Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Kráska Nikola Buranská zkusila novou metodu liftingu řas! Co na ni říká?

Všechny si přejeme mít krásné, dlouhé a neodolatelně svůdné řasy. Mnohé z nás si tento sen chtějí splnit, a volí tak jejich prodlužování řasami umělými, které se ne vždy příliš povede. Proč se tedy nezačít starat o své řasy tak, aby vypadaly přímo božsky a zároveň byly 100% natural? Pokud jste jedna z těch, která jednoznačně vsází na přirozenost, objevte s námi revoluční metodu prodlužování řas NOVEAU LASH LIFTING. Vyzkoušely ji také krásky Nicol Votavová či Nikol Buranská, tak neváhejte a zkuste ji také!

Této žhavé novinky jsme si poprvé všimli ve Snídani s Novou, kde v přímém přenosu probíhala aplikace liftingu na herečce z filmu Modelky s.r.o. Nicol Votavové, která nám prozradila, jak byla s liftingem spokojená: „Lifting řas byl super! Bylo to příjemné, relaxační, Míša byla velmi příjemná, profesionální a určitě bych to doporučila všem. Je to mnohem méně práce s líčením – stačí to pak jen přetáhnout řasenkou a ty řasy jsou dlouhé, oddělené a hezky upravené, ale samozřejmě záleží také na tom, kdo jaké má řasy. Ale vydrží opravdu dlouho.“

Lifting řas Nicol Votavová Michaela Kelešová

Metoda liftingu řas LIVE ve Snídani s Novou. Zdroj: Archiv Michaely Kelešové  

Nikola Buranská exkluzivně o metodě NOUVEAU LASH LIFTING

Proceduře Noveau lash liftingu řas předchází také užívání výživného séra, které má za úkol podporovat růst vašich řas. Společnost Samaniel Visage s.r.o oslovila půvabnou modelku Nikol Buranskou, aby toto sérum vyzkoušela a sledovala, zdali došlo na jejích řasách k nějakým změnám. Po několika týdnech následovala zkouška samotného liftingu, po které nám Nikol poskytla svůj názor na tuto novou a zatím ne příliš známou metodu: 

Nikola Buranská Michaela Kelešová Samaniel Visage Lifting Ŕas

Nikol podstoupila lifting řas v pražském salonu Pretty Woman & Man. Zdroj: Archiv Michaely Kelešové

„Se sérem na podporu růstu řas jsem byla velice spokojená, samozřejmě výsledek nešel vidět hned, ale po 2 měsících pravidelného užívání 2x denně mi řasy pěkně vyrostly. A jelikož ráda zkouším nové věci, tak mě zaujala nejnovější metoda na řasy – lifting řas. Čeká mě dovolená u moře, takže jsem ráda, že můžu v klidu odložit řasenku. Navíc lifting trvá až po dobu 6 týdnů, takže na léto ideální. Za mě určitě doporučuji všem, kteří nechtějí mít na sobě nic umělého, ale chtějí mít řasy dlouhé a i přesto neztrácet svou přirozenost. Zároveň bych chtěla poděkovat Míše Kelešové za rady a výborné služby.“

Majitelka Samaniel Visage s.r.o. Michaela Kelešová pro HerStyle.cz

Míšo, kdy a jak Tě napadla myšlenka založit si vlastní firmu?

Začátkem mé profese se stala 3letá práce zdravotní sestry na klinice Yes Visage, kde jsem si mimo jiné osvojila také aplikaci umělých řas. Zde tedy začal jak osobní, tak kariérní růst. Založení firmy ještě přecházelo tříměsíční odcestování do USA. Po návratu do ČR jsem cítila potřebu zdokonalit se v tom, co mě baví a co umím. Pozorovala jsem, že je beauty doba, kdy se vrací zpět přirozenost, našla jsem proto firmu, která nabízela přesně to, co jsem hledala –  širokou nabídku profesionálních metod práce s řasami, kdy jedna z nich byla právě i ta naturální NOUVEAU LASH LIFTING. Dále mě zaujal kvalitní certifikovaný materiál a pomůcky k aplikaci.Využila jsem tedy osobního setkání a nakonec mi bylo nabídnuto výhradní zastoupení pro ČR jako profesionální školitel a prodejce NOUVEAU LASHES. Jako jedni z mála nabízí celosvětově akreditované kurzy a možnost neustálého zdokonalování. Následovalo založení firmy, vybudování studia a školícího zázemí.

Michaela Kelešová Noveau Lashes

Michaela Kelešová (vpravo) na mezinárodní konferenci Noveau Lashes. Zdroj: Archiv Michaely Kelešové

Co Tě vědlo k samotnému názvu firmy „Samaniel Visage“?

Profesními priority se pro mě staly – perfekcionismus, kvalitní a láskyplná péče, poctivost. S těmito požadavky jsem si vybrala název své firmy Samaniel Visage s.r.o., kdy právě „Samaniel“ (pozn. redakce: český překlad „archanděl)“ v sobě nese mé profesní motto.

Jak bys uvedla našim čtenářkám inovativní metodu Noveau liting řas?

Je to revoluční alternativa semipermanentních řas. Mnohé zákaznice si přejí mít dlouhé a svůdné řasy a i přesto, že jsou semipermanentní řasy skvělým řešením, stále se najdou ženy, které preferují zcela naturální způsob prodlužování řas, který jim umožní vizuálně přidat na délce a objemu jejich přirozených řas. Novou procedurou NOUVEAU LASH LIFTING víme regulovat délku řas dle požadavku klientů. Aplikace trvá cca 30 minut a jejich trvanlivost může být až 6 týdnů.

Noveau lash lifting

Noveau lash lifting – revoluční alternativa semipermanentních řas. Zdroj: www.nouveausamaniel.com

Co Tě vedlo k oslovení Nikol Buranské, aby tuto novou metodu zkusila?

Měla jsem na výběr z více možností, ale Nikol mi přišla svým chováním nejvíce „v pohodě“, umí se dobře prezentovat v médiích a navíc je velmi krásná. Je velmi ochotná, přátelská a milá. Takže jsem se rozhodla pro ni a vím, že jsem se takto rozhodla naprosto správně.

V jakých salonech si již můžeme vyzkoušet lifting řas?

Lifting řas si můžete zatím udělat v Praze (Kosmetika Barmus), Teplicích (LADYSPA), Brně (Studio 7), Znojmě (Daunův Palác) či Olomouci (Studio Esthétique). Samozřejmě chceme v budoucnu rozšířit tuto metodu do dalších českých měst a kosmetických salonů.

Co firma Samaniel Visage s.r.o. kromě liftingu řas nabízí?

Protože je v současné době prodlužování a péče o krásné obočí stále více vyhledávané ošetření, nabízíme alternativu permanentního obočí pomocí trhání chloupků nití nebo voskem. Používáme nejmodernější barvící séra a vysoce pigmentované flat tužky na obočí, kdy výsledný efekt je zcela naturální. Klientky odchází s krásným obočím, o které se nemusí 3 týdny starat. Dále v péči o obočí nabízíme PUM – metoda spočívá vpravováním přírodního, hypoalergenního minerálního pigmentu do dermální vrstvy kůže. Samotný makeup koriguje nedostatky a jemnými tahy zvýrazní obočí.

Jaké novinky chystáte v budoucnu?

Určitě chystáme spolupráci se sérem na podporu růstu řas a obočí, kdy ve spojitosti s metodou LVL je to fascinující efekt. Spolupracujeme s Inca Colagen, které nabízí stejnojmenný inovativní produkt Inca Collagen (100 % přírodní mořský bio aktivní kolagen, který je pro tělo nejlépe vstřebatelný). Jelikož je nejvíce podobný lidskému kolagenu, při jeho zpracování zanechává strukturu trojité spirály, která je typická jen pro bílkoviny živých organismů. Chystáme také konferenci pro kosmetičky a mediky.

Michaela Kelešová Novea Lash Liftin Samaniel Visage

Michaela svoji práci miluje. Zdroj: Archiv Michaely Kelešové

Děkujeme sympatické Michaele Kelešové za poskytnutý rozhovor a přejeme do budoucna mnoho osobních i pracovních úspěchů. Pokud vás tato metoda zaujala, podívejte se na www.nouveausamaniel.com či na oficiální FB stránky Samaniel Visage.

· · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *