Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská: Miluji jednoduchost a sportovní eleganci

„MÁM RÁD CHLEBA“ – výrok, jehož autorem není nikdo jiný než známý český fotbalista Pavel Kadeřábek. Pravidelně jej věnuje své přítelkyni a zároveň půvabné České Miss 2012, reportérce fotbalové Ligy Mistrů i SYNOT ligy Tereze Chlebovské. A nemůžeme se Pavlovi vůbec divit, protože tato sympatická tmavovláska má vše, co si muži dnešní doby mohou tajně přát. Kromě své přirozené krásy a inteligence se Tereza velmi zajímá o sport, a to každý chlap dokáže nemálo ocenit. Navíc umí svého protějška láskyplně rozmazlovat také v kuchyni, takže co k tomu ještě dodat? Zkrátka představujeme vám příklad ideální ženy i partnerky zároveň!

Vše podstatné o Tereze Chlebovské

Atraktivní a cílevědomá modelka Tereza Chlebovská, narozená 10.prosince 1990 ve znamení střelce, pochází z Třemešné. Do povědomí veřejnosti se dostala zejména v březnu 2012, kdy v Hudebním divadle Karlín získala titul České Miss. Mimo jiné vyhrála také soutěž Miss léto 2010 či Miss Praha Open 2011. V roce 2010 se zúčastnila i soutěže Miss Reneta, kde se nakonec umístila jako 1. vicemiss.

Tereza Chlebovská Matthew Dols

Tereza Chlebovská by Matthew Dols. ©Matthew Dols. Zdroj: Oficiální FB Terezy Chlebovské

V současné době se objevuje především jako sportovní reportérka na TV stanici Prima Cool, na které od října 2013 informuje fotbalové nadšence o aktuálním dění v Lize Mistrů. Od srpna loňského roku ji můžete spatřit také na TV iSport, kde divákům nabízí zajímavé rozhovory a reportáže z české fotbalové SYNOT ligy.

Tereza Chlebovská reportérka Liga Mistrů

Tereze role sportovní reportérky velmi sluší. Zdroj: Oficiální FB Terezy Chlebovské

Její tatínek Bohumír Chlebovský je fotbalovým rozhodčím, není tedy divu, že i Tereza podlehla lásce k fotbalu. Tuto vášeň však nesdílí pouze s otcem, nýbrž také se svým přítelem Pavlem Kadeřábkem. Sparťanský obránce a zároveň český reprezentant tvoří s Terezou Chlebovskou jeden z nejkrásnějších a pravděpodobně také nejšťastnějších párů českého showbusinessu. Ať je jaro, léto, podzim nebo zima, Tereza s Pavlem vypadají vždy velmi zamilovaně a šťastně!

Tereza Chlebovská Pavel Kadeřábek

Přesně takhle má, podle nás, vypadat pravá láska! Zdroj: Oficiální FB Terezy Chlebovské

Tereza Chlebovská exkluzivně pro HerStyle

Protože nás Tereza neustále inspiruje a motivuje prostřednictvím svého Instagramu @terezachlebovska, rozhodli jsme se ji požádat o rozhovor a zeptat se na vše, co nás zajímalo:

Terko, od října 2013 pracuješ jako fotbalová reportérka na Prima Cool. Taková práce s sebou přináší spoustu zajímavých a nezapomenutelných zážitků.  Prozradíš nám nějaký z těch, na který si vždy ráda vzpomeneš?

Pro mě byl velmi intenzivní hned první výstup před kamerou. Naivně jsem si totiž myslela, že přijdu na hřiště, tam bude jeden kameraman, natočíme tři vstupy, které se pak vysílají na Prima Cool, a vše je hotové. Opak byl ale pravdou. Když jsem přišla na hřiště a uviděla těch spoustu kamer a u nich přibližně stovku lidí, kteří tu techniku obstarávali, tak mi úsměv na tváři ztuhnul. Ještě když z 99% se jednalo o muže, pozornost jsem měla zajištěnou. 😀 Nakonec se ale vše zvládlo.

Kromě toho také ráda zpíváš. Kdyby sis mohla vybrat kohokoli z české či světové hudební branže, s kým bys mohla nazpívat duet, kdo by to byl a proč?

Mám ráda jak české, tak i zahraniční písničky. Navíc nemám vyhraněný styl a písnička se mi prostě musí líbit sama o sobě a pak je jedno, jestli je to rock, pop, klasika apod. Interpretů, kteří se mi líbí, je proto celá řada, takže si nedovolím jmenovat.

Na Tvém oficiálním Instagramu často vidíme fotky z fitka, a to i v brzkých ranních hodinách. Musíš se k pravidelnému a poctivému cvičení spíše přemlouvat, nebo je to pro Tebe především zábava a skvělé odreagování?

Je to tak nějak všechno dohromady. Občas mám dobrou náladu a mám zkrátka chuť jít cvičit a dělat něco pro své zdraví, to je ta jednodušší část. Pak jsou ale dny, kdy mi není úplně dobře a nálada je někde na bodě mrazu a to se přiznám, ze se musím i přemlouvat. Nakonec ale většinou zvítězí vůle jít a ten pocit po cvičení je nepopsatelný, navíc nálada pak vyletí o 100% nahoru.

Tereza Chlebovská fitness

Nenalíčená a ve sportovním? Pro Terezu žádná překážka k tomu, aby vypadala pořád skvěle! Zdroj: Soukromý Instagram Terezy Chleboské

Objevují se na něm i jiné fotografie, na kterých vždy obdivujeme Tvoji krásnou a bohatou hřívu. Máš nějaký osobní tip na zdravé a lesklé vlasy plné objemu?

O moje vlasy se starají kadeřníci ve Franck Provost a vždy jim věnují maximální péči. Občas, a to hlavně v létě, mám problém s tím, ze mé vlasy jsou suché. Na to používám, podle babských rad, zábal z olivového oleje.

Jsi narozená ve znamení střelce. Ženy v tomto ohnivém znamení bývají energické, nebezpečně upřímné, pravdomluvné za každé situace a mívají také hodně přátel mezi muži. Patříš i Ty mezi „typické střelkyně“?

Patřím. Až se divím, jak mě tato charakteristika vystihuje. S chlapy jsem si rozuměla víc už odmalinka, možná proto, že mě taťka vychovával trošku jako syna a že mi přišlo, že tak věci neřeší jako my, ženy. Navíc teď mám v práci kolem sebe samé muže a pracuje se s nimi velmi dobře. Dokážou mě maximálně uklidnit, když se nějaký záběr v reportáži nepovede, a jsou mi velkou oporou. Co se týče upřímnosti a pravdomluvnosti – to jsou věci, které mně osobně přijdou jako normální. Prostě mi přijde normální říkat věci narovinu a to, jak jsou, nač si něco nalhávat nebo si něco vymýšlet? Občas je pravda krutá a bolí, ale člověk ví, na čem je. Určitě bych byla ráda, aby tak se mnou jednala i druhá strana. Nesnáším lež a vše, co s ní souvisí.

A teď otočíme list k módě. Jaký módní styl je Tvůj nejoblíbenější a proč?

Miluji sportovní eleganci. Pro mě je zásadní se v oblečení cítit pohodlně a myslím si, že sportovní elegance mi tuto možnost poskytuje. Navíc se hodí na spoustu příležitostí. Také miluji jednoduchost, ta se dá totiž dobře kombinovat. Občas ale nazout podpatky také není na škodu. Většina chlapů totiž miluje ženu v šatech – ať už dlouhých, nebo krátkých. Doma mě najdete ale vždy v teplácích nebo kraťasech.  :)))

Tereza Chlebovská Styl

Ukázky perfektních outfitů Terezy Chlebovské. Zdroj: Oficiální FB Terezy Chlebovské

S kým obvykle vyrážíš na nákupy oblečení? Nebo chodíš nejraději nakupovat sama?

U mě to záleží podle nálady a momentálního rozpoložení. Občas vyrazím s kamarádkami, sestrou, teď naposledy jsme byli i několikrát s přítelem, ale občas jdu nakupovat sama. Protože pokud nenakoupím do hodiny, max. do dvou, tak jsem pak hrozný protiva, s kterým není snadné vyjít, a nerada tím obtěžuji svoje blízké. :)))

Nakupuješ častěji u nás, nebo preferuješ „shopping“ v zahraničí? Pokud ano, kde přesně?

Většinou nakupuji u nás v Česku Nedávno jsme ale vyrazili s přítelem na nákupy do Drážďan, odkud jsem si pár kousků také přivezla. Dobře se mi nakupuje v Londýně, ale tam už jsem poměrně dlouho nebyla.

Čerpáš někdy inspiraci u jiných slavných žen? Pokud ano, u kterých konkrétně?

Že bych sledovala zrovna tuhle slavnou osobnost nebo tamtu a podle ní se oblékala, to určitě ne. Na Instagramu ale sleduji pár fashion stránek a ráda se nechávám inspirovat. Ve výsledku ale vždy zvítězí můj osobní pocit a to, jak se v daném oblečení cítím.

Tereza Chlebovská Thomas Kruchina

Tereza Chlebovská s českým hvězdným reportérem Thomasem Kruchinou pro BLESK Magazín. ©Jan Tůma. Zdroj: Oficiální FB Terezy Chlebovské

Je všeobecně známé, že tvoříš šťastně zamilovaný pár s fotbalovým reprezentantem Pavlem Kadeřábkem. Děláš občas Pavlovi osobního módního stylistu, nebo si své outfity vybírá skvěle i bez Tvých rad?

Příteli se libí můj styl oblékání, takže si ode mě nechává docela často poradit a hlavně to není tak, že bych já za ním chodila a říkala: „kup si tohle nebo tohle“. To on sám se mě ptá a chce vědět můj názor. Navíc se mi pánská móda velmi líbí, takže oblékat svého přítele mě baví.

Pomalu, ale jistě se blíží finále České Miss 2015. Máš již nyní mezi finalistkami svoji favoritku nebo dění kolem letošních adeptek na titul královny krásy příliš nesleduješ?

Ne všechny finalistky jsem měla možnost poznat osobně, nicméně z videí a fotek, které jsem doposud viděla, si myslím, ze letošní finálová desítka je silná. Troufám si i říct, že velmi vyrovnaná, takže věřím, že finále bude stát opravdu za to a holkám držím pěsti, aby vše zvládly a aby si večer hlavně pořádně užily.

Otázka na závěr – netajíš se slabostí pro čokoládu. Prozradíš nám, která Tě potěší nejvíce?

Hrozně ráda mám čokoládu Cadbury a v poslední době jsem si zamilovala velkou Milku Choco Jelly s lentilkami. :)))

Tereza Chlebovská rozhovor

Dech beroucí fotka, jejímž autorem je Terezin přítel Pavel Kadeřábek. Zdroj: Oficiální FB Terezy Chlebovské

Děkujeme Tereze za poskytnutý rozhovor a přejeme do budoucna, ať se v pracovním i soukromém životě daří alespoň tak, jako doposud. Nicméně budeme Terezu i nadále sledovat a obdivovat na jejím oficiálním InstagramuKrásným a cílevědomým ženám zkrátka fandíme, a pokud jsou k tomu všemu i milé a přátelské, jsme jim stále v patách! 🙂

· · · · · ·

Kromě psaní miluji módu a především osobitý styl. Krásných žen je kolem nás spousta, ale jen z některých vyzařuje opravdový styl & charisma. Proto jsem se rozhodla psát inspirativní články pro web HerStyle.cz a zároveň skrz něj oslovovat známé tváře ze světa modelingu, sportu a showbyznysu. Svoji práci zakládám výhradně na pozitivním duchu, protože optimismus je základem úspěchu! :)

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *