Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Trendy kabelky na rok 2016

Kabelky, každá žena je potřebuje a která tvrdí že ne, tak kecá. Nejlépe jich mít doma hned několik, abychom je mohly kombinovat s mnoha různými outfity a aby se nám barevně hodily k jednotlivým botám a to ani nezmiňuji různá psaníčka a crossbody. Představíme si trendy dámské kabelky 2016.

Jak už bylo řečeno, každá žena jich POTŘEBUJE několik. My se tedy spolu podíváme na několik takových, které vládnou módě. Ne, nebude se jednat o kabelky Louis Vuitton a podobně (protože je prostě samozřejmé, že každá žena by měla mít doma jednu dražší značkovou kabelku).

trendy kabelky na rok 2016

Jednou z must have kabelek je city bag. Zdroj: www.zara.com

Pokud trajdáte po obchodech tak často, jako já, tak si určitě všimnete, jaké kabelky jsou dneska v módě.  Většinou si teda asi všimnete velkých kabelek jednak do ruky, ale také s praktickým popruhem, který je u takovéto kabelky jen výhodou (přece, komu se chce těžká kabelka tahat v ruce a pokládat ji někam na špinavou zem, když si ji hezky může nechat viset na rameně). Pro tento článek jsem zvolila spíše jemnější barevné variace, protože černá a hnědá už jsou trošku ohrané, protože jsem se uchylovala k béžové, nude, růžové, bílé a podobně.

trendy kabelky pro rok 2016

Shopper je kabelka, která nesmí chybět žádné ženě v šatníku. Zdroj: www.zara.com

Shopper kabelky 2016

Nejpraktičtější kabelka, jakou můžete na trhu najít. Byla vyrobena tak, aby se do ní vlezlo velké množství věcí (včetně všech (ne) potřebných věcí, které s sebou neustále taháme, jako hřebínek, kosmetický taštička, krém na ruce, sluneční brýle, knihu apod.). Je ideální také na dovolenou, když jdete na pláž a berete si s sebou osušku a opalovací krémy a dáte do ní opravdu cokoliv (nemluvě o nějaké ty svačince, když vám při nakupování vyhládne). Tudíž, shopper kabelka je jedna z kousků MUST HAVE.

trendy kabelky 2016

Nejpraktičtější volbou pro nákupy je shopper kabelka, do které se vleze spousta věcí. Zdroj:www.zara.com

Trendy kabelky 2016 typu messenger

Až donedávna jsem ani nevěděla, že se jí tak říká, ale když mě jednou kamarád požádal, abych se mu natáhla a podala mu messenger, zůstala jsem na něho zírat, že já (módní odborník, haha) nevím, co po mně vlastně chce. A bylo to tu! Je to malá kabelka s dlouhým popruhem tzv. crossbody. Většinou se hodí na nějaké večírky, párty a podobně, prostě tam, kde je nutno si své věci hlídat a mít je neustále u sebe a pod kontrolou. Vždyť kdo by se chtěl na párty nebo diskotéce tahat s velkou kabelou? Nikdo! Protože nejen, že je to nepraktické, ale zároveň to vypadá i blbě.

trendy kabelky 2016 dámské

Messenger je vhodný pro jakoukoliv příležitost. Zdroj: www.zara.com

Psaníčko neboli mini kabelka 2016

Je ještě menší, než je messenger a čím dál více oblíbená. Vlastně v poslední době vidím více žen se psaníčky a messengery, než s normální kabelkou normální velikosti. Ideální na večerní procházky nebo do restaurace (hodíte dovnitř pouze peníze nebo kreditku, rtěnku a mobil). Není vhodné jen na plesy, jak si většina žen myslí, dnes už se vyrábí psaníčka, která mohou směle konkurovat kabelkám. A nakonec je také velmi praktické na ty plesy, kde je psaníčko vlastně nutností. Ještě doma žádné nemáte? Tak na co čekáte!

trendy psaníčka 2016

Psaníčko s řetízkem vám bude skvělým společníkem na party. Zdroj: www.zara.com

psaníčko trendy kabelky pro rok 2016

Psaníčka už se dávno nenosí jen na plesy. Zdroj: www.zara.com

City bag – dámské kabelky 2016

Ano ano, to je tak zvaná „městská kabelka“ neboli kabelka do města. To je přesně ten typ kabelky, která se vezme do ruky a jde se. Většinou na sobě nemá dlouhý popruh a splňuje spíše elegantní funkci, než praktickou. Takže ji raději noste k elegantnějšímu looku.

trendy kabelky na rok 2016

City bag je spíše elegantní záležitostí. Zdroj: www.zara.com

Kabelka typu vak – hit roku 2016

Moje oblíbená! Vypadá jako batůžek, ale je to přeci jen kabelka, protože má místo dvou popruhů, pouze jeden. Je skvělý ke sportovním outfitům, do města, do fitka, na výlety a tak dále. Vypadá skvěle i k elegantnímu looku třeba se sukní nebo k šatům. Je praktický a vleze se do něho spousta věcí. Na letošek je to opět jedna z věcí MUST HAVE.

trendy kabelky na rok 2016

Vak sice vypadá jako batůžek, takže se hodí pro sportovní oděvy, zároveň je ale vhodná i k elegantnímu looku. Zdroj: www.zara.com

Kabelka s třásněmi zůstává trendem i v letošním roce

A je tu poslední kabelka, kterou musíte mít a to je kabelka s třásněmi. je jedno, jestli je malá nebo velká, jestli je to typ messengeru nebo psaníčka atd. Je prostě důležité, aby na sobě měla třásně! Jelikož tento rok letí hippie styl, tak jsou klobouky, květované šaty a kabelky s třásněmi naprostou součástí našeho šatníku. Vybírejte spíše v atypických odstínech, než sáhnete po klasické černé.

kabelka s třásněmi 2016

Hippie móda letos vede, pořiďte si tuhle kabelku s třásněmi! Zdroj: www.hm.com

trendy kabelky 2016

Must have kabelka s třásněmi pro rok 2016. Zdroj: www.hm.com

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *