Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jak nosit skinny džíny a slim rifle, abyste vypadaly úžasně?

Džín je velké množství, různé střihy, různě měkký denim, růzé barvy a hlavně různé tvarování postav! Jelikož o boyfriend (oversized chlapecké džíny) a girlfriend (oversized s vysokým pasem) se tady psalo už hodně, nyní si vezmu do parády skinny a slim džíny.

Pokud ještě stále nevíte, jaký je mezi skinny a slim džínami rozdíl, nebojte se, za chvíli se to dozvíte a s tím i rady, jak tyto džíny kombinovat a nosit je tak, aby vám lichotily!

slim skinny džíny rozdíly

Slim a nebo skinny? Volba je na vás! Zdroj: www.stylehasnosize.com

Rozdíl mezi skinny a slim džínami

V první řadě jsou tu rozdíly a i když většina z nás je ráda, když pozná zvonáče od regular (běžných) džín (a to si nedělám srandu, některé ženy to neřeší vůbec). Skinny jsou v překladu úzké džíny, které obepnout vaše veškeré ženské křivky a to myslím doslova VŠECHNY křivky a podobně. Většinou si je mohou dovolit pouze ženy s delšíma a hubenýma nohama, pokud ale nepatříte k těm nejvyšším, doporučuju je nosit s podpatky nebo s boty na platformě (nemyslím ale tenisky s platformou aka podpatek, ty už vyšly z módy dávno!).

skinny džíny jak nosit

Skinny s volnou košilí je ideální varianta na jaro i léto! zdroj: www.mango.com

Slim džíny jsou zase něco mezi skinny a straigth (rovné) džínami, říká se jim také cigaretové. Ty se tedy od kolen směrem dolů zužují, tím pádem máte kolena i lýtka obtažená a nemusíte se bát vytahání.

To je vše, co se týče rozdílů mezi těmito dvěma typy džín. Ačkoliv byste to možná neřekly, tak si tyto džíny mohou dovolit i ženy, které mají plnější tvary a křivky, jen musíte vědět, jak na to!

Skinny klasika

Skinny džíny jsou vždy nejlepší v kombinaci s něčím volnějším nebo dokonce oversized. Využijte letošního trendu košil s různými výšivkami a vzory v kombinaci s jednobarevnými skinny džinami, což vytvoří dokonalý kontrast mezi upnutým a volným. Skinny džíny byste, milé dámy, měly spíš volit v jednobarevné variantě a s nevyšisovanými částmi, které dané části těla opticky zvětšují – to si spíš nechte na zvonáče nebo boyfriendy.

Do chladnějšího počasí můžete zvolit skinny s koženým efektem, k němuž perfektně sedí oversized vlněný svetr. Kombinace různých struktur materiálů z vašeho outfitu vykouzlí módní a  svěží klasiku.

skinny rifle rady jak kombinovat

Skinny s koženým efektem se skvěle hodí k vlněným materiálům. Zdroj: www.zara.com

Tip: Pokud vás trápí pár kilo navíc, zvolte raději delší tuniku, která může sahat do poloviny stehen a ještě lepší bude delší košile s vertikálními proužky. 

Slim rifle

Slim neboli „cigaretky“ jsou lepší volbou pro ženy, které chtějí mít trošičku místa na svá lýtka a nohy, aniž by měly pocit, že se jim rifle lepí ke kůži. Díky této vlastnosti jsou pohodlnější, než skinny a zároveň si je mohou dovolit ženy, které jsou plnější. Tyto džíny podobně jako skinny můžete kombinovat s něčím volnějším, ale zároveň i s upnutějšími kousky oblečení. Také je nemusíte nosit pouze v jednobarevných variantách, ale rozhodně není na škodu vyzkoušet jarní trend květinových výšivek, těmto džínám to totiž neublíží!

slim džíny dámský outfit

Slim rifle s vyšívanýmid etaily oživí váš běžný outfit. Zdroj: www.zara.com

Tip: Nebojte se vzorů u slim riflí, ke ketrým se nejlépe hodí jednobarevné basic topy.

Ripped skinny i slim

Ripped džíny už možná mnoho z vás zná, jedná se o roztrhané džíny, které ze všedního outfitu dělá neobvyklou záležitost. Můžete si vybrat z několika variant. Pokud se držíte příliš při zemi a na extravagantní roztrhání nejste zvyklé, vyberte ty džíny, kzeré jsou roztrhané jen přes kolena, odhalí vaši kůži a vy ukážete trošku vašeho letního opálení. Tyto džíny jsou skvělou příležitostí pro to, abyste k nim nosily bombery, které už si nedokážu představit nenosit.

roztrhané slim džíny

Roztrhané džíny si můžete vyrobit i doma a budete to mít mnohem levnější. Zdroj: www.hm.com

Tip: Pamatujte, že čím více jsou džíny roztrhané, tím méně byste měly ukázat kůži na horní polovině těla. A pokud máte odvahu, můžete je nosit i s riflovými oversized bundami.

ripped skinny rifle

Ripped skinny džíny se drží na vrcholu módního žebříčku už pěkně dlouho, aby taky ne! zdroj: www.zara.com

·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *