Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Objevte kouzlo denim oversized bund!

Oversized oblečení se stalo jedním z největších hitů a dnes už snad ani neexistuje žena, co by alespoň jeden kousek v šatníku neměla oversized. I když na to některé z nás nejsou, určitě vás přesvědčím, že jsou oversized věci více než must have pro letošní rok.

Tentokrát se zaměříme na oversized bundy a to dokonce z denimu. Připraveni? Tak jdem na to!

denimová oversized bunda

Ripped a ještě k tomu oversized bundu si můžeme v pohodlí domova vyrobit i vy sama! Zdroj: www.totokaelo.com

Poslední dobou mě uchvátily denimové bundy, které vidávám na stále více módních blogerek na Instagramu a říkala jsem si, že je to příjemná změna po tom, co bylo všechno oblečení bodycon, jinak také řečeno – upnuté, lichotící křivkám. Teď ale po bomberech nastala doba, kdy přišly na řadu oversized bundy a to dokonce i z denimu, což je pro mě největší pecka! Takže vám povím, jak tyhle skvělé bundy kombinovat, s čím doplnit jejich jednoduchost a jak si připadat dále sexy, i když máte na sobě věc pytlovitého střihu.

Riflová bunda a šaty

Nejlepší kombinace je upnuté a volné. Jak jinak, kontrast těchto dvou věcí je skvělá kombinace ať už na letní festival, firemní večírek a nebo do společnosti. Pohrajte si s šatníkem a vytvořte si ojedinělý neotřelý styl, který tyto oversized bundy nabízejí. Zahalte se do ní, kdž vám bude zima a uvažte si ji kolem pasu, když bude teplo, protože letošní jarní dny nabízejí přesně tuto kombinaci tepla a zimy a nikdo z nás vlastně neví, jak se obléknout, aby nám bylo příjemně za každého počasí.

džínsová dámská bunda oversized

Kontrast upnutého a volného je teď více než žádané a vy tomu můžete přispět nošením této oversized bundy. Zdroj: www.zara.com

Denim oversized bunda s výšivkou

Letošní jarní kolekce se vyšvihly a všude možně můžeme vidět nášivky a výšivky a květiny a vlastně všechno, co k jaru tak neodmyslitelně patří. Proto není překvapením, že se na trhu objevila oversized bunda, jejíž zadní stranu zdobí výšivka přes celá záda. Kombinujte s tmavými skinny džíny a světlým basic tričkem a o zbytek outfitu se vlastně nemusíte ani starat, bunda to udělá za vás!

denim oversized bunda dámská

S výšivkou na džínové bundě oslníte a vkusně tak oživíte outfit, který běžně nosíte. Zdroj: www.missguided.eu

Oversized bundy všude

Pokud není modrá denimová barva zrovna pro vás, vůbec nevadí, protože máte na výběr z odstínů šedé, černé a nebo dokonce maskáčové! Když jsme u těch kombinací, nejlépe tyto bundy vypadají s jemnými ženskými věcmi, jako krajkové topy, šaty v pastelových barvách a spousto šperků! Pokud chcete váš outfit udělat ještě zajímavější, kupte si buď oversized bundu, která už bude ripped – což znamená roztrhaná (jen na určitých místech) a nebo si ji vyrobte samy! Na internetu je spoustu DIY (Do It Yourself – udělejte si sami) tutoriálů, jak si udělat i svou vlastní originální bundu. Je lepší lepší bude, když si bundu nebudete muset kupovat a prohledáte šatník manžela, tatínka, dědečka a vezmete jim tu jejich starou denimovou bundu, která ve vašem případě zajisté bude oversized.

denim maskáčová bunda

Pokud jste znuděné obyvklou denimovou modrou, můžete vyzkoušet maskáč a nebo jiné varianty, které se nabízejí. Zdroj: www.asos.com

· · ·

Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *