Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Podzimní must have – 5 kousků, které vám v podzimním šatníku nesmí chybět

Podzimní počasí přímo vybízí k obměně šatníku. Jenže co si všechno pořídit, když je výběr v buticích a módních obchodech tak široký. Neutrácejte zbytečně za něco, co si oblečete jen jednou v životě a posviťte si na módní kousky, bez kterých se během podzimu neobejdete, a které jsou k dostání snad v každém obchodě.

Podzimní must have

Podzimní must have – kousky, které zkrátka musíte mít. © Shopstyle. Zdroj: www.popsugar.com

Podzimní must have – Klobouky

Klobouky jsou zkrátka úžasné. Hodí se pro každou příležitost a skvěle doplní elegantní i ležérnější outfit. Bez klobouku snad ani není možné si letošní podzim a zimu představit. Můžeme zůstat u decentních menších klobouků, jako jsou třeba roztomilé buřinky, nebo si zahrát na velkou dámu a ozdobit se velkým kloboukem se širokou krempou.

Klobouk se širokou krempou

Trendy klobouk se širokou krempou. © Getty images. Zdroj: www.glamour.com

Podzimní must have – Kožíšek

Vedle velkého hitu, o kterém už byla řeč a kterým není nic jiného než pončo, se nám nabízí další velmi příjemný trend, a tím jsou kožichy a kožešinové vestičky. Vždyť co může být za chladného počasí lepší, než zachumlat se do teplého kožíšku. Navíc díky hojně populární umělé kožešině ani nemusíme mít výčitky, že by pro nás padla za oběť nějaká zvířata. Zkuste i odvážnější barevné kombinace.

Růžový kožich.

Hřejivý kožich do mrazivých dnů. © Imaxtree. Zdroj: www.harpersbazaar.com

Podzimní must have – Pruhy

Pruhy a proužky jednoznačně vedou a ani vy proto neprohloupíte, když si pořídíte nějaký ten proužkovaný svršek. Jednoduché pruhované tričko dokáže jinak obyčejný vzhled hezky oživit. Výborně se hodí ke klasickému křiváku i třeba k saku. S pruhovaným tričkem si nikdy nebudete připadat nudně.

Pruhované tričko dámské

Pruhy nepatří jen létu. © Diego Zuko. Zdroj: www.elle.com

Podzimní must have – Boyfriendky

Džíny boyfriendky se sepraným vzhledem a roztrhanými koleny nepatří jen mladším generacím. I v džínách takového typu se můžeme cítit jako pravé dámy. Tyhle kalhoty jsou zkrátka jako stvořené k experimentování. Zkuste si k nim vzít sako a lodičky na pořádném podpatku.

Boyfriend jeans

Nepostradatelné boyfriendky. © Le 21ème/Adam Katz Sinding. Zdroj: www.popsugar.com

Podzimní must have – Kotníčkové boty

Chelsea boots a další kotníčkové boty už tu byly loni, ale letos se rozšířily tak prudce, že po nich touží snad každý. Aby také ne, jsou přece pohodlné a hodí se ke všemu. Oslňujte v nich i vy, a pokud chcete být opravdu trendy, vyberte si ty na silnějším vysokém podpatku.

Kotníčkové boty

Módní kotníčkové boty na silném podpatku. © POPSUGAR Photography/Camilla Salem. Zdroj: www.popsugar.com

·

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *