Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Vsaďte na nahé líčení

Velkým hitem se stává přirozená krása, která vítězí nad přepudrovaným obličejem a vizáží mrkací panenky, a dostává se na první žebříček v oblasti líčení. Nahé líčení zvýrazní vaše přednosti a dodá vaší tváři nádherný půvab.

Nahé líčení

Co to vlastně znamená nahé líčení? Jedná se o decentní líčení, které se řídí heslem – „méně je více“ a opravdu, čím méně je líčení nápadné, tím je modernější, půvabnější a i trvalejší. Nahé líčení sluší každé dívce či ženě. Upřednostňuje přirozenost, zdravě vypadající pleť a váš osobitý šarm. Proto vsaďte na nahé líčení, které se představuje líčením v jemných tónech korespondující s barvou vaší pleti, nenápadným dojmem zvýrazněných očí, rtů nebo vašich tvářiček.

Nahé líčení

Nahé líčení, zdroj: photogenic.lk

Nahé líčení ve čtyřech krocích

Abyste docílili krásného nahého líčení, měli byste brát ohledy i na svoji pleť. Aby byla krásně zdravá jemná, je nezbytné dodržovat pitný režim a používat krémy určené pro vaši pleť. Nanést líčení na tvář je už jen nepatrná část toho, abyste docílila přirozeného nahého líčení a zároveň s ním okouzlili své okolí. Díky čtyřem krokům se dozvíte, jak se nalíčit do podoby moderního nahého líčení, ve kterém se budete cítit přirozeně, sebevědomě a vaše osobnost bude jen zářit.

Rozzářete svou tvář nahým líčením

Rozzářete svou tvář nahým líčením, zdroj: www.huffingtonpost.com

Krok 1. Základ nahého líčení

Základem nahého líčení je vytvořit dokonalou a zdravou pleť, proto použijte na tvář lehce make-up nebo nejlépe tónovací krém, který vaši pleť sjednotí. Dokonalá plet se také neobejde bez korekční tyčinky, která zakryje malé nedostatky jako jsou barevné nerovnosti, červené žilky či kruhy pod očima. Abyste pleť rozzářila a propůjčila jí přirozenost a zdravý vzhled, naneste v malém množství na tvář – v oblasti čela, nosu a brady, kompaktní lehký pudr. Pudr se přizpůsobí pleti a vytvoří základní efekt nahého líčení.

Přirozený půvab

Přirozený půvab, zdroj: natashacheekphotography.blogspot.com

Krok 2. Zvýrazněte své oči

Říká se – „oči jsou bránou do duše“. Abyste docílili půvabného vzhledu, neměli byste opomenout zvýraznit své oči. Díky řasence a jemným stínům na horních víčkách vaše oči vyniknou. Na oční víčka použijte stíny v odstínu vaši pleti, tedy béžové, meruňkové nebo lehce do zlatavého odstínu. Na řasy použijte černou řasenku. Aby se vytvořil krásný kontrast mezi stíny a zvýrazněnými oči řasenkou, nebojte se nanést po zaschnutí ještě jednu vrstvu černé řasenky, která vašim očím propůjčí úchvatný vzhled. Pro docílení většího zvýraznění můžete lehce obtáhnout spodní okraj oka černou linkou nebo se u nahého líčení velmi často používá i jemné obtažení bílou tužkou.

Bílá tužka na spodním okraji

Bílá tužka na spodním okraji, zdroj: www.how-to-do-a.net

Nahé líčení - jemné oční stíny

Nahé líčení – jemné oční stíny, zdroj: www.youne.com

Jemně zvýrazněné oči

Jemně zvýrazněné oči, zdroj: wheretoget.it

Krok 3. Rty k nakousnutí

Abyste zaujali svými rty, postačí, když jemně použijete rtěnku v odstínu vašich rtů či o odstín tmavější. Nejlépe v meruňkovém nebo narůžovělém odstínu. U nahého líčení zaručeně nepoužívejte syté a výrazné barvy, naopak použijte spíš jemnější odstíny a bezbarvý či jemně růžový lesk na rty. Nejlepší variantou je spojení rtěnky a lesku a vaše rty budou k zulíbání.

Jemně zvýrazněné rty

Jemně zvýrazněné rty, zdroj: wallpaperpanda.com

Nahé líčení má své kouzlo

Nahé líčení má své kouzlo, zdroj: wallpaperpanda.com

Krok 4. Krásná zdravá líčka

Pokud se pyšníte krásnými a výraznými lícními kostmi nebo tvářičkami jako broskvičky, v nahém líčení byste na ně neměli zapomínat. K dokonalému sjednocenému vzhledu jsou právě posledním krokem zdravíčka jemně zvýrazněné tvářenkou. Pro přirozenou a rozjasněnou pleť sáhněte po tvářence v odstínu vašich rtů nebo nejlépe v růžovo-zlatém, meruňkovo-bronzovém odstínu. Pro úplné sjednocení rozetřete viditelné barevné přechody nanesené tvářenky do ztracena.

Krásná líčka

Krásná líčka, zdroj: www.harpersbazaar.com

Nahé líčení patří mezi skvosty v oblasti vizážistiky a je letošním velkým hitem v líčení. Dodává přirozené kráse šmrnc a zároveň sjednocuje vaši pleť k naprosté dokonalosti. Pro nahé líčení postačí mít doma pár základních šminek, které vykouzlí váš vzhled do nepřehlédnutelného půvabu.  Proto neváhejte a vsaďte na nahé líčení, určitě oslníte!

 

 

 

 


Každého z nás obklopuje móda, aniž bychom si to někdy uvědomovali, necháváme se ovlivňovat jejím různorodým stylem, vytváříme jí nebo se jí inspirujeme. To z nás dělá jedinečné bytosti. S nadšením se zajímám o módní svět, design a grafiku a textilní technologii. Také kreativní tvorba, navrhování a umění naplňují můj život. I díky těmto zájmům jsem se dostala k psaní článků o módě, které si na webu HerStyle můžete přečíst.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *