Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Originální valentýnské dárky, kterými překvapíte

calvin klein šperky valentýn
1537

Oslavy Valentýna se vymykají klasickým svátkům, které během roku využíváme zejména k setkání s rodinou a přáteli. Intimní záležitost jako je Valentýn má kouzlo v tom, že ho každý pár slaví originálně a v soukromí, nebo naopak využívá tento den k něčemu výjimečnému, co se neobejde bez společnosti. Jak strávíte tento den vy? Využijete ho k výletu do neznáma, nebo překvapíte svůj protějšek něčím velice osobním?

Vstupenka do nebe

Ptáte se sami sebe, jak daleko by mohl ještě váš vztah stoupat? Zkuste level „až do nebe“. Let balonem je zcela nevšední záležitost, která ve vás může zanechat obrovský dojem po zbytek života. A to obzvlášť v případě, pokud váš vztah dospěl do fáze, kdy uvažujete o manželství, a zásnuby visí ve vzduchu.

Srdce navždy

Ženy milují šperky. S valentýnskou kolekcí Charming od Calvin Klein můžete srdíčkovými detaily a smyslnými křivkami ozdobit podtrhnout každé ženy. Kdo není troškař, může se blýsknout náušnicemi, prstýnkem, náramkem i náhrdelníkem. Muži zase naopak ocení decentní styl Minimals, který se bude hodit jak na každodenní nošení, tak pro výjimečnou příležitost.

calvin klein kolekce charming

Náramek z valentýnské kolekce Charming od Calvin Klein. @ Calvin Klein

Domácí pralinky

Valentýn a čokoláda k sobě patří. Zkuste být pro jednou originální a místo koupené krabičky pralinek přidat trochu vlastní kreativity. Pokud nechcete investovat do forem na pralinky, zkuste to i cestou bez formy. Stačí vám čokoláda, stejná gramáž smetany, nějaká dobrá příchuť, jako třeba afrodiziakální skořice a ozdobná krabička, ve které své vyjádření lásky předáte.

Album zážitků

Vzpomínky jsou bohatství, které nikdy nezmizí. A tím lépe si budete zážitky vybavovat, když si jeden po druhém nalistujete v albu. Věnujte trochu času, vyvolejte fotky z výletů nebo pořízené během významných okamžiků a pusťte se do tvorby. Barevné lístečky, pastelky…cokoliv, čím z alba uděláte knihu vás dvou, je vítáno. A pokud je stejně kreativní i Váš protějšek, bude to skvělá činnost pro oba třeba u lahvinky vína. Alespoň se nad každou fotkou déle pozastavíte a uvědomíte si, kolik krásných chvil vás spojuje.

Návštěva wellness

Trocha odpočinku ještě nikoho nezabila. Tím spíš, když si ho budete moct dopřát s partnerem. Nabízí se spousta možností. Vyhřátá vířivka, smyslná masáž nebo co takhle rovnou výlet do nějakého pěkného wellness resortu?


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *