Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Aneta Vignerová: Bez módy si svůj život nedokážu představit

Půvabných, chytrých a úspěšných žen není nikdy dost. Každá z nás si přeje být atraktivní, zdravě sebevědomá, finančně nezávislá a především šťastná se svým rovnocenným partnerem. Které ženě se podaří naplnit tento optimistický scénář, té zcela upřímně dáváme „palec nahoru“. Také Česká Miss 2009 a zároveň držitelka titulu Miss Talent 2009 může být sama se sebou velmi spokojená. Aneta Vignerová má vše, co si přeje každá z nás – krásu, úspěch i lásku. Přesto si však dokáže udržet zdravé sebevědomí, pokoru a sympatické vystupování.

Aneta Vignerová & kariéra

Tato přirozená a stále se usmívající modelka, narozená ve znamení štíra, je stejně jako módní ikona Simona Krainová rodačkou z Havířova. Již od třinácti let se začala věnovat modelingu. Důvodem k této volbě však nebyla cesta za vysněnou profesí, ale zdravotní problémy se zády – modeling měl být tedy způsob, jak napravit Anetino špatné držení těla.

 Aneta Vignerová SImona Krainová módní přehlídka F&F Londýn

Aneta Vignerová společně se Simonou Krainovou na módní přehlídce značky F&F v Londýně. Zdroj: www.revue.idnes.cz

Tato „léčba“ přinesla Anetě nemalý úspěch. Již o dva roky později se zúčastnila soutěže Elite Model Look, kde se umístila na třetím místě, a získala tak exkluzivní nabídky ze zahraničí. Ve 22 letech získala historicky poslední titul Miss ČR 2009. Od té doby se úspěšně živí modelingem nejen v cizině, ale také u nás.

Aneta Vignerová by Jakub Ludvík

Aneta Vignerová se odvážnějších fotek nebojí. ©jakubludvik. Zdroj: www.revue.idnes.cz

 Aneta Vignerová Prague Fashion Weekend

Aneta svým elegantním outfitem na Prague Fashion Weekend 2014 vysloveně nadchla. Zdroj: www.extra.cz

Soukromý život Anety Vignerové

Aneta se netají tím, že má slabost pro sportovce. Mezi její partnery patřily slavná sportovní jména, mezi které patří fotbalista Tomáš Ujfaluši nebo hokejista Michal Gulaši. V současné době se tato půvabná hnědovláska vrátila ke svému bývalému příteli. Michal Zeman je „překvapivě“ také sportovec. Ale nemůžeme to v žádném případě Anetě vyčítat – sympatický protějšek se sportovní postavou je sen téměř každé moderní ženy.

Aneta Vignerová Michal Zeman Mecca

Aneta Vignerová s přítelem Michalem Zemanem na své narozeninové oslavě v pražském clubu Mecca. ©Bubbo. Zdroj: FB Michala Zemana

Aneta Vignerová exkluzivně pro Herstyle.cz

I přes stále nabitý program si Aneta Vignerová našla chvilku a velmi ochotně zodpověděla všechny dotazy pro módní web Herstyle.cz:

1) Aneto, jaký význam má pro Tebe móda?

Má pro mě určitě velký význam. Vzhledem ke své práci jsem obklopená módou každý den. Musím tedy stále vypadat dobře a určitým způsobem také udávat směr. Móda mě jednoduše baví a nedokážu si bez ní svůj život představit.

2) Jaký styl oblékání je Ti nejbližší a proč?

S postupem času svůj šatník stále obměňuji. Například v 18 letech jsem se oblékala jinak než dnes a s přibývajícím věkem se určitě můj styl opět trochu změní. Teď si můžu dovolit obléci odvážnější modely a také více experimentovat. Mám velmi ráda minimalistický styl a spíše tmavší barvy. Jednoznačně také vsázím na jednoduchost a přirozenost.

3) Existuje naopak něco, co by sis na sebe nevzala?

Myslím si, že spoustu věcí se dá zkombinovat tak, že nakonec vypadají dobře. Outfit však musí vždycky být vybrán tak, aby byly schované problémové partie. Já osobně nemusím např. bolerka či flitry. Nezaujaly mě ani doplňky jako jsou např. šátky na hlavě.

 Křest nové prodejny CCC Aneta Vignerová

Aneta Vignerová na křestu nové prodejny CCC na Arkády Pankrác. Zdroj: www.press.aspen.pr

4) Necháváš se při nákupu ovlivnit aktuálními trendy?

Samozřejmě, že při výběru oblečení koukám na aktuální trendy. Když se mi ale něco nelíbí, tak si to zkrátka nekoupím. V dnešní době už také mnohé ženy pochopily, že být odlišná od ostatních je jedině ku prospěchu. Takže i já koukám při výběru na to, abych nebyla pouze jedna z davu a měla svůj vlastní osobitý styl.

5) Kde nejraději nakupuješ? Jezdíš nakupovat i do zahraničí?

Pokud se vyskytuji pracovně v zahraničí, ráda zajdu do místních butiků. Ráda vzpomínám např. na nákupy v Miláně. Všeobecně mám ráda velké nákupní řetězce a nevadí mi ani outletové obchody. Při své práci většinou spolupracuji se stylistou, takže výběr oblečení na různé akce a večírky řešíme spolu. Pokud se ale oblékám ve svém volném čase, volím kousky běžně dostupných značek jako jsou Zara, Mango apod.

6) Čím sis naposledy udělala radost?

Já si dělám radost pořád. (Smích) Naposledy jsem si koupila prstýnky a také laky na nehty. Ty mě moc baví a dokážu za ně utratit i několik tisíc. Celkově miluji kosmetiku, ve které vždy najdu příjemné potěšení.

7) Koho v českém i světovém showbusinessu považuješ za módní ikonu?

Nerada bych rozebírala osobnosti českého showbusinessu, protože jsou pro mě stále svým způsobem konkurencí. Navíc jejich vizáž je z velké části práce stylistů, takže mě motivují spíše ti lidé, kteří je oblékají. Co se týče světového showbusinessu, tam mám jasno – Victoria Beckham. Často ve Victorii a jejím módním návrhářství hledám inspiraci. Miluji  její styl – je jednoduchý, ale neskutečně osobitý.

 Aneta Vignerová šaty Victoria Beckham

Aneta si jako první žena v České republice oblékla šaty od módní ikony a návrhářky Victorie Beckham. Zdroj: www.super.cz

8) V roce 2009 ses stala historicky poslední vítězkou soutěže Miloslava Zapletala „Miss ČR“. Co děláš pro to, abys byla neustále ve skvělé formě?

Obklopuji se dobrými lidmi. Myslím si, že základem je mít kolem sebe takové lidi, s kterými se cítíme dobře. Já osobně se pohybuji de facto stále mezi profesionály – vizážisty, kadeřníky nebo stylisty, kteří mě udržují fit a trendy. Také miluji dobré jídlo a netajím se ani tím, že moc necvičím. Chtěla bych cvičit víc, ale zatím je to stále ve fázi „mám to v plánu.“ (Smích)

9) Modelingu se aktivně věnuješ od 15 let. Jak trávíš svůj volný čas, který se najde ve Tvém stále nabitém programu?

Ráda zajdu do kina nebo na nějaké chutné jídlo. Nejraději ze všeho však trávím svůj volný čas v pohodlí domova, kde relaxuji v posteli a dívám se na televizi. Miluji hlavně pořady o vaření, např. „Prostřeno“ nebo „Ano, šéfe!“ mě vážně baví. (Smích)

10) Máš nějaké osobní motto, kterým se ve svém životě řídíš?

Osobní motto vysloveně nemám. Spíše dělám takové věci, které si přeji i od ostatních. Člověk by měl mít ve svém životě cíle, které ho motivují posouvat se výš a výš. Měl by také mít pokoru a hlavně zůstat sám sebou, což se mně osobně daří.

Aneta Vignerová

Aneta Vignerová se může pyšnit zcela přirozenou krásou. Zdroj: www.fitstyl.cz

Anetino jméno je často skloňované v českých bulvárních článcích – v pozitivním a někdy také negativním smyslu. My však máme o Anetě Vignerové jasno – i přes dosažené úspěchy stojí pevně nohama na zemi.  A za to sympatické Anetě tleskáme!

· · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *