Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

„Chtěla bych být kocourem – celé dny jen prospat a mít neustále plnou misku jídla“, sní Martina Bérešová, finalistka Miss Face 2016 č. 4

Přečtěte si další rozhovor s finalistkou Miss Face 2016, Martinou Bérešovou a poznejte ji lépe. Všechny předešlé, ale i ty zbývající rozhovory se všemi dívkami najdete na www.herstyle.cz/tag/miss-face-2016.

Představujeme vám Martinu Bérešovou

Martina se narodila ve znamení ryb a pochází z Moravskoslezského kraje. Baví ji fitness, sport, hra na klavír a také ráda vaří. Začíná se kamarádit i s modelingem a kromě Miss Face je také finalistkou v soutěži Miss Reneta 2016. Prozradí nám o sobě víc? My jsme se zeptali a prozradila 🙂

Martina Bérešová Miss Face 2016

Martina Bérešová jako finalistka Miss Face 2016, s číslem 4. Foto: Nikola Bílková, zdroj: www.missface.cz

Rozhovor s Martinou Bérešovou pro Herstyle.cz

Jaký nejpříjemnější a nejnepříjemnější zážitek z dětství se Vám vybaví?

Celé mé dětství byl jeden velký příjemný zážitek, přece jen to je bezstarostné období, které jsem si díky mé skvělé rodině náramně užila.

Které místo Česka je Vám srdci nejblíž? Které byste doporučila na dovolenou? A které byste chtěla navštívit, kde jste ještě nebyla?

Mému srdci nejblíž je určitě můj domov, pocházím z vesnice u žermanické přehrady, kde je opravdu krásná krajina a odkud mám mnoho příjemných zážitků. Na dovolenou bych určitě doporučila Jižní Moravu, zejména vinné sklepy. Myslím že to je perfektní místo na odpočinek. Co se týče Česka, určitě bych ještě chtěla navštívit České Švýcarsko, ale láká mě také mnoho exotických zemí, které bych jednou chtěla procestovat.

Martina Bérešová modelka

Martina Bérešová jako fotomodelka. © Martina Bérešová

Kdybyste se v příštím životě reinkarnovala, kterým zvířetem byste chtěla být?

Chtěla bych být určitě naším kocourem. Celé dny jen prospí na gauči a má neustále plnou misku jídla. Myslím, že žádné jiné zvíře nemá takto pohodlný život.

Se kterým superhrdinou byste si dokázala představit jít na rande?

Na rande bych šla s Chrisem Hemsworthem z filmu Thor, pro mě je úkazem dokonalého muže. Ale myslím, že každé rande se superhrdinou by nebylo k zahození.

Kdybyste měla být řekou, která by to byla?

Kdybych měla být řekou, byla by to určitě Amazonka. Každý, kdo uslyší jméno této řeky, hned ví o co se jedná a stejně bych toho chtěla docílit i u mého jména.

Které je Vaše nejoblíbenější a nejméně oblíbené jídlo?

Mé nejoblíbenější jídlo jsou určitě lasagne. Není jídlo, které by mi vyloženě nechutnalo, ale moc si nepochutnám třeba na špenátu nebo vepřovém masu.

> Martine děkujeme za rozhovor a přejeme jen to nejlepší umístění v soutěži

·

Mám rád ženskou krásu, rafinovanost, svéráznost. K ženám neodmyslitelně patří i móda. A nejen proto jsem založil web HerStyle. Chci podporovat jedinečné vyjádření módy každé ženy. Vždy uvítám i vaši kritiku a nápady na zlepšení.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *