Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Zbystřete zrak! Toto je dalších 7 finalistek soutěže MISS JUNIOR, jež bojuje proti anorexii!

4208

Včera jsme vám představili prvních 7 finalistek soutěže, která bojuje proti anorexii, čili poruše příjmu potravy. „Hledáme charisma, ne ramínko na šaty,“ zní motto soutěže MISS JUNIOR, jejíž ambasadorkou je známá moderátorka Kateřina Kristelová. Samotné slovo „junior“ nám napovídá, že se mohou přihlásit mladé dívky, a to ve věku od 15 do 21 let.

Podmínky soutěže jsou velmi přísné. Slečny mající na castinzích hodnotu BMI (Body Mass Index) pod 17,5, nesmí pokračovat v dalších kolech. Na soustředění před finále mají navíc všechny finalistky pohovory s výživovými poradci. Další nezbytností jsou také žádné piercingy, či tetování. Účastnice této soutěže by tak měly být příkladem pro mladé slečny a poukázat na skutečnost, že dívka může být krásná i bez jakýkoliv diet a ozdob na těle.

Představujeme vám zbylých 7 finalistek MISS JUNIOR

Dnes začíná dívkám soustředění na finále, ve kterém je celkem 10 Češek a 4 Slovenky. Bude se tedy volit Miss Junior ČR 2015 a Miss Junior Slovensko 2015. Finalistky prošly nejdříve castingy po českých a slovenských městech, do semifinále postoupilo 30 dívek, ze kterých vzešlo celkem 14 finalistek. A tohle je druhá polovina z nich:

8. Nikola Uhlířová

Sedmnáctiletá Nikola Uhlířová pochází z Bašky a studuje GSOS Cihelní veřejnou správu ve Frýdku Místku. Mezi její koníčky patří běh, cvičení, fitness, hra na klavír a lyžování. Nikči snem je mít šťastný život s lidmi, které má ráda. Chtěla by také procestovat celý svět a stát se herečkou.

Nikola Uhlířová

Finalistka č. 8 Nikola Uhlířová. Zdroj: Archiv Miss Junior

9. Veronika Rešková

Blanské rodačce Veronice Reškové je 19 let a studuje 1. semestr Mendelovy univerzity v Brně. Umí anglicky a německy. Mezí její oblíbené aktivity patří sportovní aerobic a jumping.

Veronika Rešková Miss Junior

Finalistka č. 9 Veronika Rešková. Zdroj: Archiv Miss Junior

10. Kateřina Kučerová

Šumperské rodačce Kateřině Kučerové je teprve 15 let. Je studentkou gymnázia a ráda tančí aerobic, lyžuje, plave a hraje tenis.  Ráda by se věnovala aerobiku jako profesionální trenérka. Dalším snem je mít dobře placenou práci, která ji bude zároveň bavit.

Kateřina Kučerová Miss Junior

Finalistka č. 10 Kateřina Kučerová. Zdroj: Archiv Miss Junior

Kateřina je zároveň poslední Češkou letošního ročníku. Teď se podíváme na 4 slovenské finalistky, které budou bojovat o titul Miss Junior Slovensko 2015:

11. Kristína Boratková

Patnáctiletá Kristína Boratková pochází z Partizánske. Studuje na gymnáziu a mluví anglicky i německy. Mezi její záliby patří focení, kreslení a nakupování. Touží být módní návrhářkou a mít vlastní značku.

Kristína Boratková,SR

Finalistka č. 11 Kristína Boratková. Zdroj: Archiv Miss Junior

12. Dominika Kleinová

Bratislavská osmnáctiletá rodačka Dominika Kleinová studuje Pedagogickou a sociální akademii. Miluje tanec a kreslení a ráda by se stala nejmenší modelkou, jelikož měří pouhých 153 cm!

Dominika Kleinová Miss Junior

Finalistka č. 12 Dominika Kleinová. Zdroj: Archiv Miss Junior

13. Andrea Süttőová

Šestnáctiletá Andrea Süttőová pochází z Trnavy, je studentkou osmiletého gymnázia a mluví anglicky i německy. Mezi její koníčky patří zpěv a divadlo. Jejím snem je zúčastnit se pěvecké soutěže a postoupit. Chtěla by se také dostat na VŠMÚ(Vysoká škola múzických umení).

Andrea Suttoová Miss Junior

Finalistka č. 13 Andrea Süttőová. Zdroj: Miss Junior

14. Michaela Müllerová

Šetnáctiletá Michaela Müllerová je původem z Ivanky pri Nitre. Studuje Hotelovou Akademii v Nitre a hovoří anglicky i rusky. Miluje módu a zpěv. Jejím snem je stát se profesionální modelkou.

Michaela Mullerová Miss Junior

Finalistka č. 14 Michaela Müllerová. Zdroj: Miss Junior

A to je vše! Všem 14ti finalistkám přejeme hodně štěstí! Budeme všem soutěžním dívkám 24. listopadu v divadle Broadway držet palce a už teď jsme zvědaví, jak to celé nakonec dopadne! 🙂

 

 

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *