Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Známé tváře vybíraly 47 000 Kč. Kam tato částka poputuje?

2866

2. prosince jsme se zúčastnili dobročinné akce M.E.G CHARITY, jež podpořili známé tváře, jako např. zpěvák Jaro Smejkal, I. česká vicemiss 2009 Tereza Budková, finalistka České Miss 2011 Andrea Kabická či známá moderátorka Zorka Hejdová. O co konkrétně šlo?

Česká módní značka M.E.G spolupracuje s nadací M.E.G CHARITY, jež se zabývá problematikou v nemocnicích. Aktuálně se zaměřila na karlovarskou nemocnici na ortopedické oddělení, kvůli němuž se uskutečnil charitativní prodej v pražském butiku Paparazzi store.

Michaela Mašková M.E.G

Zakladatelka značky M.E.G i charitativní organizace M.E.G CHARITY Michaela Mašková. ©Michaela Feuereislová

„Není náhoda, že jsem se rozhodla podporovat právě nemocnice. Jelikož se mi na konci léta stala vážná věc v rodině a viděla jsem, kolik přístrojů a lidí je třeba na záchranu lidského života, rozhodla jsem se podporovat nemocnice v celé naší republice. Začala jsem Karlovými Vary, jelikož odsud pocházím,“ prozradila zakladatelka M.E.G CHARITY Michaela Mašková.

M.E.G Charity Tereza Budková Jaro Smejkal Andrea kabická

„Úžasní lidé s dobrým srdcem“ – tak nazvala Michaela své VIP pomocníky. ©Michaela Feuereislová

Díky charitativnímu prodeji se za pár hodin vybrala částka 47 000 Kč na koupi kostního mlýnku a struhadla, které umožní lékařům operovat, aniž by museli pacienty odmítat a posílat je do jiné nemocnice z důvodu, že nemají tyto přístroje potřebné k operaci.

Tereza Budková Andrea Kabická Zorka Hejdová

Kožichy pomáhají a společně s nimi i tato krásná trojice žen. © Michaela Feuereislová

Další akce se bude konat na podporu plzeňského onkologického oddělení, které vybrala patronka M.E.G Charity a zároveň tvář značky M.E.G Zorka Hejdová. „Zorka je super človíček, mám ji ráda jako přítelkyni. Akci v Plzni má pod patronátem ona, jelikož je z Plzně,“ dodala Michaela na závěr.

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *