Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Pilné jako včelky! Tyhle Missky nás poslední dobou baví nejvíc!

Uspěly v různých soutěžích krásy, ale tím zdaleka neskončily! Některé z nich můžeme spatřit na televizních obrazovkách, jiné zase fotí luxusní kampaně nebo sbírají vysokoškolské tituly. Těmito kráskami se jednoduše inspirovat můžete!

1. Jitka Nováčková

Česká Miss z roku 2011 a zároveň 23letá modelka z Českých Budějovic Jitka Nováčková se v současné době pravidelně objevuje na televizních obrazovkách TV Nova. Každý nedělní večer ji můžeme spatřit v živých přenosech populární pěvecké soutěže SuperStar, kterou moderuje společně s Martinem „Pyco“ Rauschem. Jen tak dál! 🙂

Jitka Nováčková SuperStar

„Happy selfie“ Jitky Nováčkové před prvním přímým přenosem. Zdroj: Oficiální Instagram Jitky Nováčkové

2. Nikola Buranská

Blesk Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská se bez pracovního nasazení zkrátka neobejde! Tentokrát si pro nás přichystala překvapení v podobě moderování pořadu Hrajeme s Alim na Prima Cool, kde bude zábavnou formou zpovídat své hosty. Už se nemůžeme dočkat!

3. Aneta Vignerová

Profesionální modelka a Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová je neustále vidět! Aktuálně nafotila společně se slovenskou divou Andreou Verešovou novou reklamní kampaň pro italskou kosmetickou značku Korff. A je to naprostá pecka!

Aneta Vignerová Andrea Verešová Korff

Jedním slovem NÁDHERA! ©Roman Sluka. Zdroj: Soukromý FB Anety Vignerové

4. Taťána Makarenko

Ředitelka charitativní soutěže krásy Miss Face Taťána Makarenko boduje také modelka. Z účasti na Miss Grand International 2015 v Thajsku si přivezla hned 2 úspěchy – celkově se umístila v TOP 20ce, což se žádné jiné reprezentance České republiky doposud nepodařilo, a zároveň skončila mezi TOP5kou ladies v bikinách! Již 16. listopadu odlétá Táňa do Polska na Miss Supranational, kde opět bude reprezentovat naši zemi. Mimochodem má titul Mgr. a brousí si zuby také na doktorát!

5. Nikol Švantnerová

Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová má slušně našlápnutou kariéru! Dokonce sklidila poklonu od známého moderátora TV Blesk Thomase Kruchiny se slovy „za půl roku dokázala to, co jiné missky nedokázaly ani za 5 let“. Nedávno oslavila tato šumperská rodačka 23. narozeniny, teď se již naplno připravuje na mezinárodní soutěž Miss Universe, kde jí budeme moc držet palce! 🙂

Nikol Švantnerová

Kráska Nikol Švantnerová dostala k 23. narozeninám spoustu dárků, tohle je jeden z nich! Zdroj: Oficiální FB Nikol Švantnerové

6. Monika Leová

Pražská rodačka a zároveň Blesk Česká Miss Earth 2013 moderuje od srpna 2013 Odpolední zprávy na televizní stanici Prima Family. Tato kráska pocházející ze smíšené rodiny (matka je Češka a otec je vietnamského původu)  svůj životní styl ovšem měnit jen tak nehodlá – má dlouholetého partnera a stále bydlí na vysokoškolské koleji jako pokorná studentka.

7. Tereza Budková

I. Česká vicemiss z roku 2009 Tereza Budková se živí profesionálním modelingem převážně v Německu, přesto dokázala 1. června 2015 ukončit policejní akademii v Praze titulem Bc. Nyní plánuje zvětšit svá prsa na přirozeně vypadající dvojky – hlavním důvodem je práce, ale prý tím potěší i svého přítele Michala, s kterým chodí od roku 2008!

Koscom Monika Leová Tereza Budková

Monika Leová (vlevo) a Tereza Budková (vpravo) s hodinkami značky Koscom. Zdroj: Oficiální FB hodinek Koscom

8. Gabriela Kratochvílová

Česká Miss 2013 & Česká Miss posluchačů Frekvence 1 Gabriela Kratochvílová se může pyšnit titulem Mgr. anglického oboru Marketing Communication a také moderováním hlavních zpráv na TV stanici Prima Family, kde od června 2014 tvoří moderátorskou dvojici s bývalým sportovcem Romanem Šebrlem.

9. Gabriela Franková

Česká Miss 2014 & Česká Miss posluchačů Frekvence 1 Gabriela Franková ještě před několika měsíci stála poněkud „v zákulisí“, ale po rozchodu s partnerem Romanem konečně prokoukla! Vypadá teď skvěle, má vlastní firmu a ke studiu na VŠE v Praze si přidala ještě studium práv v Brně. Držíme palce!

Miss koláž

Koláž společných fotek našich krásných Missek. Zdroj: Archiv Missek 🙂

Závěrem je nutno podotknout, že spousta Missek se baví i v soukromém životě, vzájemně si fandí a podporují se. Aneb jak se říká – Přej a bude Ti přáno! Všem zmíněným kráskám tedy i my přejeme mnoho dalších úspěchů! 🙂

 

· · · · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *