Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Které celebrity nosí značku M.E.G, již uznává přední český návrhář & stylista Lukáš Macháček?

Jedinečnost & originalita v jednom – těmito slovy se vyznačuje česká módní značka M.E.G, kterou si oblíbila nejen moderátorka Zorka Hejdová, ale také uznávaný stylista & fashion designer Lukáš Macháček

Lukáš Macháček: Kožešnická práce značky M.E.G je kvalitní!

Uznávaný český návrhář & stylista Lukáš Macháček pravidelně využívá kožešiny značky M.E.G na významné společenské události pro své klienty, kterými jsou např. Nikola Buranská, Míša Nosková či přítelkyně Lukáše Váchy Markéta (viz foto). Mimo jiné našemu webu bez váhání sdělil, že kožešnická práce této značky je kvalitní!

Lukáš Macháček M.E.G

Outfity s kožešinou značky M.E.G v režii profi stylisty Lukáše Macháčka (vlevo). Zdroj: Oficiální FB značky M.E.G

 Fur Fashion M. E. G v kostce

Módní společnost Fur Fashion M.E.G  s.r.o., známá jednoduše jako M.E.G, nabízí svým zákazníkům kvalitní kožešiny všeho druhu, šaty i svatebními  šaty, pleteniny a naturálie pro dámy, pány a také děti. M.E.G má na svědomí fashion designérka Michaela kř. Elisabeta Georgina Mašková, jež vystudovala uměleckou designerovou školu v Praze a ve svém oboru Fur Fashion Designer se řadí mezi velké talenty.

Michaela Mašková M.E.G

Zakladatelka značky M. E. G Michaela je mladá a velmi pohledná žena. Zdroj: Archiv Michaely Maškové

Ptáte se, proč zrovna M.E.G? Pokud se pozorně podíváte na jméno zakladatelky a majitelky firmy, dojde vám, že název je odvozen od celého jejího křestního jména. Více o společnosti a její hlavní náplni nám prozradila samotná Michaela Mašková v exkluzivním rozhovoru pro HerStyle.cz!

Rozhovor s majitelkou značky M.E.G Michaelou Maškovou

Michaela Mašková M.E.G

Tyto krásné fotky nafotila Michaela se svým přítelem Štěpánem v rámci první kolekce. Zdroj: Oficiální FB značky M.E.G

Míšo, v úvodu jsme v krátkosti představili Fur Fashion M.E.G  s.r.o. Mohla bys nám říct pár slov k modelům, které jsou k dostání v rámci značky M.E.G?

Hned na začátku je důležité zmínit, že všechny kožešinové modely jsou šité ze zbytkových materiálů, takže kvůli tomu neumře žádné zvíře. Všechny modely jsou ručně šité mladými lidmi, kteří jsou opravdovými profesionály, či absolventy nejlepších škol ve svém oboru. Luxusní modely jsou vyrobeny maximálně po 3 kusech, ale pokud je model na zakázku, je vždy jeden. U těchto modelů je hlavní prioritou splnit klientovi jeho přání tak, aby klientova představa odpovídala jak jeho požadavkům, tak i trendu a pravidlům módy. Jsme rádi, že můžeme klientům plnit jejich přání, a největším darem pro nás je jejich spokojenost a radost.

Já vím, že M.E.G není pouze „obyčejnou“ módní značkou…

Ano, je tomu skutečně tak. Spolupracujeme aktivně s nadacemi a charitami, např. s Charity Bazzarek Barbary Nesvadbové a také s nadací Dobrý Anděl, kde vždy při koupi modelu značky M.E.G jde 500 KČ přímo na pomoc lidem, kteří to potřebují a momentálně bojují s nepřízní osudu. Tudíž i zákazník se takto, ať vědomě či nevědomě, zapojuje k dobré věci a pomáhá těm, kteří to potřebují.  Navíc jsme rozjeli teď vlastní projekt, čili charitativní organizaci M.E.G CHARITY.

To jsem zaznamenala na Vašem oficiálním FB profilu. Co je hlavním cílem této nové charity?   

Našim cílem je pomoci pacientům v nemocnicích, jelikož nemocnice postrádají finanční prostředky na moderní a především kvalitní lékařské vybavení,  a právě kvůli těmto nedostatkům musí pacienti dojíždět jak na vyšetření, tak na operace do jiných měst. Nicméně ne všichni pacienti jsou finančně nezávislí, a tudíž si nemohou dojíždění dovolit.  Na tento problém chceme nejen poukázat, chceme se i zapojit v podpoře. Hlavní myšlenkou je tedy pomoc v zakoupení nových  a  především výkonnější zařízení, jelikož technika nám pomůže upřesnit lepší diagnózu i podrobnější vyšetření, a tudíž budeme krůček napřed.

Zorka Hejdová M.E.G

Vyžadujete kvalitu i nádech luxusu? Oblékněte si modely značky M.E.G! Zdroj: Oficiální FB Značky M.E.G

Jaké nejbližší záležitosti čeká M.E.G v budoucnu?

Aktuálně se připravuje velký charitativní prodej v butiku Paparazzi store v Praze, kde půjde celý výtěžek na M.E.G CHARITY. Prodej se uskuteční 2. prosince 2015. Taktéž se bude konat Bazaarek Charity, a to již 11. listopadu. Na obě akce vám zašleme pozvánky a bude nám velkou ctí,  když se těchto akcí zúčastníte. 🙂

Toho si velmi vážíme, děkujeme! 🙂 Všimla jsem si v různých médiích, že novou kolekci Nobles 2015/2016 nafotila známá česká moderátorka Zorka Hejdová, jež se stala také její tváří. Proč sis vybrala právě Zorku?

Zorka byla mezi top 2kou a víceméně rozhodla reakce klientů a fanoušků M.E.Gu na FB, kde proběhla soutěž o tvář nové kolekce, a 99% lidí zvolilo Zorku. Další pro mě velmi podstatnou věcí je to, že ji mám ráda jako člověka. Dnes mohu říct, že je to super človíček, a nedám na ni jako na přítelkyni dopustit. Nikdy bych si nevybrala tvář M.E.Gu jen proto, že je slavná. Musí tam být i jiné spojení a energie! 🙂

Zorka Hejdová M.E.G

Nová kolekce NOBLES by Zorka Hejdová. Zdroj: Oficiální FB značky M.E.G

Mimo jiné spolupracuješ s uznávaným českým stylistou a návrhářem Lukášem Macháčkem. Prozradíš nám, kdy a jak vznikla vaše spolupráce? 

Moje asistentka nám domluvila společnou snídani a okamžitě jsme si sedli jak po stránce lidské, tak i po stránce pracovní. Už spolupracujeme přibližně rok. Je to výborný návrhář, úžasný stylista a fajn člověk! 🙂

Děkujeme Michaele i Lukášovi za skvělou spolupráci a již nyní se těšíme na „M.E.G akce“! 🙂

· · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *