Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Jak ozdobit tvář originálně? Svůdnými krajkami Face-Lace!

Facel-Lace je výraz, který není u nás příliš známý. Jde o speciální a velmi zajímavý typ líčení, který vymyslel Phyllis Cohen. V tomto článku vám řekneme o co jde a budete mít možnost prohlédnout si face-lace ve fotogalerii. A co vy víte, možná se vám to zalíbí natolik, že to budete chtít vyzkoušet i vy.

Make-up designer Phyllis Cohen sám o sobě říká, že je „Face Fanatic“. Narodil se ve Vancouveru v Kanadě. Už více než 35 let se zabývá kresbou a malováním na tvář. Nejprve studoval módní ilustraci na Art Centre College of Design v Kalifonii a později výtvarné umění Fine Art Goldsmiths College v Anglii. Při studiu se více zajímal o tvář (v sochařství, malířství, designu a ve fotografii) a většina jeho výzkumů byla převážně zaměřena na analýzu tváře.

Nechte se okouzlit krajkovým líčením, co bere dech

Phyllis Cohen je známý a proslulý svými složitými vzory a odvážným líčením. Vytvářel umělecké kreace pro titulky v Elle, Vogue, Glamour a v mnoho dalších. Pracoval se známými osobnostmi jako je David Bowie, Janet Jackson, Alice Cooper a s módními fotografy Mertem Alasem a Marcusem Piggottem („Mert a Marcus“).

Krajkový doplněk na tvář v podobě Face-Lace

Krajkový doplněk na tvář v podobě Face-Lace, Autor: Phyllis Cohen

Uhrančivý pohled díky krajkovému efektu

Uhrančivý pohled díky krajkovému efektu, Autor: Phyllis Cohen

Jemný vzor na krajce Face-Lace

Jemný vzor na krajce Face-Lace, Autor: Phyllis Cohen

V Anglii na Fashion Weeku představil v roce 2013 svoji kolekci nalepovacího krajkového líčení, které se stalo velkým extravagantním hitem. Od té doby se o něm píše ve světových médiích a jeho služeb využívají úspěšné celebrity a známé osobnosti.

Něžný krajkový vzor na tváři

Něžný krajkový vzor na tváři, Autor: Phyllis Cohen

face lace líčení cohen

Face lace krajkové líčení. Autor: Phyllis Cohen

Krajkové vzory Face-Lace fungují jako nálepka, proto je jejich aplikace tak snadná. Přikládají se k očním víčkům, okolo očí a tváře, nebo je můžete aplikovat podle svých představ. Nalepovací krajku lze doplnit jemným nebo extravagantním líčením podle události, na kterou se chystáte. Její vrchní strana je potištěna krajkovým motivem a na spodní straně je hypoalergenní lepítko, které se zachytí na pokožce. Tento způsob dovoluje krajkovou ozdobu používat vícekrát i po jejím odlepení.

Úžasný Face-Lace Make-up

Úžasný Face-Lace Make-up, Autor: Claire Graham – Lace Make-up, zdroj: www.vitadolce.me/gallery/

Krajka na tváři působí velmi svůdně a žensky

Krajka na tváři působí velmi svůdně a žensky, Autor: Claire Graham – Lace Make-up, zdroj: www.vitadolce.me/gallery/

Krajkové líčení patří mezi velké módní hity, proto neváhejte a ozdobte svou tvář ohromující Face- Lace od Phyllise Cohena a stanete se hvězdou večera. Můžeme se vsadit, že v našich končinách budete na drtivé většině akcí jedinečná.

Zajímavé krajkové vzory

Zajímavé krajkové vzory, Autor: Phyllis Cohen

Více informací o Face-Lace se dozvíte na stránkách: www.phylliscohen.co.uk a face-lace.com, nebo jej sledujte na Instagramu.

·

Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *