Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Známé celebrity navrhly pro Fendi kabelky „3Baguette Bags“

1636

Zpráva, která obletěla celý módní svět! Italský luxusní módní dům Fendi vybral 5 známých ženských tváří, které měly jediný úkol – navrhnout vlastní modely „3Baguette Bag“, které budou představeny 13. února 2015 během koktejlové party v NYC a poté vydraženy na charitu. 

Ředitel Fendi, Piero Beccari, nazval tento projekt jako „oslavu ženství“ a dodal, že každá z vybraných hvězd měla absolutně „volnou ruku“ během navrhování svého vlastního designu kabelky.

Mezi tyto zvolené celebrity patří americká herečka a producentka Sarah Jessica Parker, britská modelka Jourdan Dunn, americká módní blogerka Leandra Medine, americká herečka a komička Rachel Feinstein a barbadoská zpěvačka Rihanna.

Celý článek si můžete přečíst zde: Sarah Jessica Parker, Rihanna a spol. navrhly pro Fendi své vlastní „3 Baguette Bags“

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *