Pokud cítíte, že nadešla ta pravá chvíle požádat svou přítelkyni o ruku, ale nevíte jak na to udělat, aby na ten okamžik nikdy nezapomněla a řekla skutečně ano, čtěte dál náš článek.

Požádejte ji o ruku u večeře

Pokud spolu chodíte na společné večeře, zkuste tentokrát udělat všechno jinak. Jděte do luxusní nebo vámi oblíbené restaurace, nechte si na stole zapálit svíčky, objednejte si oblíbené jídlo. Pak nastane skvělá atmosféra, kdy ji můžete požádat o ruku během vašeho rozhovoru.

Dopis z Milostína

Neumíte se vyjádřit? Napište jí to. Milostín je jedno z míst, odkud chodí nejvíce zamilovaných dopisů. Pošlete jí svou žádost o ruku z Milostína, jistě neodmítne, zvlášť pokud jí dopis i se zásnubním prstenem ze zlata přijde třeba do práce. Takovouto zásilku ale nezapomeňte pojistit.

Jděte rovnou na věc

Vezměte svou partnerku na procházku a zastavte se v klenotnictví, kde ji necháte, aby si sama vybrala zásnubní prsten, který se jí bude líbit.

Jako malé děti

Jestli milujete dobrodružství, zkuste si zahrát na tajemnou hru. Nechte své partnerce na stole vzkaz s pokyny, aby hledala až najde. Napište třeba „Jsem malá, červená kostka, co na tebe v koutě bytu čeká.“

Tam, kde vám neuteče

Nebojíte se výšek? Vyrazte do nebes v balóně, kde se můžete ptát na všechno a vaše partnerka nebude moci utéct před odpovědí. Hlavně pozor, aby vám z těch nebes zásnubní prsten nespadl, to by byla škoda.

Romantika na dovolené

Další příležitostí je zeptat se své partnerky na dovolené při západu slunce. Naproti vám pláže, moře a jen vy dva na dece s láhví vína a otázkou na jazyku.

Řekla ano, kdy je čas na snubní prsten

Budete mít dost času vybrat si ty pravé svatební prsteny. Nejprve je třeba zvolit datum svatby, zamluvit restauraci, sepsat seznam hostů, objednat svatební šaty i oblek, květináře a pak přichází na řadu snubní prsteny.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *