Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Muži: jak nosit tepláky podle celebrit

1561

Tepláky – někdo je nesnáší, někdo na ně nedá dopustit. Jde o trochu kontroverzní kousek oblečení, samozřejmě pokud máme na mysli nošení tepláků mimo domov. Jsou sice pohodlné, ale přece, je vhodné je nosit na veřejnosti?

Jak už to bývá, trendy častokrát určují módní návrháři, influenceři a celebrity. Jejich odpověď na naši výše položenou otázku je zřejmá – ano, dnes to již není žádný problém. V poslední době stále častěji vídat na módních molech modelky a modely v teplákových soupravách, v mikinách, … podobně i mnohé celebrity se neštítí nošení tepláků na veřejných prostorách (samozřejmě pokud zrovna nejsou na plese, galavečeru nebo jiné společenské události).

U pánů je tento, pro někoho prohřešek, více odpustitelný, jak pro dámy. Pojďme si proto ukázat pár inspirací, jak by muži měli nosit oblečení z teplákoviny.

Hugh Jackman

Hugh Jackman, v Austrálii narozený idol žen, herec známý z filmů jako X-Men nebo Bídníci, se neostýchá vyrazit do ulic města v teplákové soupravě. Zvolil černou klasiku značky Adidas, s bílými pruhy a s jednoduchým bílým trikem. Eleganci svému oblečení dodal hodinkami a slunečnýmu brýlemi.

hugh jackman teplakova souprava

© Rex Features

Zayn Malik

Mladý britský zpěvák, Zayn Malik, má teké v oblibě teplákové soupravy. Dokonce jsme jej mohli vidět v pánské mikině a teplákách i na společenských událostech. K nim zkombinoval do jedné barvy kšiltovku, triko a tenisky. Tento skvělý outfit si můžete dopřát i vy, jelikož jde o dostupnou značku Nike, což ale nemusí být jenom ona.

zayn-malik-teplakova-souprava

Sylvester Stallone

Staším mužům může jít příkladem Sylvester Stallone, kterého snad ani nemusíme představovat. Ve svém věku (aktuálně 73 let) vypadá stále velice dobře. Na nákupy do města si vyšel v šedé pánské teplákové soupravě značky Nike. Kombinovat outfit so jedné barvy je u teplákoviny dobrým způsobem, jak ji nosit.

teplakova souprava panska

© N/A

Jared Leto

Jared Leto, frontman skupiny 30 Seconds to Mars a úspěšný herec, zašel ještě dál. Zkombinoval tepláky se sakem. Je to již trochu extrém, ale jde o hezkou ukázku, že se nesmíte bát experimentovat.

teplaky sako outfit jak nosit

© Rune Hellestad /Corbis, Getty Images


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *