Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Trendy kabelky 2020 – kousky které byste měly mít!

Hledáte v roce 2020 novou kabelku, ale nevíte, který kousek si pořídit? Tak to jste na správném místě, protože se zde dočtete, jaké kabelky jsou letos trendy, co nosí modelky na módních molech, celebrity a známé osobnosti.

Mezi trendy roku 2020 patří pytlové kabelky, crossbody, mini kabelky, kabelky s peřím, mezi oblíbenou barvou je oranžová. Toto a mnohem víc, to jsou módní hity v kabelkách pro letošní rok.

Kabelky tvaru pytle – trend roku 2020

Posledních pár sezón jsou pytlové kabelky velice oblíbené. Nebude tomu jinak ani letos. Takže pokud ještě svůj „pytel“ nemáte, je na čase, abyste si jej zaobstaraly. Výhodou je pevné dno, praktické uzavírání, moderní design. Ve svých kolekcích ji mají například Stella McCartney, Tory Burch, Fendi, nebo Hermès.

pytlove kabelky 2020 dámské trendy

Zdroj: isbeautytips.com

trendy kabelky 2020

© Getty, www.cosmopolitan.com

tendové moderní dámské kabelky 2020

Zdroj: isbeautytips.com

Kabelky přes rameno

Jedním z trendů pro kabelky 2020 jsou tašky přes rameno. Už to nejsou jenom sportovní, cestovní nebo komfortní kabelky, ale módní kousky. Vsaďte na koženou crossbody kabelku s více vaky, pletenou kabelku přes rameno, nebo velkou kabelku s výrazným doplňkem (jako od značky Sies Marjan níže).

kabelky 2020 přes rameno

© Getty, www.cosmopolitan.com

Trend mini kabelek 2020

Mini je novým trendem pro kabelky. Sice se do nich nic nevejde, ale vypadají úžasně. Něco jako modely autíček pro děti. Když tomuto stylu propadnete, nebudete se již chtít vracet zpět k velkým.

dámské kabelky 2020

© Imaxtree, stylecaster.com

mini kabelky pro ženy trendové

Zdroj: isbeautytips.com

damske kabelky 2020 mini

© Getty, www.cosmopolitan.com

Vintage kabelky 2020

Ve stylu vintage nemusí být jenom dekorace a nábytek do domu nebo bytu, ale i kabelky. Tuto sezónu jsou in florální motivy a retro tvary. Najdeme je třeba v kolekcích Tory Burch nebo Anny Sui.

kabelky 2020 vintage

© Getty, www.cosmopolitan.com

Kabelky s peřím

Říkáte si, že peří na kabelky nepatří? Omyl! Opak je pravdou. Své o tom ví třeba módní dům Valentino se svou bílou kabelkou, nebo Tory Burch s tmavě fialovou.

kabelky trendy pro ženy

© Getty

trendy kabelky damske 2020

Zdroj: isbeautytips.com

kabelky 2021 tory burch

© Tory Burch

Veliké shopper kabelky

Kabelky typu shopper jsou trendem nejen v roce, ale zůstanou i po celý rok 2020. Jejich výhodou je opravdu mnoho prostoru, takže v ní vemete třeba i menší nákup (odtud název shopper). Vsaďte ale na kvalitu a vybírejte raději kožené shopper kabelky. Budete s nimi spokojenější a déle vám vydrží.

shopper kabelky 2020

Zdroj: glowsly.com

shopper kabelky trendy 2020

© Getty

Kabelky se vzorem kohoutí stopy

Kohoutí stopa je letos v kurzu nejen v oblasti oblékání, ale i v kabelkách. Různé typy vzorů jsme měli možnost vidět na módních prohlídkách pro sezónu podzim/zima 2020/2021 po celém světě. Variabilita tohoto vzoru je opravdu nekonečná, o čem svědčí třeba modely od Area, Oscara de la Renty, Chanelu nebo Liu Jo.

kabelky 2020 kohouti stopa

Zdroj: glowsly.com

dámské trendy kabelky letošní

Zdroj: www.liujo.com

Městské batohy a ruksaky

Nesmíme opomenout i módní vlnu dámských městských batohů, ruksaků a pytlů. Jsou praktické, uvolňují ruce, a jsou rovněž pohodlné. I zde platí, že vyšší kvalita vám zaručí vyšší spokojenost (ale i vyšší cenu).

městský batoh dámský 2020

© Getty, www.cosmopolitan.com

Top barva 2020 – oranžová

Barva pomerančů je označována za jednu z top barev pro tento byznys módních doplňků. Oranžové kabelky nám na svých modelkách předvedli světová jména jako Oscar de la Renta, Kate Spade nebo Marc Jacobs. Vidět jsme je mohli zejména v kolekcích pro jaro a léto 2020.

trendy kabelky jaro léto 2020

© Getty, www.cosmopolitan.com

Další inspirace pro trendy kabelky 2020

trendy kabelky 2020 2021

© Getty, www.cosmopolitan.com

podzim zima kabelky dámské 2020

Zdroj: glowsly.com

trendy kabelky 2020 2021

© Getty, www.cosmopolitan.com

dámské kožené kabelky 2020 podzim zima

Zdroj: glowsly.com

·

Mám rád ženskou krásu, rafinovanost, svéráznost. K ženám neodmyslitelně patří i móda. A nejen proto jsem založil web HerStyle. Chci podporovat jedinečné vyjádření módy každé ženy. Vždy uvítám i vaši kritiku a nápady na zlepšení.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *