Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Recenze Terranova – zkušenosti s eshopem, kvalita, ceny

Všichni občas známe ty stavy, kdy se nám nechce opravdu nic a už vůbec ne do přeplněných obchodních center. Proto bych se zde s vámi ráda podělila o svou zkušenost s nákupem oblečení přes různé e-shopy a trošku přiblížila, jak fungují, zda se se vůbec vyplatí či nikoliv. Jako první se podíváme na velmi známou, však ne tak proslulou značku Terranovu.

O značce Terranova

Italská módní značka sídlící v Miláně se objektivně zaměřuje na mladší cílovou skupinu. Nalezneme zde však veškerý sortiment od dámské, pánské či dětské kolekce a v neposlední řadě také doplňky.

Ceny v Terranově

Jak jsem již zmiňovala tato značka je určena převážně mladší cílové skupině, jako studenti. Ceny jsou zde přijatelné, ačkoliv to stejné se nedá říci o jejich kvalitě. Z mnohdy přemrštěných cen kolem tisícovky se ve výprodejích stávají kousky i za méně než sto korun.

Terranova a kvalita

Kvalita oblečení už může sama o sobě napovídat při velmi výrazně snížené ceně kusu oblečení. Zde platí pořekadlo není všechno zlato, co se třpytí, a tak si zde větší investici rozhodně pořádně rozmyslete.

terranova recenze online shop doprava

Pletený, zkrácený svetřík ve stylu oversized – 1 ks 79,- © autorka/Herstyle.cz

Věrnostní program

Jako většina obchodů má Terranova svůj věrnostní program, který svým zákazníkům přináší nejčastěji například akce 4 + 1 kus oblečení zdarma. Nevýhodou je, že věrnostní kartu nemůžete využít právě při online nákupech. Toto by se však mělo brzy změnit!

Doprava e-shopu Terranova

Vybrané zboží si můžete nechat zaslat na svou adresu, ale také na prodejnu, která vám je nejblíž. Jak se ale pohybuje cena poštovného?

Odeslání na prodejnu

Toto dodání je na náklady prodejny. Za poštovné tedy neutratíte nic.

Dostupnost kamenných prodejen
Malé plus tento obchod může získat za dostupnost kamenných prodejen, kterých je po celé České republice kolem desítky. Ve větších městech jako Praha či Brno můžeme najít těchto prodejen více. A pokud ani vy ve svém místě bydliště Terranovu nemáte, je tady právě možnost odeslání k vám domů.

Odeslání na soukromou adresu

Zde máte dvě možnosti:
Odeslání v režimu Standard delivery – doba dodání je 10–15 pracovních dní
Odeslání v režimu Express courier – doba dodání 2-6 pracovních dní

Cena poštovného:

  • 80 Kč – za zboží s nižší částkou než 1400,- v režimu Standard delivery
  • 150 Kč – za zboží s cenou 800,- – 1400,- v režimu Express courier
  • 0 Kč – za zboží nad 1400,- v režimu Express courier

Mé zkušenosti a závěrečné shrnutí

Veškeré objednávky jsou odeslány přímo z oficiálního sídla Terranovy, které se nachází v Římě. V mém případě jsem si zboží nechala zaslat na svou adresu v režimu Express courier, jelikož má objednávka byla vyšší než 1400,-. Zboží mi dorazilo během pěti pracovních dní a vše v objednávce bylo kompletní.

Nakupovala jsem v sekci „Slevy“, a tak za svých 12 kousků jsem utratila 1428 Kč. Bez slevy by mě však tento balíček s původními cenami vyšel kolem 5000 Kč.

Zde vidíte, že počkat si na slevy, se opravdu vyplatí. Jednoduše a rychle si na tomto e-shopu sežene to, co byste v kamenném obchodě sehnat nemuseli, a to vše z pohodlí domova.

Za mě tento e-shop určitě doporučuji, ale za plnou cenu bych si zde nic nepořídila a tady je pár mých zmiňovaných úlovků:

terranova recenze eshopu

Basic tričko s potiskem a rozparkem, zde doporučuji o číslo větší, aby rozparek nebyl příliš vysoko – 99,- Kč © autorka/Herstyle.cz

zkušenosti terranova eshop

Šaty se vzorečkem ke krku jsou pro mě celkem oříšek, brala bych o číslo menší, jelikož jejich střih moc nelichotí postavě a také doporučuji doplnit nějakým jemným páskem – 159,- Kč © autorka/Herstyle.cz

recenze terranova eshop

Sneackers tenisky typu slip-on – 99,- Kč © autorka/Herstyle.cz

eshop Terranova zkušenosti ceny

Halenky z průsvitného „šifonového“ materiálu, které jistě většina má doma, u těchto je však velkým plus, že jsou dlouhé a outfit oživí – 1 ks 159,- Kč © autorka/Herstyle.cz

recenze obchodu terranova

Kožená sukně EKO, tu nedoporučuji menším holkám či ženám, jelikož já s metrem šedesát ji mám až po kotníky téměř – 99,- Kč © autorka/Herstyle.cz

· ·

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *