Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Václav Kadlec otevřeně o módě & ženách: Jsem single!

Existují fotbalisté, které zkrátka nepřehlédnete! Jedním z nich je i třiadvacetiletý Václav Kadlec, přezdívaný ‚Káca‘, na něhož si chtě nechtě uděláte vlastní názor. Tento ‚čutálista‘ ještě nedávno oblékal dres AC Sparty Praha, nyní se však opět připravuje na novou sezónu v bundesligovém klubu Eintracht Frankfurt. Během náročného programu si našel chvilku a poskytl nám rozhovor, po kterém bude mít radost nejedna slečna – Vašek je totiž opět k mání!

Střípky z fotbalové kariéry Václava Kadlece

Fotbalový útočník Václav Kadlec se narodil 20. května 1992 v Praze. S fotbalem začal v 5 letech ve vršovickém Ďolíčku, kam ho přivedl tatínek. Po návratu z testování ve fotbalové akademii v Liverpoolu přestoupil v roce 2008 z Bohemians 1905 do prestižnější Sparty, kde jeho výkon neustále stoupal. Nezastavilo jej ani nepříjemné zranění v podobě zlomeniny čelní kosti a po sezóně 13/14 přestoupil do svého dosavadního působiště Eintracht Frankfurt, kde podepsal smlouvu do léta 2017.

2242416-img-sport-fotbal-kadlec-sparta

Vašek během sezóny 14/15 znovu oblékl typicky rudý sparťanský dres. Zdroj:www.sparta.cz

V zimním přestupovém období 2015 zavítal na půlroční hostování zpět do Sparty, ve které během 13 odehraných utkání nastřílel 9 gólů. Díky tomuto výkonu byl pětkrát oceněn fanoušky jako Hráč utkání a během následného galavečeru Synot ligy 2014/2015 zvolen Hráčem utkání jara. Důležitou roli měl letos sehrát také na domácím ME do 21 let, během zápasu proti Srbsku si však poranil kotník, a musel se s lvíčaty i jednáním s nizozemským Ajaxem bohužel rozloučit. Nyní čelí Vašek další výzvě v podobě nové sezóny v Bundeslize a my pevně věříme, že ji zvládne!

Káca exkluzivně pro HerStyle.cz 

Vašku, čím by Tě žena měla zaujmout na první pohled?

Tak slečna by mě měla na první pohled zaujmout celkově vzhledem. Jsem zastáncem toho, že kdo říká, že to není důležité, tak kecá. Hodně se třeba dívám na hezký úsměv. A musí být také hodně komunikativní.

Máš raději blondýny, brunety či černovlásky?

Nooo, myslím si, že mi to je docela jedno. 🙂

Jaké vlastnosti jsou pro Tebe na ženském protějšku ty nejpodstatnější?

Nejdůležitější je asi pochopení pro moji profesi, to je dost zásadní. Určitě je také důležité, aby se slečna uměla postarat o domácnost a mít mě ráda. 🙂

Existuje něco, čím Tě dokáže žena absolutně odradit?

Zajímavá otázka… Nějak mě momentálně nic nenapadá. Asi by holka neměla být sprostá – tím myslím mluvit jako dlaždič. (smích)

Václav ve svém pražském luxusním bytě, jenž má na svědomí architektonické studio Delicode. Zdroj: www.bydleni.idnes.cz

Jaký názor máš na zlatokopky? Setkal ses už s nějakou takovou?

(smích) Určitě setkal. Ale nikdy ne až do takové fáze, že bych si tu slečnu nechal pustit blízko k tělu. Člověk to totiž docela rychle pozná.

Prozraď nám, jak to máš v současné době s ženami. Jsi stále zadaný?

Bohužel nejsem.

Co Tě na dívce baví více – tepláky, či minisukně?

Baví mě minisukně… Ale tepláky mám poslední dobou také moc rád. 🙂

Přejděme nyní k Tvému stylu oblékání. Jsou pro Tebe drahé věci podmínkou, nebo se dokážeš bez problému obléct i do běžně dostupných značek?

Jooo, tak v tomhle směru jsem se dost změnil. Dřív jsem si myslel, že co je drahé, je zároveň hezké a super. A nenapadlo mě, že to vypadá blbě a není to sladěné. Ale časem jsem trošku dospěl. (smích) A vím, že i z levnějších věcí se dá úplně nádherně obléct, takže se teď řídím tím, že se obléknu ne do úplně drahých značek. Ale na druhou stranu mám rád dražší doplňky, což jsou hodinky a boty.

Václav Kadlec móda

Jak to rád nosí Václav Kadlec. Zdroj: Soukromý FB Václava Kadlece

Jak často chodíš na nákupy? A vůbec, kde nejraději nakupuješ?

Během roku mám takové dva větší mezníky. (smích) Vždy v létě a zimě, když se někam dostanu, tak to stojí za to a to si dopřeji o trochu více věcí než normálně. Jinak přes rok zas tolik nenakupuji. Co se týče vyloženě oblíbených značek, tak ty asi nemám. Spíš se to hodně mění, protože vždycky nějaká značka vylítne a pak zase jiná, takže nejsem úplně vyhraněný na jednu, dvě značky.

Co považuješ v Česku za největší módní úlety? (Samozřejmě kromě ponožek v sandálech :-))

(smích) Tak ponožky v sandálech jsou samozřejmě TOP…Ale jinak bych neřekl, že jsme na tom třeba o dost hůře než v Německu, kde bývám, takže mě nějak nic nenapadá. Všude se najdou lidi lépe a hůře oblečení lidé.

Ty se v současné době opět pohybuješ v Německu. Jaká móda je k vidění ve Frankfurtu – podobná té u nás, nebo jsou Němci přeci jen o krok napřed?

Zrovna tady ve Frankfurtu je plno mladých lidí, kteří se oblékají velmi pěkně a podle mě IN. Ale zároveň se najdou i klasické protiklady, jak jsem říkal v minulé otázce.

Otázka na závěr – Ty máš před sebou další novou sezónu ve frankfurtském dresu. Co bys vzkázal všem českým fanouškům, kteří sledují Tvé výkony a fandí Ti na dálku?

Asi bych vzkázal, že jim moc děkuji za podporu a že se budu snažit makat aj nadále, aby ze mě měli radost.

Václav Kadlec Frankfurt

Na závěr „instapics“ z Kácovo působení v německém Eintrachtu Frankfurt. Zdroj: Instagram Václava Kadlece

Děkujeme Ti za ochotnou a milou spolupráci a přejeme Ti ve fotbale i osobním životě hodně úspěchů! 🙂

· · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *