Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jak na svatební květinové dekorace? Zkuste umělé květiny

svatebni dekorace umele kvetiny
1574

Květinové dekorace jsou na svatbě nezastupitelným prvkem. Pokud nejste příznivci živých květin, zkuste ty umělé, které vypadají perfektně. Výhodou umělých dekorací je, že neuvadnou, nemusí se po dobu obřadu a hostiny zavlažovat, a po použití vám poslouží například na výzdobu domu či chaty.

Vybíráme svatební květinové dekorace

Svatba je nezapomenutelným dnem nejen pro nevěstu a ženicha, ale také pro členy rodiny a všechny svatební hosty. Proto by měla být připravena do nejmenších detailů. Svatební dekorace se řadí mezi ty nejpodstatnější designové prvky, kterých si hosté na obřadu a hostině všimnou. Mezi oblíbené květiny patří růže, lilie nebo tulipány. Pokud stále váháte mezi tím, zda na svatbu pořídit živé květiny nebo ty umělé, podívejte se na výhody a nevýhody živých a umělých dekorací.

Živé květiny

Výhody

  • Perfektní vzhled – profesionální naaranžování v květinářství.

Nevýhody

  • Vysoká cena – živé květiny jsou výrazně dražší než umělé dekorace.
  • Nutnost zavlažování květin – květiny nevydrží bez zavlažování.
  • Není možné je opětovně použít – po svatbě se květiny musí vyhodit.
  • Musí se objednávat s předstihem – jestliže poptáváte velké množství stejných květin, je potřeba se s předstihem domluvit ve vámi vybraném květinářství, případně najít specializovaný obchod, který dodává květiny na svatbu.

Umělé květiny

Výhody

  • Levnější než živé květiny – umělé květiny velmi dobře vypadají a jsou výrazně levnější než živé květiny.
  • Nemusí se zavlažovat – vydrží roky.
  • Opětovné použití při jakékoli příležitosti – lze je použít kdykoli na výzdobu domu, zahrady či na rodinnou oslavu.

Nevýhody

  • Nemusí být dostupný vámi vybraný druh květiny.

svatební květiny umělé dekorace

Věděli jste, že umělé dekorace od živých na první pohled nerozeznáte? I s umělými květinami může být vaše svatební hostina perfektní. Umělé dekorace krásně ozdobí svatební tabuli, auto nevěsty, ženicha i svědků. V nabídce najdete tulipány, umělé orchideje, růže rozličných barev, muškáty nebo listy ke květinám, pomocí kterých vytvoříte perfektní svatební dekorace či kytice.

Jak a kde objednat květinové dekorace

Květinové dekorace s autentickým vzezřením za rozumnou cenu objednáte přes internet. Jestliže řešíte svatbu na poslední chvíli, objednání těchto dekorací není překážkou. E-shopy dodají dekorace zpravidla do několika dní. Není potřeba závazná dlouhodobá objednávka, jako tomu je u živých květin.

Jak efektivně využít svatební dekoraci

Jestliže rádi pořádáte oslavy narozenin, můžete květinové dekorace využít také u narozeninového stolu, při oslavě prvních narozenin vašeho miminka, při oslavě velkého životního jubilea, nebo v zahradním altánku. Ozdobit můžete také chatu či dům, případně využít květinové dekorace sezónně a vytvořit z nich velikonoční nebo podzimní dekorace do bytu. Kombinace květin a tematicky zaměřených dekorací představuje dobrý kompromis.


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *