Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

10 důvodů, proč je Nikol Švantnerová ideální vítězkou České Miss 2015

8766

Finále České Miss je již tradičně vysoce sledovanou společenskou událostí, která ihned po korunovaci rozdělí český národ na dva protipóly. Přemýšleli jste však vůbec někdy nad tím, jak má jeho vítězka skutečně vypadat? Mít „ideální“ míry 90-60-90 je sice chvályhodné, ale tím tato prestižní soutěž krásy zdaleka nekončí!

Pokud se tedy zaměříme na letošní ročník, byla jihočeská brunetka Nikol Švantnerová de facto od začátku považována za žhavou favoritku, protože… a protože… a taky protože… Zkrátka a dobře, zde je 10 důvodů, proč je nová královna krásy ta správná volba:

1.Nikol je nejen velmi půvabná, ale především osobitá tvář.

Krása je v této soutěži nezbytnou podmínkou. K čemu je ale člověku hezká tvářička, pokud z ní nevychází opravdové „já“? Bez patřičné dávky osobnosti jste zkrátka v branži zvané showbusiness velmi brzy LOST, a můžete být sebekrásnější. Charisma je zkrátka základ! A to Nikol, s kouzelnou a snadno zapamatovatelnou mezírkou mezi předními zuby, rozhodně má.

2. Je cílevědomá a velmi ambiciózní.

Již před finále se nebála říci nahlas, že chce vyhrát – a za tím si také skutečně šla.

3. Slovo „pokora“ jí není cizí.

I přes své vysoké cíle zůstávala stále nohama na zemi. Vítězství bere jako splnění velkého přání, o kterém snila celý život. A její okamžité slzy štěstí po vyhlášení mluví za vše.

4. Má výborný mluvený projev.

Královna krásy se nemůže jen dokonale pohybovat po módním mole. Musí skvěle reprezentovat národ i po stránce komunikativní, a to Nikol splňuje na výbornou. Navíc se učí cizí jazyky, jež jsou pro kariéru profesionální modelky také nezbytné.

5. Každý den tvrdě dře na své postavě, která byla mezi finalistkami naprosto TOP.

Ruku na srdce, vážení, kdo z vás má tak dokonale vypracovanou figuru jako Nikol?

Nikol Švantnerová Česká Miss

Nikol postava byla na finále České Miss 2015 bezkonkurenční. Zdroj: Oficiální FB Nikol Švantnerové

6. Nebojí se otevřeně mluvit o anorexii a bulímii.

Tento problém trápí v dnešní době spoustu mladých a dospívajících slečen. Setkala se s ním také Nikol, která ještě před finále přiznala, jaké nesnáze jí tyto vážné nemoci způsobily.

7. V modelingu měla z finalistek největší zkušenosti.

Informace, která se v médiích hojně vyskytovala již před finále. Nikol se již od svých 13 let věnuje modelingu, proto ji můžeme s klidným vědomím nazvat profesionálkou.

8. Miluje fotbal.

Která žena miluje fotbal, má rozhodně významné plusové body mezi zástupci mužského pohlaví. Pokud však máte u této zmínky rýpavé poznámky typu „všechny Missky přece milují fotbal a hlavně fotbalisty“, podotýkáme, že Nikol pochází z fotbalové rodiny. Proto je tedy logické, že k fotbalu má velmi pozitivní vztah již od malička.

9. Má styl.

Když tak trochu „prošmejdíme“ např. její fotky na Instagramu, již první pohled hovoří za vše – Nikol má velmi osobitý přístup k oblékání, díky kterému podtrhuje svoji výraznou osobnost.

10. I přes vítězství v České Miss je stále svá.

Tento poslední bod bych ráda rozvinula pouze jako „já“, redaktorka HerStyle. S Nikol jsem měla možnost spolupracovat již před finále. Již od samotného začátku jsem ji označila za žhavou kandidátku na letošní korunku krásy, kterou jsem musela za každou cenu oslovit. Nikol mi s velkou ochotou poskytla rozhovor i přesto, že její program byl v té době velmi nabitý. Po zisku titulu České Miss jsme se s Nikol střetly osobně a musím uznat, že jsem v jejím „před & po“ chování neviděla sebemenší rozdíl. Byla stále milá, přátelská a naprosto přirozená… zkrátka sama sebou. A toho si na ní cením nejvíce!

Šárka Peková Nikol Švantnerová Andrea Kalousová

Moje selfie s kráskami Nikol Švantnerovou a Andreou Kalousovou. Zdroj: Archiv HerStyle

Nyní musíte posoudit už jen vy sami, do jaké míry Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová vaše očekávání naplnila či nikoli. Za sebe i za módní web HerStyle říkám, že jednoznačně vyhrála ta pravá!

Autor:

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *