Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Nový koníček pro Tvé dítě – nejlepší nápady

728

Tvoje dítě myslí pořád na počítač a mobil? V hlavě má jenom Tiktok a naštve Tě, že nedělá nic užitečného? Maminko, tatínku, vůbec se neboj. Máme pro Tebe nejlepší nápady na nové koníčky, které určitě zaujmou Vašeho mrňouska. Vybrali jsme TOP 4 návrhy, podívej se!

Šachy

Šachy v dnešní době jsou nesmírně populární. Přispěl k tomu známý po celém světě seriál „Dámský gambit“. Šachy jsou nejenom cool, ale také jsou obrovským tréninkem mozku. Tvé dítě bude nejen cvičit paměť, logické a analytické myšlení, ale také se naučí řízení stresu. Bude se chovat klidněji. Ve škole se bude lépe učit a také získá nové kamarády a kamarádky. Na počítači a mobilu Tvého dítěte uvidíš šachové pozice. Hloupé hry už ho nebudou zajímat. Kromě toho, Tvůj potomek získá novou vášeň na dlouhá léta.

Malování

Tvoje dítě nemusí být talentované, aby mělo z něčeho radost. Malování to kreativní koníček pro každého. Nepotřebuješ k tomu moc potřeb. Na začátku si připrav jenom nejobyčejnější a nejlevnější štětce, barvy a pár listů papíru. Zkus něco namalovat spolu se svou ratolestí, hrajte si spolu s barvami a kreativitou. Můžete tvořit nové věci každý den. A co třeba malování podle čísel? Nebo diamantové malování? To skvělá příležitost pro děti a dospělé, kteří chtějí udělat sami pěknou reprodukci nějakého slavného obrazu, jako Mona Lisa anebo mají strach, že nemají vůbec talent a je to odradí od nového koníčku. Diamantové malování je jednoduché, musíš jenom sledovat snadné kroky.

Hory

Hory to úžasné spojení sportu a pěkné přírody. Nejenom se pohybuješ, ale také se kocháš výhledem. Tvoje dítě to bude stejně milovat. Nejlepší, co můžeš udělat, to začít to dělat spolu se svým potomkem. Hory není drahý sport jako třeba tenis, ale pamatujte si, že musíte se k první túře vhodně připravit. Dejte si pozor na oblečení, boty a příslušenství, které Vám zajistí komfort a bezpečnost. Nemusíte se ani trápit vysokou cenou, máme pro Vás překvapení! Modivo slevový kód připravil pro Vás kvalitní trekingovou obuv v nejvýhodnější ceně. Jestli máte rádi slevové kódy a kupóny, podívejte se na https://buykers.cz.

Vaření

Vaření to jeden z nejlepších koníčků na světě. Všichni mají rádi jídlo, zejména když si mohou uvařit něco sami. Tvoje dítě bude mít velkou radost, když si udělá svou první potravu, a pak další a další. Vaření to koníček, který můžete začít spolu a nepožaduje na začátku skoro žádné peníze. Vždyť každý má doma nějaké potraviny a kuchyňské potřeby. Pozvi svou ratolest na společnou zábavu! Nejlepší tipy na začátek? Rozhodněte se spolu, že uděláte pizzu. Jděte nakupovat Vaše oblíbené potraviny, hotové těsto můžete také koupit v supermarketu. Čeká Vás moc radosti a strávíte výborně čas! Zkuste to spolu!
To byly TOP 4 nápovědy k nejlepším koníčkům pro děti. Jsme jistí, že se Vašim dětem něco z toho bude líbit.

Zdroj obrázku: mae_chaba / Shutterstock.com


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *