Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

S kozačkami šla bych světa kraj!

257

…a je to pravda! Tato nadčasová dámská obuv se těší již mnoho let velké oblibě. Kozačky jsou smyslné a navíc zahřejí a dopřejí pohodlí. Nejčastěji je nosíme v zimě, ale můžeme je nosit i v přechodném období, kdy ještě teploty venku nejsou vyšplhané dostatečně vysoko. Vám však tato obuv šplhá vysoko po lýtkách a svým hřejivým objetím vám v sychravém počasí zvedne náladu! Pojďme se tedy podívat na tuto stálici v dámské obuvi.

Dámské kozačky zaujímají v dámských botnících výsadní postavení. Vyrábí se z různých materiálů a také v různých výškách. Můžete sehnat jak nízké, tak i vysoké kozačky. Velkým hitem jsou kozačky nad kolena, které vypadají krásně v kombinaci s legínami či ultra slim kalhotami a volnými svetry. Nejčastěji seženeme zimní kozačky. Díky jejich výšce a pohodlí je tak v chladné zimě oceníme.

Vzhůru k výškám s dámskými kozačkami

Pokud jste příznivkyní podpatků, s kozačkami si také přijdete na své. Kozačky na podpatku protáhnou siluetu vašich nožek a dodají ještě kapku smyslnosti navíc. Pokud jsou pro vás tyto boty na podpatku nepohodlné, kozačky na klínku poskytnou podobnou službu a jsou pro nositelky pohodlnější. A aby vám kozačky padly jako ulité, je také dobré zaměřit se na jejich obvod v lýtkách. Jsou k dostání jak kozačky na široké lýtko, tak i na úzké. Zkrátka a dobře, správně zvolené dámské zimní kozačky budou nejen ozdobou vašich nohou, ale i ztělesněním tepla a pohodlí.

Ještě více barev, prosím!

Co se týče barevné palety kozaček, vykukují na nás rozmanité druhy. Začneme tedy základními odstíny, které se v našem botníku zajisté neztratí a naopak se v něm ani moc neohřejí, protože je budete nosit rády a často. Černé kozačky unosíte téměř k čemukoli. Co se týče kalhot, volte spíše ty upnuté, které se vám nebudou po nazutí kozaček krabatit. Černé kozačky na podpatku a k tomu tmavě fialové pletené mini šaty jistě neuniknou pozornosti.

dámské kozačky vysoké na klínku

Hnědé kozačky si zase rozumí se svršky v odstínech modré, růžové, červené, bílé či se zemitými tóny. Okolí prozáří také bílé kozačky. S růžovým kabátkem proměníte běžný den na jedinečnou událost! Béžové kozačky jsou jemné a velmi kompatibilní s ostatními barvami. S legínami a maxisvetrem se vaše sbírka obdivných pohledů rozroste o další! Nemusíte se bát ani výraznějších barev. Červené kozačky jsou smyslné a rozhodně tuto barvu obuvi moc často nepotkáte. Zkuste zkombinovat červenou s oranžovou barvou a rázem oživíte okolí!

V nabídce na Rieker-eshop.cz se na vás usměje početný zástup kvalitních dámských kozaček, ze kterých bude radost vybírat. Nebo také starost. Zůstat jen u jednoho páru totiž bude těžkou zkouškou! Tak které dámské zimní kozačky si získají vaše srdce?


Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *