Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

MISS JUNIOR: Podívejte se na prvních 7 finalistek soutěže, která bojuje proti anorexii!

7163

Konečně je tady soutěž zaměřená proti anorexii, čili poruše příjmu potravy! „Hledáme charisma, ne ramínko na šaty,“ zní motto soutěže MISS JUNIOR, jejíž ambasadorkou je známá moderátorka Kateřina Kristelová. Samotné slovo „junior“ nám napovídá, že se mohou přihlásit mladé slečny, a to ve věku od 15 do 21 let.

Podmínky soutěže jsou skutečně přísné. Dívky mající na castinzích hodnotu BMI (Body Mass Index) pod 17,5 nesmí pokračovat v dalších kolech. Na soustředění před finále mají navíc všechny finalistky pohovory s výživovými poradci. Další výhradou jsou žádné piercingy a tetování. Finalistky této soutěže by tak měly být vzorem pro ostatní mladé slečny a poukázat na fakt, že dívka může být krásná i bez drastických diet a jakýkoliv ozdob na těle.

Představujeme vám prvních 7 finalistek MISS JUNIOR 2015

Finálový večer proběhne 24. listopadu v divadle Broadway, kde bude z 10ti Češek a 4 Slovenek zvolena Miss Junior ČR 2015 a Miss Junior Slovensko 2015. Finalistky prošly nejdříve castingy po českých a slovenských městech, do semifinále postoupilo celkem 30 dívek, ze kterých vzešlo 14 finalistek, a tohle je první polovina z nich:

1. Barbora Kopecká

Osmnáctiletá Barbora Kopecká pochází ze Dvora Králové nad Labem, kde také studuje šestileté gymnázium. Mezi její záliby patří hra na klavír, sólový a sborový zpěv. Hraje také v divadelním kroužku a tancuje. Sní o umělecké kariéře, muzikálovém herectví a modelingu.

Barbora Kopecká Miss Junior

Finalistka č. 1 Barbora Kopecká. Zdroj: Archiv Miss Junior

2. Tereza Vašutová

Dvacetiletá Tereza Vašutová pochází z Příboru a v současné je studentkou Pedagogické fakulty v Ostravě. Mezi její koníčky patří zpěv, herectví, tanec, sport a cestování. Jejím největším životním snem je stát se muzikálovou zpěvačkou a herečkou, jelikož by chtěla lidem z jeviště předávat radost, emoce a zážitky.

Tereza Vašutová

Finalistka č. 2 Tereza Vašutová. Zdroj: Archiv Miss Junior

3. Nicole Johanidesová

Nicole Johanidesové je 16 let, pochází z Kotelce nad Orlicí, kde zároveň studuje Obchodní akademii TGM. Ovládá anglický, španělský a částečně německý jazyk. Jejím snem je, aby se její sny proměnily v realitu!

Nicole Johanidesová

Finalistka č. 3 Nicole Johanidesová. Zdroj: Archiv Miss Junior

4. Kristýna Kuntová

Osmnáctiletá Kristýna Kuntová, pocházejíc z Vraňan, studuje gymnázium v Roudnici nad Labem. Mezi její koníčky patří modeling, focení, tanec, pes a výlety s rodinou. Ráda by se stala tváří modelingových časopisů a charitativní projektů. Jejím životním cílem je mít spokojenou rodinu a hodně cestovat.

Kristýna Kuntová Miss Junior

Finalistka č. 4 Kristýna Kuntová. Zdroj: Archiv Miss Junior

5. Iveta Olivová

Dvacetiletá Iveta Olivová studuje 1. semestr na VŠE v Praze, původem je však z Hostomic. Ovládá anglický a španělský jazyk. Mezi její velké záliby patří tanec a malování.

Iveta Olivová

Finalistka č. 5 Iveta Olivová. Zdroj: Archiv Miss Junior

6. Pavlína Ryšková

Prostějovské rodačce Pavlíně Ryškové je 20 let a momentálně studuje na Univerzitě Palackého v Olomouci. Mezi její oblíbené aktivity patří tanec, hra na kytaru, jízda na koni, kynologie a cestování. Jejím velkým přáním je dokončit VŠ a procestovat svět.

Pavlína Ryšková

Finalistka č. 6 Pavlína Ryšková. Zdroj: Archiv Miss Junior

7. Barbora Melichárková

Šestnáctiletá Barbora Melichárková je původem z Velké nad Veličkou. V současné době studuje střední školu ve Strážnicích a kromě anglického jazyka se učí také jazyk ruský. Mezi její hobby patří móda, návrhářství, házená, hudba a tanec. Touží procestovat svět a poznat spoustu nových lidí.

Barbora Melichárková Miss Junior

Finalistka č. 7 Barbora Melichárková. Zdroj: Archiv Miss Junior

Představili jsme vám prvních 7 ze 14 finalistek a jak jste si mohli všimnout, všechny jsou Češky! Již brzy vám odhalíme zbývajících 7 finalistek a už teď vám můžeme říct, že se rozhodně máte na co těšit! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *