Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

„Příběhy o upírech jsem vždy měla ráda“, tvrdí Barbora Hačecká, finalistka Miss Face 2016 č. 5

Máme tu další článek s rozhovory s finalistkami Miss Face 2016, tentokrát s Barborou Hačeckou, které patří číslo 5 a „post“ nejvyšší dívky. Poznejte ji skrz náš rozhovor a hlasujte online této v charitativní soutěži krásy.

Představujeme vám Barboru Hačeckou

Barbora Hačecká se narodila ve znamení štíra, pochází z Mostu, kde dostudovala gymnázium a míří na ČVUT. Mezi její záliby patří modeling, cestování, sport a hlavně rodina a přátelé. Jejím velkým snem je předvádět pro Victoria´s Secret. Nemá k tomu daleko, účastnila se již mnohých modelingových soutěží, třeba Miss Czech Press nebo World Super Model Contest (kde získala titul Most International potential).

Barbora Hačecká Miss Face 2016

Barbora Hačecká jako finalistka Miss Face 2016, s číslem 5. Foto: Nikola Bílková, zdroj: www.missface.cz

Rozhovor s Barborou Hačeckou pro Herstyle.cz

Jaký nejpříjemnější a nejnepříjemnější zážitek z dětství se Vám vybaví?

Jako většina lidí si z dětství mnoho nepamatuji. Pamatuji si buď pouze útržky, nebo kraťoučké vzpomínky. Obě tyto vzpomínky (nejpříjemnější a nejnepříjemnější) se týkají mé sestry. Jako nejpříjemnější vzpomínku, která mě ihned napadla, považuji, že když se měla narodit moje sestra, tak se řešilo, jaké jméno dostane. Jelikož mi byly 4 roky a milovala jsem Alenku v říši divů, tak jsem chtěla, aby byla moje sestra Alenka :). Rodičům se to naštěstí líbilo, takže se moje sestra pojmenovala Alenka. Ta nejnepříjemnější vzpomínka se týká Alenky narození, protože když se tak stalo, měla jsem neštovice a nemohla jsem se na ni jít podívat a hodně mě to trápilo, protože jsem se na sestřičku těšila.

Které místo Česka je Vám srdci nejblíž? Které byste doporučila na dovolenou? A které byste chtěla navštívit, kde jste ještě nebyla?

Město, které je mému srdci nejblíže, je moje rodné město Most, i když o něm od ostatních lidí, dokonce i obyvatelů města, slýchám ošklivé věci, tak já ho mám ráda. Nejen, že jsem se tu narodila, mám tu plno kamarádů a přítele, ale také je to skvělé místo na výlety. Je tu mnoho aktivit, které se tu dají dělat, a když kousek poodjedete od města, je tu nádherná příroda v Krušných horách. Na dovolenou, ať už letní či zimní, bych doporučila Špindlerův mlýn. Miluji procházky v přírodě, takže jsme se tu na letní dovolené s přítelem vyřádili, protože samo mestečko je nádherné a je tu plno turistických tras. Už delší dobu mám v plánu navštívit Státní zámek Hluboká, tak doufám, že to někdy vyjde, protože je to jeden z nejhezčích zámků u nás. A nikdy jsem nebyla na Moravě a celkem mě to láká.

Barbora Hačecká modelka

Barbora Hačecká. Foto: Robert Chrenka / Natural Light Portraits, zdroj: Facebook Barbory Hačecké.

Kdybyste se v příštím životě reinkarnovala, kterým zvířetem byste chtěla být?

Chtěla bych být ptákem, protože umět létat je skvělá schopnost, kterou bych si chtěla vyzkoušet.

Které 3 první věci byste udělala, kdybyste se převtělila do knížete Drákuly?

Příběhy o upírech jsem vždy měla ráda, takže bych byla nadšená, že upíři existují a mohu být jedním z nich. Jako první bych si vyzkoušela lítání, jako druhé svou obrovskou sílu a jako třetí věc bych začala pracovat na plánu, jak nezabíjet lidi.

Co byste udělala jako první, kdybyste se stala prezidentkou České republiky?

Jelikož prezident nemá moc pravomocí, tak bych se pokusila upozorňovat na závažná témata a snažila bych se co nejlépe reprezentovat Českou republiku, takže než bych někam jela debatovat, zjistila bych si plno informací o dané skutečnosti a její pro a proti od několika odborníků.

Kdybyste měla být některým panovníkem z dob minulých, který by to byl?

Nejspíše bych chtěla být Karlem IV., protože je to symbol České republiky, pod jeho rukama země vzkvétala a snažil se pro lid dělat život snazší.

> Děkujeme za rozhovor a přejeme vše nejlepší nejen v soutěži.

·

Mám rád ženskou krásu, rafinovanost, svéráznost. K ženám neodmyslitelně patří i móda. A nejen proto jsem založil web HerStyle. Chci podporovat jedinečné vyjádření módy každé ženy. Vždy uvítám i vaši kritiku a nápady na zlepšení.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *