Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Chcete luxusní kabelku? Víme, kde ji pořídíte za zlomek ceny!

Chcete originalitu, světovou značku a luxus, ale přes to za tyto věci nechcete dát tři výplaty? Pak čtěte dál, protože se budu věnovat právě těmto obchodům, kde značkové luxusní zboží pořídíte, za kolik a proč jsou za zlomek ceny, než v kamenných prodejnách.

V tomto článku chci zmínit pár obchodů, které nabízejí světové značky jako Chanel, Dior, Louis Vuitton za bezkonkurenční ceny a vy se dozvíte, proč tomu tak je.

Luxusní kabelky za zlomek ceny

Chcete luxus,a le nechce se vám za něho prodat ledvinu? Máme pro vás řešení, kterým je Luxury Bags! Zdroj: www.thechive.com

Řeknu vám, když jsem se poprvé dozvěděla o butiku Luxury Bags, byla jsem vážně hodně nadšená! A hned vám řeknu proč. Ne každá žena má potřebu utrácet za drahé značkové kabelky (tím značkové nemyslím Zaru, Mango ani H&M, mířím mezi vyšší značky) , každopádně já jsem jedna z těch, které si na kvalitní kabelku potrpí. Moje první kabelka byla od Michaela Korse a stále mě zhruba 9tis kč. Samozřejmě si takovou kabelku nekupuju denně, jelikož stále studuji a pouze si přivydělávám v práci. Ale moje touha mít další kabelku mě donutila pátrat a po takovém mém pátrání na Instagramu, jsem narazila na český butik Luxury Bags, který má mimochodem i kamenný obchod na Týnské ulici v Praze.

Luxury bags prodejna

Luxury Bags mají dokonce i vlatsní kamenný obchod, kde si kabelku na míru vyberete rovnou na místě. Zdroj: www.robust.cz

Jejich příběh začal jako půjčovna luxusních kabelek od značek Chanel, Dior, Louis Vuitton, Prada, Gucci a další. Lidé (a především ženy) o tuto jejich službu projevili nesmírný zájem ale co víc, poptávka nebyla pouze po půjčení, ale také po jejich zakoupení. A tak to celé začalo, dnes už jde převážně o koupi luxusních kabelek a doplňků a pouze okrajově o jejich zapůjčení.

luxusní kabelky pařížská

Tak tohle byla moje první kabelka Moschino z e-shopu Luxury Bags pro moji maminku. Zdroj: www.luxurybags.cz

luxus za zlomek ceny

A tohle byla hned druhá Michael Kors kabelka z e-shopu Luxury Bags a já se právě chystám na další věci! Zdroj: www.luxurybags.cz

Luxury Bags zaručuje originalitu všeho zboží a navíc s až 70% slevou! Já si takhle za poslední dobu pořídila mini kabelku Moschino a druhou vínovou „Korsku“ a chystám se na další! Navíc u každého produktu máte detailní fotky a také hodnocení v podobě hvězdiček, v jakém stavu produkt je- 5 hvězdiček je nejlepší. Zboží vám přijde čisté, voňavé a nádherně zabalené. Také je dobré vědět, že každý týden (pondělí a pátek) aktualizují svoji nabídku nového zboží, které je ostře sledované a velmi žádané. Pokud máte na Instagramu účet, vyplatí se sledovat jejich mystories s novinkami a akcemi.

značkové luxusní kabelky kožené

Na stránkách Luxury Bags nenajdete pouze novinky, ale také vintage kousky, které už nikde neseženete. Zdroj: www.scorpius.com

Já jsem si pro vás připravila rozhovor s Šárkou Rychtářovou, která mi odpověděla na pár otázeček ohledně Luxury Bags.

Jak získáváte/vykupujete kabelky a jiné zboží?

Zboží nám nosí naši klienti a klientky do kanceláře na Pařížské ulici, kde zboží přijímáme do komisního prodeje, případně i ihned vykupujeme.

Mimo to máme i klientelu na Slovensku a v zahraničí, zboží k prodeji je možné k nám i zaslat.

Jaký byl prvotní impuls, pro založení byznysu na půjčování kabelek?

Inspirací bylo zahraničí a impulzem také myšlenka, umožnit nosit krásné a luxusní kabelky i těm, kteří nechtějí hned investovat desetitisíce.

Jakou kabelku které značky považujete za naprostou „must have“?

Takových kabelek je určitě více. Může to být praktická a nezničitelná Neverfull od Louis Vuitton nebo luxusní Flap Bag od Chanelu, která je zároveň skvělou investicí.

Pak tu jsou trendy, které ovšem mohou být pomíjivé. V současné době je ale velký zájem také o modely Soho, Marmont a Dionysus značky Gucci, Antigona od Givenchy, případně Chanel Boy.

Co byste doporučila ženám, které s koupí luxusní kabelky u Vás stále ještě váhají?

Určitě vždy rádi poradíme a to tak, abychom našli kabelku, která bude pro zákaznici tou pravou. Je velkou výhodou, že přijímáme zboží více než 50ti různých značek a nabízíme jak aktuální modely, tak vintage kabelky staré i 30 let. Naše nabídka je tedy o mnoho pestřejší, než v obchodech na Pařížské, kde si člověk musí vybrat z aktuální kolekce.

Koupě luxusní kabelky navíc nemusí nutně nikoho zruinovat. Nabízíme také výhodnou možnost u nás zakoupenou kabelku s námi opět prodat a pokud si zákaznice nechá poradit, pomůžeme jí vybrat kabelku, za kterou u nás po roce dostane stejné peníze, které investovala.

Obliba Vašeho eshopu i kamenného obchodu stále roste, plánujete založit i další pobočky?

Rádi bychom se rozrostli a to třeba i do zahraničí, neradi bychom to však uspěchali. Zatím se plně soustředíme na náš jediný obchod a školení týmu, který se z důvodu neustálého zlepšování našich služeb rychle rozrůstá.

Vaše zboží vždy posíláte v prvotřídním stavu, jak by se ženy o kabelky měly starat?

Drahá kabelka si zaslouží šetrné zacházení. Z častých chyb, se kterými se setkáváme, je špatné skladování, které způsobí deformaci kabelky, nebo její obarvení. Kabelky je dobré skladovat v dust bagu a vycpané.

Nadbytečná péče pak také škodí, ne každou kůži je vhodné impregnovat či ošetřovat přípravky na kůži. A málokterou kabelku je možné vyprat! Je vždy lepší se zeptat, než kabelce zbytečně ublížit.

Já mockrát děkuji Šárce Rychtářové za odpovědi, vstřícnost a především za nadstandartní servis svým zákazníkům a nemůžu se dočkat, až si pořídím něco dalšího! 


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *