Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava
Místo, kde bydlí móda - články - módní poradna - rozhovory - zábava

Co se silnými pažemi? Nechte si poradit!

Dalším tématem našeho „seriálu“ jak zakrýt problematické partie se budeme věnovat silným pažím, které nejsou pouze výhradou silnějších dam, ale právě naopak. Můžete být hubená, štíhlé nožky, pevné bříško a silné paže, které na fotkách vypadají jako rozlitý rosol.

Dnes bych se tedy chtěla věnovat silnějším pažím, jak je zakrýt a nebo co s tím, aby nevypadaly tak objemně. Tak se tedy na to pojďme podívat!

silné paže rady jak zakrýt

Už se nemusíte bát silných paží! Zdroj: www.hm.com

Většina žen, když se podívá na fotky z oslav, plesů a nebo večírků, tak vždycky na sobě najdou chybu – jakoukoliv, buď je to povolené bříško, silná stehna, prázdný dekolt, silné paže…je fakt, že když se fotíte a přitisknete ruce k trupu, je jasné, že vaše paže budou vypadat obrovsky a to i klidně u ženy, která má konfekční velikost 32. A teď co s tím? Posilovat se vám nechce, hubnout také ne (navíc byste pak musely měnit šatník a je samozřejmě pohodlnější i levnější nic nedělat, že jo). Takže máte na výběr ze dvou možností: první je ta, že si z toho nebudete nic dělat a vykašlete se na všechno a druhá – pokusit se s tím něco dělat v rámci „skrývání“. Take fajn, tady se budeme věnovat té druhé možnosti!

volné rukávy silné paže

Ciťte se pohodlně ve vašem vlastním těle! Zdroj: www.zara.com

Co NENOSIT

Říkala jsem si, že pro změnu dnes začnu z opačného konce a to tak, co rozhodně nenoste, protože většina žen si přečte to, co nosit má a zbytek je jim putna. Takže si to hezky postupně rozebereme a nezapomínejte, že obrázky jsou pouze ilustrační, takže ne že potom budu číst komentáře, že slečna na obrázku teda rozhodně silné paže nemá ;).

Košile bez rukávů

Nenoste je! Nejen, že vaše ruce v tom budou vypadat opravdu monumentálně, ale navíc tento dojem ještě umocní. Když už halenku, tak buď s dlouhým rukávem a nebo s tím krátkým. Také dbejte na to, aby rukávy nebyly příliš těsné, protože by vaše paže obepínaly.

košile bez rukávů silné paže

Košile bez rukávů pro silné paže není zcela ideální. Zdroj: www.hm.com

Halenky s průstřihy

Rozhodně jedna z nejhorších možností, pokud má košile/halenka na ramenou průstřihy a celkově je trošku „oversized“. Vyhněte se jakékoliv poutání pozornosti na vaše ramena a paže tím, že je necháte zahalené (to samozřejmě neznamená, že se v létě budete halit do kabátů).

průstřihy silné paže

Průstřihům se na halenkách zcela vyhněte. Zdroj: www.hm.com

Top bez ramínek

Tady snad ani nemusím zdůrazňovat, že jakákoliv věc bez ramínek upoutá pozornost na vše paže, i když nechcete. Volte ramínka, ale spíše širší, než tenčí, ty stopy úplně zakryjí. A když se někde fotíte-nepřitiskávejte ruce k trupu, nechte je od sebe malinko vzdálené a zatáhněte ramena dozadu.

top bez ramínek silné paže

V žádném případě si neberte topy bez ramínek, zbytečně byste poutaly pozornost k vaším pažím. Zdroj: www.instagram.com/fashionistasdaily

Tak, to bysme asi zhruba měly, teď přijde na řadu kategorie, co byste nosit měly a co bude vypadat dobře a nemusíte se bát, že svoje silné paže budete „prvoplánově“ schovávat a tím tak na sebe upoutáte ještě větší pozornost.

Trika s volnými rukávy

Pokud zvolíte topy a trika, které mají upnuté rukávy, budete mít ruce jako tlačenku, která se chce dostat za každou cenu ven ze spárů provázku. Ne, tak takhle teda ne! Když už, tak rukávy musí být volnější, nesmí vás nikde stahovat ani vám ruce odkrvovat.

volné rukávy silné paže

Ve volných rukávech vám bude pohodlně a navíc vám nebudou paže obepínat. Zdroj: skinnydoitbetter.blog.cz

Topy spadené z ramen

Dokonalá volba! Ať už je to top, svetr a nebo plesové šaty, vždycky to bude vypadat dobře, protože se pozornost uchýlí na váš dekolt a krk a ne na vaše paže, které pozvolna spadají do navolněných „rukávů“.

topy spadené z ramen silné paže

Topy a svetry spadené z ramen jsou ideální volbou! Zdroj: www.instagram.com/fashionistasdaily

top spadený z ramen silné paže

Silné paže? Už nikdy více! zdroj: www.nouw.com

Košile

Jak už zde bylo psáno – volte spíše volnější střihy, třeba i takové, které jsou přes trup upnuté ale rukávy mají volnější. Nejlepší volbou jsou košile, které mají vzor, jenže vaše paže „zamaskují“ a vy si tak můžete dopřát i úzké rukávy.

košile silné paže

Pokud zvolíte volnou košili, nebudou vaše paže vypadat jako tlačenka a objemnější nežli jsou. Zdroj: www.instagy.com

vzorovaná košile silné paže

Využijte vzorovaných košil a topů, které silným paži nedají žádnou šanci! Zdroj: www.instagram.com/fzara.mania

Zdobené topy

Tak, tohle je asi poslední možnost, pokud jsou rukávy zdobené, je to šance pro vás. Ať už se jedná o krajkové rukávy nebo aplikace na ramenou a podobně, tak je to jedna z možností, jak posílit vaše slabiny a cítit se dobře.

aplikace na ramenou silné paže

Aplikaci na ramenou krásně odvedou pozornost od silných paží. Zdroj: www.webstagrammy.com

zdobený top silné paže

Zdobené topy připoutají pozornost okolí k sobě a pažích si nikdo ani nevšimne. Zdroj: www.hm.com


Naše vševědoucí módní poradkyně, s bystrým okem a schopností napsat stručně a jasně, jak se věci mají nosit.

Co si myslíte vy? Dejte nám vědět!

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *