Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Míra Hejda vás všechny zve na charitativní akci SRDCOVKA pro Čišu!

5703

Známý český moderátor Míra Hejda a manažerka Československého lva Miluše Dosoudilová​ pořádají v neděli 30. 8. 2015 od 15 h charitativní akci pro slovenského fotbalistu FC Viktoria Plzeň Mariána Čišovského, jenž v současné době bojuje s amyotrofickou laterální sklerózou. Výtěžek z akce půjde na nadaci Mariána Čišovského SPOLEK 28, který založili Mariánovo spoluhráči a přátelé na podporu jeho boje proti této zákeřné nemoci.

Míra Hejda o charitativní akci: Neváhal jsem ani minutu!

Míra Hejda Kiss Proton

Míra Hejda je známý český moderátor TV Nova, TV Óčko i rádia Kiss Proton. Zdroj: Oficiální stránky Míry Hejdy

Míro, co Tě vedlo k organizování a moderování této akce?

Sledoval jsem utkání, kdy Viktorka vyhrála titul, a Marián přes svoji zákeřnou nemoc přišel na pódium v doprovodu Pavla Horvátha. Měl jsem slzy v očích. Přišlo mi to hrozně nespravedlivý, ale taková už bohužel nemoc je. Byly to tak silné emoce, že jsou ve mně dodnes. Akci navrhla manažerka  Československého lva Miluše Dousoudilová, která mě oslovila s nápadem, jestli to nezrealizujeme spolu. Neváhal jsem ani minutu a ihned jsme se do toho pustili. Projekt běží pár dnů a reakce jsou neskutečné. Vlastně je už teď akce asi 3x větší, než se původně plánovalo. Pro mě je Plzeň domovem a mnoho plzeňských známých tváří do projektu ihned přiskočilo. Miluška akci propaguje hlavně v Praze, takže už máme slíbenou účast hvězd jako je třeba Dominik Hašek. Dnes už jsme se bavili, že budeme muset trochu přibrzdit, aby se to dalo vůbec produkčně utáhnout.

Proč jste vybrali za místo konání Sportpenzion  Pohoda Letkov?

Chtěli jsme vybrat místo, kde se dá sportovat, dražit i ponocovat, a navíc v tomto penzionu se připravují fotbalisté FC Viktoria Plzeň na své zápasy, takže se Viktoriáni budou cítit jako doma.

Na jaké další známé tváře se mohou diváci těšit?

Akci podpoří celý tým FCVP v čele s Pavlem Horváthem. Účast zatím potvrdili i další známí sportovci jako jsou Dominik Hašek, Martin Ručinský, Martin Straka, Vladimír Šmicer, nebo také známé osobnosti jako Marek Ztracený, Zorka Hejdová apod. Každou chvíli se hlásí další a další. Určitě ještě nějaké další známé tváře přibudou.

Jak bude probíhat samotná akce?

Vstupné bude formou tomboly, konkrétně jeden lístek za 100,- Kč. Lístků si můžete zakoupit libovolné množství. Odpoledne bude plné exhibičních sportovních utkání (fotbal, beach volejbal, tenis). Budou hrát již zmiňované známé tváře sportu, herci i zpěváci. Večer bude probíhat dražba a tombola, výtěžek z akce jde na nadaci Mariána Číšovského SPOLEK 28, která je určena pro všechny, kteří mají amyotrofickou laterální sklerózu včetně dětí, a na výzkum léčby této nemoci. Akce je na plánu až do nočních hodin, takže v tuto chvíli už pořadatelé řešíme i večerní program kapel. Proto bude v penzionu možnost ubytování za cca 800, – na osobu. Pokoj si můžete rezervovat přímo ve sportpenzionu Pohoda. Všichni zúčastnění se zřekli honoráře, a celý výtěžek z akce tak půjde na nadaci Mariána Čišovského.

Pokud chcete strávit poslední srpnovou neděli se známými osobnostmi a zároveň pomoci zejména bývalému obránci FC Viktoria Plzeň Mariánovi Čišovskému, dorazte dne 30. 8. 2015 od 15:00 do sportpenzionu Pohoda Letkov! Zaručeně nebudete litovat! 🙂

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Komentáře

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *