Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Tereza Budková otevřeně: Nejsem typ člověka, který je na prachy!

I. česká vicemiss 2009 Tereza Budková patří bezesporu mezi naše nejkrásnější a také nejstabilnější modelky, co se soukromí týče. Již 8 let má Tereza stálého partnera Michala, kterého opustit jen tak nehodlá. A nezmění to ani bohatí nápadníci, ani nové silikony!

Exkluzivní rozhovor s Terezou Budkovou pro HerStyle.cz

S Terezou Budkovou jsem se setkali v pražském butiku Paparazzi Store, kde probíhal dobročinný prodej nadace M.E.G Charity. Terka měla za sebou teprve 2 týdny po plastické operaci.

Tereza Budková Michaela Mašková Andrea Kabická

(Zleva) Tereza Budková s Michaelou Maškovou a Andreou Kabickou na charitativní akci M.E.G CHARITY.

Terko, Ty máš přibližně 2 týdny po plastickém zákroku. Jak se Ti daří? 

Daří se mi dobře, prsa mi vůbec nebolí, ani po té operaci mi nebolela. Jediné, co mě bolelo, tak byly drény, které jsem měla den a půl, než mi je vyndali, a to samozřejmě nebylo nic příjemného. Byla to vlastně hadička, která odváděla špatnou krev, a já navíc nemám ráda pohled na krev, takže o to to bylo horší. (smích) Jinak jsem spokojená, nic mi ani netahá a cítím, že se mi ty stehy krásně vstřebávají, takže si myslím, že se do práce vrátím za pár dní.

Už se těšíš, až uvidíš zahojený výsledek?

Určitě se těším! Ale už jsem se včera prohlížela, a to dost dlouho! (smích) Vážně jsem stála v zrcadle a prohlížela jsem se ze všech stran. Je to krásný, určitě mi to zvedlo sebevědomí, co se týče plavek, protože jsem to pociťovala jako mínus a velký komplex, že nemám prsa. Sama určitě víš, že když je podprsenka vystužená, nebo není úplně na Tvoje prsa, tak Ti leze nahoru a musíš se pořád hlídat. Takže si konečně budu moct vybrat podprsenku, která mi sedne. 🙂

Takže jsi toho názoru, že každá žena musí mít prsa?

Ne, to netvrdím, ale v mojí práci je to důležité, protože spadám do kategorie komerčních modelek, a ty většinou dělají reklamy a fotí plavky i spodní prádlo. Takže je lepší, když máš prsa, protože ten klient si Tě vybere spíš.

Ruben Vallejo Tereza Budková

Ukázka z lookbooku by ©Ruben Vallejo. Zdroj: Oficiální FB Terezy Budkové

Ty sis nechala vnady zvětšit o velikost a půl. Nemyslíš si, že Ti to časem přijde málo?

To si nemyslím. Navíc mi doktor řekl, že tohle je maximum, co mi udělá. A já jsem strašně ráda, že to řekl, protože mám 70 přes hrudník, takže kdybych je měla větší než 225 ml, tak to ke mně ani nesedí, protože mám hrudník útlý a vypadala bych jako „plastiková panna“. Přijde mi to takhle akorát, a navíc se tyhle implantáty nemusí měnit.

A přítel už je viděl?

Viděl, ale on se bojí, aby mi něco neudělal. On vždy řekne něco jako: „Okamžitě vylez už z té sprchy, ať se Ti nic nestane,(smích) takže ten je strašně opatrný, ale samozřejmě se mu to líbí. 🙂

Tereza Budková

Tereza pro Elegant Magazine. Zdroj: Oficiální FB Terezy Budkové

Jsi modelka, která vystudovala policejní akademii. Jak vůbec vznikl nápad vystudovat tuto školu? To je přeci jen docela neobvyklé u žen jako jsi Ty…

Neobvyklé to je, protože když se řekne „policejní akademie“, tak si všichni vybaví tu komedii se stejným názvem, kde se střílí a jsou tam kondiční testy, ale tohle je zaměřené na veřejnou správu, takže mám zaměření na bezpečnostní management ve veřejné správě, což znamená, že můžu dělat např. na Ministerstvu vnitra nebo vytvářet krizové plány, můžu být bezpečnostním manažerem i mluvčím u hasičů. Až tedy budu dělat magistra, tak můžu jít na jakoukoli větev, může ze mě dokonce být i advokát. Je to v podstatě právnická škola, která je lehčí než práva, takže se vlastně dostanu k právům jednodušší verzí. 🙂

Kdy plánuješ studovat magistra?

Teď jsem si dala pauzu, abych mohla cestovat a objevovat svět modelingu. Tu školu si můžu v podstatě dodělat za rok, dva..  To je už jedno, kdy, ale vím, že to určitě bude!

A už víš, jakým směrem se vydáš?

To ještě nevím. Nemohu předvídat, protože nikdy nevíme, kam nás život zavede. Můžu třeba dostat příležitost v úplně jiném oboru a já se jí chytnu, protože to bude zkrátka dobrá příležitost a bude mě to bavit.

Tereza Budková Nikola Bílková

Tereza Budková by ©Nikola Bílková. Zdroj: Oficiální FB Terezy Budkové

Blíží se nám Vánoce. Vracíš se před nimi ještě do Německa, nebo už zůstaneš tady?

Já jsem teď vybookovaná na nějakou dobu (smích), v Německu vědí, že jsem po operaci a potřebuji čas na rekonvalescenci, takže až budu schopna opět pracovat, tak mi zase budou znovu nabízet. A myslím si, že už příští týden napíšu, že jsem OK. Mám už také nasmlouvané práce u nás v Česku, ale nebráním se tomu, pokud se vyskytne nějaká nabídka, tak pojedu. Rozhodně ale nepoletím letadlem, ať nemám problémy s tlakem, protože nevím, jak by zareagovalo moje tělo.

Můžeš nám prozradit, jaká nejvíce atraktivní nabídka přišla tady z Čech?

Jsme domluveni s Fashion Islandem na leden, že nafotíme kolekci plavek a spodního prádla, takže na to se těším. A hlavně já miluji jejich plavky a prádlo, takže pro mě je to úplná pecka!

Nemyslíš si, že Tě vybrali jen kvůli novému poprsí?

Nevím, jestli je to kvůli publicitě, ale už jsem jim šla přehlídku, takže asi byli spokojeni, jak jsem je prezentovala. Ale ta prsa tam bohužel chyběla a ta jsou hodně důležitá, aby prodala plavky a podprsenky, takže třeba o tom věděli a řekli si: „No, proč jí nedat příležitost, aby se ukázala.“ 🙂

Tereza Budková selfie

Také Terka si sem tam udělá „nějakou tu selfie“. Nádhera! Zdroj: Oficiální FB Terezy Budkové

Ty už máš 8 let přítele. Jak je možné, že takhle mladá, krásná a úspěšná žena vydrží takhle dlouho s jedním mužem? Mně to přijde absurdní v téhle době..

V první řadě moc děkuji, to mě moc těší! 🙂 My jsme se poznali, když mi bylo tak 15 – 16 a byli jsme třeba rok nejlepší kamarádi a všechno jsme si říkali, takže jsme všechno o sobě věděli. A když jsme přešli do vztahu, tak jsme před sebou neměli žádné tajemství a věděli jsme, do čeho jdeme. A tím, že jsme takhle otevření, tak nevznikají žádné problémy.

Takže se nemusí bát, že by sis teď „s novým sebevědomím“ našla někoho jiného?

Ne, to vůbec. Prsa jsou dárkem pro mě i pro něj, a vůbec to neberu tak, že budu mít více zájemců. Já si svých potencionálních zájemců nevšímám, samozřejmě to potěší, když Ti někdo napíše milou zprávu, ale já jsem šťastně zamilovaná a dokážu si představit celý život po boku tohodle partnera. A pokud by nastal nějaký problém mezi námi, tak to rozhodně nebude kvůli tomu, že mám nějaké zájemce, ale kvůli tomu, že nám to neklape. A navíc nejsem ta, která jde za penězi. Musím něco dělat, vydělávat si sama, abych měla na své věci a mohla obdarovat ty lidi, které mám ráda. Takže to neberu tak, že mám potencionální bohatý nápadníky a sportovce, já svého partnera miluji a přes to nejede vlak.

A co bys mu prostřednictvím našeho webu vzkázala?

Že ho strašně miluji a doufám, že nám to vydrží co nejdéle! 🙂

Tereza Budková přítel

Na závěr nesmí chybět ani selfie s přítelem Michalem. Zdroj: Oficiální FB Terezy Budkové

Děkujeme sympatické Tereze za poskytnutý rozhovor a už teď se těšíme na fotky v bikinách i spodním prádle! 🙂

 

 

 

 

· ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *