Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Kabelky na podzim a zimu – aktuální trendy a barvy

1781

V tomto článku vám představíme aktuální hity pro kabelky na podzimní a zimní sezónu. Nejdříve si ale povíme něco málo k barvám. Poslední sezóny přeje sytým barvám, zejména červené, oranžové, žluté i olivově zelené (což jsou barvy podzimu), a také farbám tmavějším, jako jsou švestková, námořnická modř nebo hnědá s černou.

Všechny tyto barvy se budou snoubit s kovovými řetízky nebo s kvalitními popruhy z kůže. Toto jsou aktuální trendy barev kabelek a tak rychle z módy nevyjdou.

Messenger kabelky jsou ideální na podzim a zimu

Poslední období jsou v kurzu kabelky typu messenger. Velikostí sa zařazují mezi středně velké kabelky a jsou vhodné jak na volný čas, tak i do práce. (Tento typ je v hlavičce článku.)

Kabelky a tašky neobvyklých tvarů

Čím neobvyklejší tvar a nápaditější design, tím lépe. Téměř každá z top značek kabelek si na každou sezónu připravuje nějaké překvapení v podobě originálního kousku. Pár neobvyklých kabelek jsme pro vás vybrali:

netradiční kabelky na podzim

Klasická psaníčka

Psaníčka jsou oblíbenými kousky, a nosit se budou nejen při slavnostních a spoločenských příležitostech. Na podzim i v zimě je uvítáte při krátkých procházkách městem, nebo se vám hodí při rychlých nákupech, kdy si s sebou do malé kabelky vemete jenom klíče, nákupní tašku a kreditku.

Nadčasové kabelky s jednoduchým designem

Kabelky, které mají jednoduchý, až střídmý design, lze považovat za designově nadčasové. Můžete je nosit téměř neustále a vždy budete vypadat perfektně. Ať se jedná o Chanel, Dior, Louis Vuitton, Bottega Veneta, Mulberry, Fendi nebo jiné značky, s kabelkami s jednoduchým designem zazáříte. A volte raději ty z pravé kůže, déle vám vydrží.

jednoduchý design kabelky

Při kabelkách s jednoduchým designem nezáleží na tom, jestli je máte na dovolené na Krétě, nebo při zimní procházce Berlínem, vždy budete šik.

Černo-bílé kabelky na podzim a zimu

Dalším z trendů jsou kabelky v černo-bílé barevné kombinaci. Ve svých kolekcích je mají třeba značky jako Phillip Lim, Giambattista Valli, Emilio Pucci, Marc by Marc Jacobs, Kenzo. Černá a bílá jsou v kurzu vždy.

černobílé kabelky

Foto: fashionisers.com, vogue.fr


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *