Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jitka Boho exkluzivně o soutěži LOOK BELLA i svém těhotenství! Jak se bude potomek jmenovat?

11. listopadu oslavila 24. narozeniny a my jsme měli tu možnost popřát jí osobně! I přesto, že je Česká Miss 2010 a zároveň patronka 12. ročníku soutěže LOOK BELLA v 8. měsíci těhotenství, vypadá naprosto fantasticky! Nebýt toho bříška, tak snad ani nepoznáte, že bude Jitka Boho, donedávna známá jako Jitka Válková,  již brzy novopečenou maminkou!

Jitka Boho očima redaktorky Šárky

S Jitkou jsme se potkaly na tiskové konferenci 12. ročníku LOOK BELLA 2015, kam jsme byli pozváni. Hned jsme si potykaly, což mě velmi potěšilo, jelikož ne každý vám dnes vyjde v tomto směru vstříc. Celý rozhovor tedy probíhal v přátelském duchu a na Jitce bylo vidět, že se cítí být nabitá energií a velmi spokojeně i přesto, že jí do porodu zbývá už jen pár týdnů. Navíc působí  sympaticky a velmi pokorně, což dosvědčují i její názory.

Tisková konference Look Bella Jitka Boho

Půvabná Jitka Boho dostala na tiskové konferenci LOOK BELLA 2015 narozeninovou kytici a neskrývala z ní velkou radost. Zdroj: Archiv Prestige Models

Rozhovor s Jitkou Boho pro HerStyle.cz

V první řadě bych Ti chtěla popřát všechno nejlepší, jelikož dnes slavíš narozeniny. Jak si užíváš dnešní den? Právě jsi dozpívala, takže koukám, že zatím asi jen pracovně..

Přesně tak! Ráno jsem ještě stihla vyluxovat celý byt a prát, takže je den doslova pracovní! (smích) Ale užívám si to, mě tahle práce baví, zpívání mě naplňuje a je to pro mě i takové oslavení! 🙂

A co Tě čeká večer? Bude nějaká oslava?

Vůbec ne! S manželem to oslavíme jen doma v poklidu, uděláme si něco dobrého k večeři.

Jitka Boho manžel

Jitka s manželem Lukášem tvoří krásný a šťastný pár. © Nikola Bílková. Zdroj: FB Jitky Boho

Vidím, že máš krásné bříško, ale jinak si celkově udržuješ skvělou postavu i přesto, že jsi na začátku 8. měsíce. Jak to děláš, že jsi stále v tak skvělé formě?

Vůbec se nijak neudržuji a nedržím žádné diety. Říkala jsem si na začátku těhotenství, jak budu chodit cvičit. Necvičím ani omylem, ale zato hodně uklízím! (smích)

(Smích) Takže by se dalo říct, že Tvým velkým koníčkem je kromě zpívání také uklízení…

No, ono je to způsobené asi i těmi těhotenskými hormony, protože jsem teď více posedlá čistotou.

A změnilo se u Tebe ještě něco jiného od doby, co čekáš miminko?

Určitě se mi mění chutě. Když koukám na pořad o vaření, tak mám třeba chuť na těstoviny, ale vzápětí si dám zmrzlinu (smích), ale to k tomu těhotenství asi patří. Ale nejsem vyloženě závislá na jedné potravině, spíše jsem více citlivá na vůně a pachy. Opravdu dokážu na dálku rozeznat nějaký parfém, který znám. Docela také ráda chodím třeba do garáží a čuchám benzín, nebo odlakovač, když si odlakovávám nehty. (smích)

A jaké parfémy máš ráda?

Ze začátku těhotenství jsem si pořídila parfém Opium Black, ale přestala jsem ho používat, protože najednou se mi přestal líbit a teď ho nemohu vůbec cítit. (smích) Já mám raději orientální vůně a miluji vůni kadidla, takže to jsou většinou takové těžší a netypické vůně. Dobrá je například Mademoiselle.

Jitka Boho Válková

Jitka zpívání zkrátka miluje – a že zpívá opravdu hezky! Zdroj: Oficiální FB České Miss

Co se týká ještě toho těhotenství, tak jsem jsem si nikde nevšimla, že bys uvedla pohlaví potomka..

Neuvedla, jelikož pohlaví potomka neprozrazujem! 🙂

A máte už vybraná nějaká jména?

Na chlapečka máme Mikuláška a na holčičku Rozárku.

Tak se necháme tedy překvapit, co to bude! 🙂 Právě teď probíhá tisková konference Look Bella 2015, co očekáváš od letošního 12. ročníku? Kdo by podle Tebe měl vyhrát?

Prošla jsem všemi castingy a musím říct, že máme krásné brunetky! Opravdu si myslím, že půvabných blondýnek je nedostatek a tím, že minulý i předminulý ročník vyhrála brunetka, tak bych to možná přála nějaké světlovlásce. Nemám žádné výrazné sympatie k nějaké konkrétní finalistce, ale už by to chtělo nějakou změnu!

Jitka Boho Válková Lilien Czech Jewelry

Jitka nafotila snímky se šperkami Lilien Czech Jewelry by © Kateřina Novotná. Zdroj: FB Jitky Boho

Předpokládám, že jsi brunetka celý život. Nepřemýšlela jsi někdy nad tím, že bys zkusila blond? 

Já jsem měla jednu dobu ty vlasy hodně světlé, nebyla to tedy blonďatá, ale taková světle hnědá. Vydržela jsem to možná půl roku a ty vlasy byly docela zničené, takže jsem se vrátila zase k té hnědé. Už jen střídám studené a teplé odstíny, ale spíše preferuji ten studenější a do toho světlejší melír.

Ty jsi vyhrála Českou Miss 2010, takže moc dobře víš, jaké to je zúčastnit se soutěže krásy. Co bys vzkázala všem finalistkám a finalistům letošního ročníku?

Aby nechtěli za každou cenu vyhrát, ale byli přirození, jelikož přirozenost se v dnešní době málokdy vidí. Většinou mají ti soutěžící naučené věty na různé soutěže, protože těch soutěží je dnes opravdu hodně a oni je obcházejí, ale neodsuzuji je za to, protože sbírají zkušenosti, takže proč ne? Ale je důležité si udržet zdravý rozum a pokoru, protože znám hodně dívek, které to vítězství změnilo. Neustály to a je to strašná škoda. Já třeba stále děkuji za to, že jsem vůbec měla tu možnost, protože mě to přivedlo na spoustu dalších cest, a to nejen v rámci modelingu jako takovému, protože tomu se dnes nevěnuji vůbec.

Look Bella 2015

Kdo se stane vítězkou a vítězem letošního ročníku Look Bella? To se dozvíte již 16. prosince 2015! Archiv Prestige Models

Děkujeme Jitce Boho za velmi milý rozhovor a přejeme hodně štěstí, zdraví a lásky v zcela nové etapě jejího života! Hodně štěstí přejeme také soutěžícím 12. ročníku Look Bella 2015 a již nyní se těšíme na vyhlášení konečných výsledků! 🙂

· · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *