Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Kabelky Michael Kors, buďte stylová!

Kabelky Michael Kors jsou už viděny na každém rohu, staly se asi nejprodávanějšími kabelkami vůbec a to nemluvím o množství padělatelů, kteří tento stylový doplněk kopírují ve velkým. Nicméně tento dodatek vybledá v porovnání s faktem, že se hodí ke každému outfitu a nejsou zase tak drahé!

Každopádně tato kabelka by asi neměla chybět vám, milé dámy, které si potrpíte na značku, kůži a kvalitu v jednom!

kožená kabelka Mochael Kors

Právě tato kabelka by vám neměla chybět! Zdroj: www.michaelkors.com

Michael Kors

Tento slavný návrhář se narodil a vyrůstal v New Yorku, kde studoval módní návrhářství na Fashion Institute of Technology. Oblečení navrhuje už od svých dvanácti let a o několik let později započal svoji kariéru v butiku Lothar v NY. Pracoval pro značky jako Bloomingdales, Bergdorf Goodman, Lord & Taylor, Neiman Marcus nebo Saks Fifth Avenue. V roce 1997 byl jmenován kreativním ředitelem dnes velmi populárního francouzského módního domu Celine. V roce 2003 Celine opouští, protože se chce věnovat své vlastní značce. Jeho firma se skládá ze tří značek a těmi jsou – Michael Kors runway collection, the MICHAEL Michael Kors a KORS Michael Kors.

návrhář Michael Kors

Pan Michael Kors osobně. Zdroj: www.fitnyc.edu

Jeho oblečení a doplňky si oblíbily i hollywoodské hvězdy jako Heidi Clum, Jennifer Lopez, Catherine Zeta Jones, Sharon Stone, Madonna, Barbra Streisand, Gwyneth Paltrow, Blake Lively a další!  Za svoji práci dostal i několik ocenění jako například v roce 1995 Elle /Cadillac Móda Award for Excellence nebov  roce 1999 cena za celoživotní přínos od Lighthouse.

Kabelky Michael Kors

Kabelky Michael Kors jsou originálním a vkusným doplňkem. Hodí se snad ke všemu a nejen to, jsou z pravé kůže a velice precizně šité. Vybrat si můžete z opravdu širokého sortimentu, jsou tu různé barvy, struktury, velikosti ale také ceny! Nabízí také batůžky nebo psaníčka, to vše v různých barvách a nebo s potisky. Za jednu takovou kabelku zaplatíte asi kolem 7000 kč (základní „basic“ kabelka, kterou můžete vidět na prvním obrázku). Ceny se zde liší podle velikosti a použitého materiálu.

originální kabelka Michael Kors s potiskem

Originální kabelka MK s potiskem. Zdroj: www.michaelkors.com

krásné psaníčko Michael Kors

Krásné psaníčko MK v kontrastní růžové barvě. Zdroj: www.michaelkors.com

Batůžek Michael Kors

Batůžek MK vypadá opravdu krásně, buďte s ním IN! Zdroj: www.michaelkors.com

Michael Kors si zakládá na jednoduchosti – a v té je přece krása, ne? Zastává názor, že muže my ženy neoslníme extravagantními botami nebo doplňky, možná naše kamarádky ano, ale muži chtějí jednoduchou a nenucenou krásu. A přesně tohle se mu ve svém oblečení a ve svých doplňcích povedlo!  Jeho oblečení hýří nápady a originalitou, rozhodně to nepřehání s barvami a respektuje ženskou linii. Pro tento rok 2014 se držel zemitých tónů, převážně v odstínech hnědé a béžové. Využil také zvířecích textur a vzorů a rozhodně musím uznat, že je to jedna z nejpovedenějších kolekcí, které kdy vytvořil.

Kolekce pro rok 2014 Michael Kors

Kolekce pro rok 2014 Michael Kors. Zdroj: www.soletthemtalk.blogspot.com

Nejen, že Michael Kors navrhuje kabelky a oblečení, ale také boty, hodinky a šátky! Na zimu si tedy už můžete pořídit stylové kozačky, ve kterých budete sexy a rozhodně se v nich budete cítit pohodlně, nebo například hodinky, které dotáhnou váš outfit k nesmírné dokonalosti. Vybírat můžete na oficiálním webu www.michaelkors.com – zde je přehled veškerého zboží, kde zjistíte info jak o výrobku, tak o ceně.

stylové hodinky Michael Kors

Krásné, stylové a jedinečné hodinky Michael Kors. Zdroj: www.michaelkors.com

kozačky Michael Kors

Tak tyto krásné kozačky si můžete už letos pořídit na zimu! Zdroj: www.michaelkors.com

Jedině originál! – Pozor na padělky.

Ani vám nemusím říkat, že všechny tyto designové kousky byste měly kupovat v kamenných obchodech. Já se totiž dobře nachytala. Zakoupila jsem si kabelku Michael Kors na internetu a samozřejmě to originál nebyl, zjistila jsem to jak z pohledu a pohmatu (kůže je prostě kůže, ta se nahradit nedá), tak z celkového dojmu. Švy byly nedošité, nedbalé, nápis Michael Kors na kabelce neměl každé písmeno zvlášť, ale byl na nehezké zlaté destičce (což ovšem na fotce vidět nebylo) a v neposlední řadě musím zmínit i zipy – originál má VŽDY vyražené logo na veškerém příslušenství. Fake kabelku také poznáte podle podšívky – měla by být v barvě kabelky s drobnými logy MK, toto neoriginální kabelka nemá. No a ovšem je tu speciální kód, který je vyražen na každé originální kabelce, aby prodejce měl přehled o svém zboží a předešel padělání. A nakonec je tu cena, rozhodně nečekejte, že kabelka, kterou jste si vyhlídly na internetu a stojí okolo 2000 kč, je originál.

Takže dámy, raději si našetřete na tu pravou kabelku MK, jako na ni šetřím já, a poté vám zaručuji nepopsatelný pocit z toho, jak vejdete do prodejny Michael Kors a koupíte si ten výstřelek módy, 100% originální a krásně zabalený v krabici!

Kabelka Michael Kors

Outfit šití na míru jednoduchosti a kráse! Zdroj: www.myfacehunter.com

originální červená MK kabelka

Je libo červenou kabelku MK? Žádný problém, Michael Kors je má v každé barvě! Zdroj: www.lookbook.nu

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *